PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Araç takip sistemleri hakkında

h22ek
28-09-2013, 15:29
merhabalar... bebeğimizin dünyaya gelmesinden sonra h22 vtec ile vedalaştık.. yerine kayınpeder sağolsun filodan dönen araçlardan full bir dizel fluence verdi :D

aklıma takılan şey de lease den dönen bu aracımda araç takip / gps olup olmadığı.. şimdi açık açık soramıyorum tabi doğal olarak :D

nasıl anlayabiliriz araç takip sisteminin olup olmadığını bileniniz var mı :beuj:

type-Race-ep3
28-09-2013, 18:15
yazık olmuş,yerinde olsam el sallamazdım vtec'e :D

01ayk01
28-09-2013, 18:25
Akuden elektrik aliyolar genelde sistemi calistirmak icin. Akuyu incele fazladan kablo varsa takip et bulunca anlarsin zaten abi. Biz sirketteki arabalarimiza akuden 5 dk da baglayip hirakiyorduk. Muhtemelen varsa arabada sistem yine akuden elektirik almislardir.

yiğit205
28-09-2013, 20:47
genel de dıreksıyonun sol alt kısmındakı gogus kısmında olur.kapak gıbı bısey var orda onu sök.elını ıcerı dogru sok sıgara paketı kadar bı kutu gelır yada ugrasamam dersen sol on dıregın ordakı kaplamayı sok orda da antenı vardır:) kım kaldı eskı rent a car cılardan ;)

h22ek
29-09-2013, 10:12
yazık olmuş,yerinde olsam el sallamazdım vtec'e :D

yapacak birşey yok malesef.. bebek oldumu arkada kapı olacak başka yolu yok :)

bi girişiyim bakim pazar pazar saçmasapan kablolar varmı yokmu :)

wiesmann
29-09-2013, 16:29
nightfish nickli erçin panpam yardımcı olabılır ;) arventoda calısır kendısı

atii
29-09-2013, 17:01
FİlotÜrk Ün yetkİlİ ankara saticisiyiz ugrarsan Çocuklara baktirtiyim abİm varmi yokmu

uerbas
30-09-2013, 08:46
genel de dıreksıyonun sol alt kısmındakı gogus kısmında olur.kapak gıbı bısey var orda onu sök.elını ıcerı dogru sok sıgara paketı kadar bı kutu gelır yada ugrasamam dersen sol on dıregın ordakı kaplamayı sok orda da antenı vardır:) kım kaldı eskı rent a car cılardan ;)

aynen :icon_tup: %90 ordadır :)