PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : S4-Mega-İphone5

eren_rc
02-10-2013, 20:24
Merhabalar şuan elimde iphone 5 var 2.el garantili s4 üste 400 tl veriyor sizce böyle bir geçiş yapsammı megada hoşuma gitti sizin fikirlerinizi alabilirmiyim iyi akşamlar.

cabrioleter
03-10-2013, 01:07
size ne teklif ettiler s4 mü mega mı? s4 se geçiş yapmak mantıklı ancak megaya geçmek için bir sebep yok.

eren_rc
03-10-2013, 09:04
S4 teklif ettiler ama pişman olurmuyum 2g den beri iphone sıktı birazda :D

SGTI
03-10-2013, 09:07
Bana mantikli geldi.s3 kullanicisiyim ben gayet memnunum.telefonu dusurmeyin yeter.samsunglarik iphone kadar saglam olmadigi asikar :)

urukain
03-10-2013, 09:09
megayı kullanmadım sadece telefoncuda inceledim bence gereksiz ve çok büyük, ayrıca donanım olarakta kısık bi cihaz mega anca 2 3 model sonra adam olur gibime geliyor, ama değişiklik açısından s4 iyidir üzmez veya note 3 de fena bi arkadaş:)

eren_rc
03-10-2013, 16:14
Hayırlısı bakalım ozaman :D

ilker_yusuf
03-10-2013, 16:46
Bende samsung tavsiye ederim. Şahsen s3 kullanıyorum 1 yıl kadar oldu. ilk 1 ay hariç kılıfsız kullandım defalarca düştü.. hopladı zıpladı... ne çatlak ne kırık var? ben çok memnunum sizinde memnun kalacağınızdan eminim. S4 doğru tercih olur

onursumer
03-10-2013, 17:55
mega gereksiz bir telefon hemde donanım olarak daha zayıf

s4 çok mantıklı cihaz donanımı performansı bence iyi bana kalırsa tabiki htc one :D

fatiii
03-10-2013, 18:04
kardeş sana şöyle diyim bende yıllardır iphone kullanırım en son sahtekar turkcell bayısı yuzudnen ıphone 5 ım kapandı bende tatıle gıderken telefonsuz gıtmeyım dıye note 2 aldım gıttım 1 aydır falan kullanıyorum ınanırmısın sovmedıgım gun yok sana şu kadar söyliyim samsung kullanıcılarına acıdım resmen..i phone kullanıp sonra samsunga geçiş diye birşey söz konusu değil bana göre.ı phone kullanmadan belki kullanılır ama sakın öyle bi hata yapma..4 çekirdek değil 14 çekirdek olsun iphone un yarısı olamaz benden sana tavsiye..bende en kısa zamanda tekrar ayfona gecıs yapıcam şu 5s ler bıraz daha yayılsında.

Onamdar
03-10-2013, 18:32
S4 active al
suya darbeye dayanıklı çelik kasa
onun dışında s4 le hemen hemen aynı
Birde biraz daha büyük

SmT
03-10-2013, 19:36
kardeş sana şöyle diyim bende yıllardır iphone kullanırım en son sahtekar turkcell bayısı yuzudnen ıphone 5 ım kapandı bende tatıle gıderken telefonsuz gıtmeyım dıye note 2 aldım gıttım 1 aydır falan kullanıyorum ınanırmısın sovmedıgım gun yok sana şu kadar söyliyim samsung kullanıcılarına acıdım resmen..i phone kullanıp sonra samsunga geçiş diye birşey söz konusu değil bana göre.ı phone kullanmadan belki kullanılır ama sakın öyle bi hata yapma..4 çekirdek değil 14 çekirdek olsun iphone un yarısı olamaz benden sana tavsiye..bende en kısa zamanda tekrar ayfona gecıs yapıcam şu 5s ler bıraz daha yayılsında.

