PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2005 Mercedes C230 Kompressor Avantgarde Otm.

m. ali öz
26-09-2013, 14:35
Gündemimizde 2005 model bir Mercedes C230 Kompressor Avantgarde Otomatik var.

Araç 175 bin km de gümüş gri değişensiz.

Bugün gidip baktım gayet temiz görünüyor.

Hiç bilgim olmayan bir araç, arattım ama bulamadım.

alırken dikkat edilmesi gerekenler nedir ?
kronik sıkıntısı var mıdır ?
şurasına iyi baktır diyebileceğiniz yeri var mıdır ?

onursumer
26-09-2013, 15:48
yakın arkadaşımda var surekli kullanma fırsatı buluyorum 192hp performansı çok yeterli keyifli diğer mercedes modellerine gore sert ama direksiyon tepkileri falan güzel

mercedesin donanım paketlerini çok bilmiyorum ama sanırım bu araçta bi hafızalı koltuk yok

arkadaşımın sorun yaşadığı noktalar aldıktan sonra radyator ve komple soğutma tesisatı idi eskidiğinden su eksiltme vs gibi problemler yaşadı

kontrol ettirip imkan varsa eksiksiz sıfırlamakta fayda var diye düşünüyorum ben daha alalı 1 yıl olduğundan herhangi bir sorun problem gozlemleyemedik

m. ali öz
26-09-2013, 18:55
güncel arkadaşlar yarın aracı almaya gideceğiz
var mı önerisi olan

m. ali öz
26-09-2013, 18:57
yakın arkadaşımda var surekli kullanma fırsatı buluyorum 192hp performansı çok yeterli keyifli diğer mercedes modellerine gore sert ama direksiyon tepkileri falan güzel

mercedesin donanım paketlerini çok bilmiyorum ama sanırım bu araçta bi hafızalı koltuk yok

arkadaşımın sorun yaşadığı noktalar aldıktan sonra radyator ve komple soğutma tesisatı idi eskidiğinden su eksiltme vs gibi problemler yaşadı

kontrol ettirip imkan varsa eksiksiz sıfırlamakta fayda var diye düşünüyorum ben daha alalı 1 yıl olduğundan herhangi bir sorun problem gozlemleyemedik

çok teşekkürler söylediğiniz noktalara baktıracağım yarın