PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Chopper Motor

ONURRBAKI
06-10-2013, 21:31
Arkadaşlar 2. el Chopper tarzı motor düşünüyorum.
Amacım 3000 Tl civarında birşey almak.
İlk defa kullanacağım için çokta ağır olmamalı, ne tavsiye edersiniz?

Bu tarz motorlar nasıldır?
Motosiklet Fiyatları, İkinci El ve Sıfır Motor İlanları sahibinden.com'da (http://www.sahibinden.com/motosiklet/ankara?a266=62038&sorting=price_asc&viewType=Gallery&pagingOffset=20)

onursumer
06-10-2013, 21:45
hepsi aşağı yukarı aynı motor oluyor aslında bu fiyat aralığında

kullanıcı yorumları nasıldır bilemiyorum ama bana çok dayanıksız geliyorlar

kendiniz sokup takmaya uğraşmaya vakit bulabiliyorsanız alınabilir çok sorun yaşayacağınızı sanmıyorum

imkan varsa biraz daha bütçeli motorlara bakmanız daha yararlı olur temiz suzuki maruder 250 gibi birşey bulursanız daha kaliteli bir motora binmiş olursunuz diye düşünüyorum

mehmetRS
06-10-2013, 21:49
bütçeyi biraz arttırarak virago'lara bakabilirsiniz.

alihan_27
06-10-2013, 23:35
bu fiyatlara regal raptorlara bakabilirsin, tabi çok kaliteli bir motor değil ama iş görür. 1 ay kadar kullandım, kullanım yönüden tek gördüğüm eksisi titreşimi biraz fazla.

darkmoon
06-10-2013, 23:49
bendede regal vardı. su soğutmalıdır ya regal al yada sorunsuz bir şey istersen lifanın v 250 motorları var virago xv250 kopyasıdır hatta birebri aynı motordur aynı motoru keeway supershadow 250 ve bisan roadstar 250 olarak türkiyeye ithal edildi gayet kaliteli motordur 20-25 bin km yapanları biliyorum o motorda..

TUGCA
07-10-2013, 00:31
Söylenilen markaları düşünmeyin bile keeway regal vs. Kesinlikle uzan durun derim... Her hafta sıkıntı çıkaran markalar :) 3000 TL masrafı birkaç ayda çıkarırlar zaten.

darkmoon
07-10-2013, 00:38
Söylenilen markaları düşünmeyin bile keeway regal vs. Kesinlikle uzan durun derim... Her hafta sıkıntı çıkaran markalar :) 3000 TL masrafı birkaç ayda çıkarırlar zaten.

sürmeden bilmeden bence konuşmayın.. düşünmeyin bile dersen sorarım ne yaşadın sürdünmü tamam kimse sorunsuz motorlar demiyor neticede çin malı sabahları zor çalışır akarı kokarı olur v.b ama beni regalim hiç yolda bırakmadı..

normalde araçlarımın resimlerini çeken biri değilimdir ama bunu avusturalyadaki arkadaşıma yollamak için çekmişdim ordaki vectra eski aracım önündeki regalde eski motorum..

keza supershadow ve roadstarla memleket turu atan arkadaşlarım var.. bilmeden konuşmayalım..

bu arada özür resim biraz büyük küçültemedim..

http://s24.postimg.org/8n70ggumd/Photo_0025.jpg

hazar
07-10-2013, 09:57
bende yamaha virago 250 var, oldukça memnunum. şehir dışına yerleşeceğim için satmayı düşünüyorum. bobber tarzında custom bi motor. kendimiz yaptırdık, bütün orjinal parçaları duruyor. ilgilenirsen detayları anlatırım.

Instagram (http://instagram.com/p/e2iSeNLUWp/)

ONURRBAKI
07-10-2013, 11:01
Amacım öğrenmek için bu tarza binmek, çok küçük bi motorla başlamak istemiyorum. Söylediğiniz markalara bakacağım. Çinli olmayan modeli biraz daha düşük bu fiyatlara ne alınabilir?

mkerim
07-10-2013, 11:12
Kesinlikle Regal Raptor.
diğer markalar işin ucuzuna kaçtıkları için fena halde vibrasyonlu. Eğer kilo problemin varsa diğerlerini al. Ama uzun süre binmek ve uzun yol yapmak istersen Regal Raptor 250 cc olanından almanı tavsiye ederim