Ne gibi bir sorun yaşadınız acaba ? İkisinide fazlasıyla kullandımda ,o nedenle soruyorum.
İkiside gayet güzel sorunsuz telefonlar.Tamamen tercih meselesi.

Met
03-10-2013, 19:53

benim arkadaşım da ip4 ünü satıp sıfır s3 aldı. lanet olsun böyle telefona diyor. şimdi tekrar ayfona dönecek. :D Bende uzun süredir ayfon kullanıyorum, ip2-4-4s-5 diye devam ettim ve bence ip5 fazlasıyla yeterli bir telefon.

ilker_yusuf
03-10-2013, 20:08
Valla aslına bakarsanız karşılaştırmamak gerek gerek ram gerekse işlemci olarak iphone samsung s4 e yaklaşamaz bile hatta 5s te yaklaşamaz... Karşılaştırılması bile saçma... İphone dan samsunga geçtim bugüne kadar hiç pişman olmadım telefonumda şikayet ettiğim tek nokta var oda rehberin geç açılmasıydı sağolsnlar onuda çözdüm :) tablet olarak ipad kullanıyorum ama telefonda uzun bir süre daha iphone kullanmam.

fatiii
03-10-2013, 20:49
Arkadaslar samsunga gecip memnun kalan arkadaslar telefonu akilli telefon degilde daha cok normal telefon olarak kullandigi icindir onun disinda elindem dusurmeyen birisi bence asla memnun kalamaz.her acidan cok kullanissiz bana sorarsaniz.

Akliniza gelen her seyi ayfon daha kolay daha pratik daha hizli yapiyor.s4 belki daha iyidirki ben hic sanmiyorum ama note 2 ip5 in yanindan gecemez.

joker58
03-10-2013, 21:08
mega gereksiz bir telefon hemde donanım olarak daha zayıf

s4 çok mantıklı cihaz donanımı performansı bence iyi bana kalırsa tabiki htc one :D

Kesinlikle HTC one . kullanıyorum tavsiyede ediyorum .

SmT
03-10-2013, 21:42
Arkadaslar samsunga gecip memnun kalan arkadaslar telefonu akilli telefon degilde daha cok normal telefon olarak kullandigi icindir onun disinda elindem dusurmeyen birisi bence asla memnun kalamaz.her acidan cok kullanissiz bana sorarsaniz.

Akliniza gelen her seyi ayfon daha kolay daha pratik daha hizli yapiyor.s4 belki daha iyidirki ben hic sanmiyorum ama note 2 ip5 in yanindan gecemez.

Asla diyorsunuz ancak ben varım abi..Telefonunu 24 saat kullanan biri olarak beni memnun ediyor..İki telefonuda yeterince kullandım kalemi için Note 2 ile devam ettim.

Gelgelim ip5'tede bir eksik görmedim oda fazlasıyla memnun etti..Tercih meselesi tamamen.
Sizin Note'da bir sıkıntı olmuş yada android ters gelmiş olabilir.

chiefkadir
04-10-2013, 09:51
kardeş sana şöyle diyim bende yıllardır iphone kullanırım en son sahtekar turkcell bayısı yuzudnen ıphone 5 ım kapandı bende tatıle gıderken telefonsuz gıtmeyım dıye note 2 aldım gıttım 1 aydır falan kullanıyorum ınanırmısın sovmedıgım gun yok sana şu kadar söyliyim samsung kullanıcılarına acıdım resmen..i phone kullanıp sonra samsunga geçiş diye birşey söz konusu değil bana göre.ı phone kullanmadan belki kullanılır ama sakın öyle bi hata yapma..4 çekirdek değil 14 çekirdek olsun iphone un yarısı olamaz benden sana tavsiye..bende en kısa zamanda tekrar ayfona gecıs yapıcam şu 5s ler bıraz daha yayılsında.Aynen bende S4 aldım alışamadım sattım :) Şimdi 5S aldım bayrama izo getiriyo,istiyosan sanada alak:)