PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kasimda Antalya ?

Shadow_Dancer
24-09-2013, 13:53
Arkadaslar kismetse kasimin ilk haftasi evleniyorum.. Dugunum Adanada olacak, dugun sonrasi arabayla Antalya tarafina gecicem? O zaman araliginda hava durumu genel olarak nasil olur? Tavsiye edeceginiz bi tesis veya bölge var midir?

Tesekkur ederim...

EmrahERKAN
24-09-2013, 14:10
Hava durumu sanırsam ki güneşli yağmurlu arası bir şey olur o donemde Ama antalya bu belli olmuyor hiç ne yapacağı sabah kalkıyorsun yağmur öğlen güneş aksama fırtına :) O yüzden hani şu demek gerçekten çok zor. Tavsiye edeceğimiz tesis veya bölge olarak ise Merkezdemi duracaksınız yoksa ilçelere mi geçeceksiniz araştırma yapmışsınızdır sanırım nasıl bir düşünceniz var _

Kahn23
24-09-2013, 14:14
Arkadaslar kismetse kasimin ilk haftasi evleniyorum.. Dugunum Adanada olacak, dugun sonrasi arabayla Antalya tarafina gecicem? O zaman araliginda hava durumu genel olarak nasil olur? Tavsiye edeceginiz bi tesis veya bölge var midir?

Tesekkur ederim...

Ben de balayı için Alanya'ya gitmiştim. Ekim'in son Kasım'ın ilk haftası. Sadece 1 gün yağmur vardı onun haricinde sıcaklık 30derecelerde geziniyordu. :)
Tabi bu konuda Antalya'lı arkadaşlar daha sağlıklı bilgi verir :icon_tup:

aslan
24-09-2013, 14:18
Bende kasım ayında evlenmiştim balayında Antalyaya gittim 9 gün kemerde 5 yıldızlı otelde kaldım herşey dahil 370 tl vermiştim
havada gayet sıcaktı

Eworen
24-09-2013, 14:25
Yaklasik bi 5-6 sene once bayram tatilinda Antalya ya gitmistik
Tatil boyunca hava cok sicak olmasada sort t-shirt dolasmistik
Ama asil olay tatilde degilde donusteydi
Bilecik civarinda yogun kar yagisi basladi ve mahsur kaldik :) zincir bulduk taktik falan ama zinciri uzermizde t-shirtlerle takiyoruz :)
Sonbahar da Antalya diyonce aklima bu yasadiklarm gelir hep
Antalya nin havasi belli olmuyor sabah yagmur firtina olur oglen gunesten yandim allah denir
Ama bazen sureklide yagabiliyo
Orda yasayan arkadaslar bol bol anlatir
Hayirli olsun simdiden..

Antalyalogy
24-09-2013, 14:38
Dediğiniz tarihlerde olsa olsa yağmur olur soğuk kesinlikle olmaz.En fazla gündüz gömlek akşam hırka olabilir.
Bütçeniz nasıl bilmiyorum ama Belek-Kadriye tarafındaki golf otelleri en lüks ve güzel otellerdir.Eğer iyi yemekler ve iyi hizmet ise önceliğiniz Belek-Kadriye ilk tercihiniz olsun.Antalyaya sık inerim gezerim diyorsanız şehire yakın Kundu bölgesi var.Orada da çok güzel oteller var.
Beldibi-göynük-kemer otellerinin genelinden uzak durun derim.Ortalama-düşük kalite turistleri tatmin edebilirler ama balayına çıkmış bir Türk çifti zor..
Otel ismi olarak da ;
Kundu - Titanic De Luxe Beach & Resort Hotel
Kundu- Delphin Imperial Hotel
Belek ,
Voyage Belek Golf & Spa
Maxx Royal Belek Golf & Spa
Titanic Deluxe Belek

Bahsettiğim otellerin tripadvisor yorumlarını okuyabilirsiniz.

