PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Htc one v- htc-desire x-htc one s

ismail_karakas
22-10-2013, 20:52
Telefondan anlayanlardan yorum alabilir miyim. Bu 3 telefon arasında kaldım. Telefondan beklentim bir program vs. açarken donup kalmasın. Öyle aman aman bir oyun oynamam. Navigasyon, facebook,whatspaa vs. için kullanacağım telefonları. Fiyat olarak one v 570 desire x 760 one s 890 Tl..

huseyinturk
22-10-2013, 20:59
general mobile discovery aldım kız arkıma hediye olarak, her gün şaşırtıyor autocad yükledim geçen gün gram donma yok. Kamerası çok iyi değil sadece samsunglara vs göre oda. Fiyatıda 700 lira tavsiye ederim.

ismail_karakas
22-10-2013, 21:06
Çift hatlı bir telefon sanırım .İlk çıktıklarından beri çift hatlı telefonlara karşı bi antipatim var:) Şarj olayı nasıl kaç gün kullanıyor acaba kız arkadaşın?

volume81
22-10-2013, 21:11
one S aralarından sıyrılır :)

kullanacağınız uygulamalar için 3 telefonda yeterli olacaktır ama one s alırsanız uzun süre kullanırsınız daha ince daha kullanışlı bir telefon :)

desire x ise artık eski bir telefon oldu bence almak gereksiz olur tavsiye etmem

one V tasarımı ilginç beğenende var beğenmeyende ben arada kalanlardanım oda yavaş yavaş eskimeye başladı ama hızlı ve akıcıdır ( hoş HTC'nin tüm modelleri öyle de )

dediğim gibi bütçe uygunsa one s güzel bir seçim olur yalnız 2. el temiz olarak one s'i çok daha uygun bir fiyat'a bulursunuz :)

edit: discovery önerisini şimdi gördüm gerçekten çift hatlı telefonları alıp kırasım varken sevmiş ve almayı düşünmüştüm :D

darkmoon
22-10-2013, 21:11
htc one var bende çok memnunum sıkıntım yok her şeyide çalıştırıyor..

MaNiSaLı
22-10-2013, 22:05
bende one s kullanıyorum
memnunum
kasma,donma yok

onursumer
22-10-2013, 23:15
one s diğer 2 cihazdan çok daha iyi zaten donanımı geçtim kasa incelik vs olarakda çok iyi problem yaşatıcak bir cihaz değil kesinlikle

huseyinturk
22-10-2013, 23:38
Çift hatlı bir telefon sanırım .İlk çıktıklarından beri çift hatlı telefonlara karşı bi antipatim var:) Şarj olayı nasıl kaç gün kullanıyor acaba kız arkadaşın?

Telefonu sürekli kurcalıyorlar her gün bitiyor şarjı ama daha önceden alıp kullanan arkadaşım var 3 günde bir takıyorum demişti bize tavsiye ederken. Kişiden kişiye değişir tabi bence ideal şarjının yetme süresi.

çift hatlı telefonları bende sevmiyorum çin malı izlenmi veriyor direk, discoveryde çift hat olayı biraz farklı sanırım iki tip sim içinde birer yer koymuşlar. Çift hat birden kullanılıyormu onu bilmiyorum

ismail_karakas
23-10-2013, 22:41
Hüseyin hiç aklımda olmayan bir telefonu soktun aklıma:D İncelemelerine falan baktım gerçekten güzelmiş ya:D 650 liraya böyle telefon zor. Bakalım büyük ihtimalle discovery alacağım..

alper_pug
24-10-2013, 00:09
Diğer modelleri bilmiyorum ama ne alırsan al ONE V alma. Hayata küstüm bir ara sayesinde. Takılır donar basarsın işlemez , basmazsın işler :D Berbat bir telefondu.