Araçla gelirseniz yada Antalya da kiralarsanız o mevsimde yağmur haricinde çok güzel gezecek yerler var . Şehirde yada yakın KM lerde.Biraz araştırma ile hepsini bulursunuz zaten.
İyi tatiller şimdiden..

murat-m
24-09-2013, 14:43
aynı hafta aynı yerde olacağız sanırım aynı amaçla:D Şimdiden bir ömür mutluluk dilerim.ben kemer'i seçtim,kasım ayında sanmam çok soğuk olsun.:confused:

FaTiH44
24-09-2013, 14:48
kankacım hayırlı olsun,Allah mesud etsin.

dachosen
24-09-2013, 14:51
Bende kasım ayında evlenmiştim balayında Antalyaya gittim 9 gün kemerde 5 yıldızlı otelde kaldım herşey dahil 370 tl vermiştim
havada gayet sıcaktı

Rus durumları nasıldı dikkat ettinmi hiç :)

aslan
24-09-2013, 14:54
Rus durumları nasıldı dikkat ettinmi hiç :)

Valla ne yalan söylim ne kısmetse benimki tuvalette yakaladım bir defasında

turbo&quattro
24-09-2013, 15:00
Adamim kasimda DC baskadir ;)

Shadow_Dancer
24-09-2013, 15:07
Cümleten Allah razı olsun iyi dilekler için..

Ben uçak yolculugunu istemdigim için Antalya bölgesini istedim.. Bakalım araştırıcam, başka tavsiyeler olursa ışık tutar.

Tavsiye verenlere teşekkür ederim.

yasinipek79
24-09-2013, 15:10
Yurt dışı yapsana..o mevsimde güzel yerler var bilirsin sen....bu arada hayırlı olsun inşallah çok mutlu olursunuz..

Shadow_Dancer
24-09-2013, 15:13
Adamim kasimda DC baskadir ;)

Yurt dışı yapsana..o mevsimde güzel yerler var bilirsin sen....bu arada hayırlı olsun inşallah çok mutlu olursunuz..

Yusufum o kadar uçasım yok..

Başkan uçak işine girmek istemiyorum be..

turbo&quattro
24-09-2013, 15:17
Adamim gel yeter ev, araba hersey benden :)

dachosen
24-09-2013, 15:50
Valla ne yalan söylim ne kısmetse benimki tuvalette yakaladım bir defasında

Valla bu yaz 2 hafta gittim kemere hala bolluk varsa ucuzluktan dolayı bi daha giderim :D

EmrahErdogan
24-09-2013, 16:45
Ben aralık ocak aylarında havuza denize girdim antalyada . :)

KÖROĞLU
24-09-2013, 16:55
Ben de 12 ekim 17 ekim tarihleri arasında kemer de olacağım. Umarım sıcak ve yağmursuz olur.

ENGean
24-09-2013, 17:12
bazen yamurlu oluyor ama 1 gun sonra sıcaktan yanıyosun :) ben kasımda antalyada denize giriyodum.
bnce gitsenız bile cok kotu olacagını sanmıyorum.

Shadow_Dancer
24-09-2013, 17:20
Kış tarifeleri açıklanmamış henüz otellerin ona göre degerlendirme yapıcam bakalım :)

murat-m
24-09-2013, 17:23
Kış tarifeleri açıklanmamış henüz otellerin ona göre degerlendirme yapıcam bakalım :)
amara dolce vita luxury'de fiyat var kış sezonu için, ben yaptırdım ilgilenirsen bir bak derim;)

Shadow_Dancer
24-09-2013, 17:24
amara dolce vita luxury'de fiyat var kış sezonu için, ben yaptırdım ilgilenirsen bir bak derim;)

bakim hemen sagolasın..

dragon07
25-09-2013, 08:20
belekteki hoteller kongre toplantı hotelleri dışarı cıkarsan hiç gezicek yer yok antalyaya gelirsin, merkeze yakın oteller çok kaliteli.

kemerde yürüyerek gezebilirsin dışarı çıkabilirsiniz canınız sıkılmaz ,kemerdeki hotellerinde çoğu iyidir :D

m. ali öz
25-09-2013, 10:01
belekteki hoteller kongre toplantı hotelleri dışarı cıkarsan hiç gezicek yer yok antalyaya gelirsin, merkeze yakın oteller çok kaliteli.

kemerde yürüyerek gezebilirsin dışarı çıkabilirsiniz canınız sıkılmaz ,kemerdeki hotellerinde çoğu iyidir :D

Aynen otelden çıkılmayacaksa belek,
çıkılacaksa kemer yada side

Jön Türk
25-09-2013, 10:13
En fazla yagmur olur korkmayın.