PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1.6 16v ppr motorsport

samet_61
24-10-2013, 02:26
arkadslar para cebımı kurcalıor 1.6 16v tork motor palıo sahıbıyım ust kapagı egzantrıklerı ppr kaana yollasam performans ıcın bu arcaa neler yapılabılır ???

Brian O'kanır
24-10-2013, 07:48
hatırladığım kadarıyla sen bayadır bu araç için hep bu tür konular açıosun yüklesek nerden parça buluruz vs. vs. sen niyetine gerçekten girersen emin ol herşey olur yapılmıcak araç yok :)

yakuza
24-10-2013, 13:05
hatırladığım kadarıyla sen bayadır bu araç için hep bu tür konular açıosun yüklesek nerden parça buluruz vs. vs. sen niyetine gerçekten girersen emin ol herşey olur yapılmıcak araç yok :)

yalnız arkadaş iyi araştırır kurcalar ama bosa konuda açmaz yapar eninde sonunda

EREN34
24-10-2013, 13:08
Sporting emme ve egzantriklerini bulun.

Sporting emme kelebek ve kapağı Kaan'a işletin

Headers

Filtre

Yazılım ile mutlu sona ulaşın derim ben.

Yok mevcut kapağı emmeyi vs işleteceğim dersen, alacağın gücü yorumlayamam ama gaz tepkindeki iyileşmeyide tarif edemem:)

yakuza
24-10-2013, 13:14
pert sportin gbulamadıkki piyasada zaten sayılı sporting var, arkadaşın aracında sporting headers komple egzos safc wideband kn apollo kit var

Can's
24-10-2013, 13:16
bence konu sacma olmus heralde kotu seyler yapmaz suankı halınden cok daha ıyı olucagı kesın bence kaana yada enese ulas en guzel bılgıyı onlar verır dıye dusunuyorum

KMR2-GT
24-10-2013, 13:18
kaana yaptırıp memnun olmayan gormedım samet.niyetn varsa yolla mutlaka.ben bı daha typer alırsam kesin yollıcam:)

samet_61
24-10-2013, 14:46
Sporting emme ve egzantriklerini bulun.

Sporting emme kelebek ve kapağı Kaan'a işletin

Headers

Filtre

Yazılım ile mutlu sona ulaşın derim ben.

Yok mevcut kapağı emmeyi vs işleteceğim dersen, alacağın gücü yorumlayamam ama gaz tepkindeki iyileşmeyide tarif edemem:)

sportınglerın blok farklı bizdekı 178b000x... motor sportinglerde 182a4.000... motor emmesinden pıston sıkıstırmasına kadar farklı stepb motor ustune kurulu sportıngler bızımkıler step a motor

samet_61
24-10-2013, 14:47
bence konu sacma olmus heralde kotu seyler yapmaz suankı halınden cok daha ıyı olucagı kesın bence kaana yada enese ulas en guzel bılgıyı onlar verır dıye dusunuyorum

dostum kotu olmayacagını bılıyorum neler yaptırabılırız dıorum ??? ornek: portmatch gaz kelebek portpolish eee baska ??? bılen yaptıran kısıler sunu yapabılır bunu yapabılır sunu yaptırdım sundan memnunum seklınde yorumlar yaparsa memnun olurum egzantrıklere ne yapılabılır sabıt kasnak arac ustunde ayarlı kasnak temın edebılırmıyız konu sacma demek yerıne senın doktorun su suna gıt gıbı bılgıler vermek daha guzel olur laf olsun dıye acmıoruz konuyu mersındeyız arastırıoruz ona gore plan program belırleyıp basıp gıdecez arac hakkında sıtede tecrubelı kımseyı gormedım klasık cumleler kuruluor biz bu aracları motorları bılen bırılerının pesındeyız;)

samet_61
24-10-2013, 14:55
kaana yaptırıp memnun olmayan gormedım samet.niyetn varsa yolla mutlaka.ben bı daha typer alırsam kesin yollıcam:)

kamer bılıorum yollamıstın herkes memnun oyuzden kaanda karar kıldım racehead portmatch subablar gaz kelebegı ıslem gorecek bu konuda hem fıkırız ama egzantrık mevzusundada bısıler yaptırmak ıstıorum ama palıo da egzantrık palıocup dısında yapan yaptıran gormedım duymadım sunu sole yapsan su ıyı olur vs seklınde bılgı ıstıorum sadece,gıtmısken bakarsın donuste ankaraya ugrar standalone mste atar donerım yeterkı sunu yaptırmalısın gıbı kesın bılgıye ıhtıyacım var 1000km gıdıp bu araca egzantrık olmaz subablar otomatık ayarlıyor yag basıncıyla calısıor su olmaz bu olmaz gıbı laf duymamak ıcın burdan bılen bırılerını kovalıorum

XSi
24-10-2013, 18:02
daha öncede yazmıştım sana, safc var, büyük enjektör bulup, turbonu tak devam et. bu konuda tüm sayılanlardan daha fazla güç elde edeceksin.

yasinkarahan
24-10-2013, 18:02
Egzantirik istiyorsan artik egzantirikte uretiyoruz honda mit. Sub araclara.Senin aracin ise custom bir egzantirik yapabiliriz

samet_61
24-10-2013, 20:20
Egzantirik istiyorsan artik egzantirikte uretiyoruz honda mit. Sub araclara.Senin aracin ise custom bir egzantirik yapabiliriz

kisiselnasıl gorusuruz ? kaanın numarası degısmıs sanırım

uqur
24-10-2013, 20:41
tek yapmıyacağın kat iptali ve orta iptal etme diyim neden diyecen ben yaptım son orjinaldı manifolttan sona kadar düz boruydu alt devirler feci canlandı üst devirler bitti

samet_61
24-10-2013, 21:40
tek yapmıyacağın kat iptali ve orta iptal etme diyim neden diyecen ben yaptım son orjinaldı manifolttan sona kadar düz boruydu alt devirler feci canlandı üst devirler bitti

biz o aşamaları gectık 4-2-1 headers 51 boru freeflow orta 48lık sonla gayette guzel ve sessiz yuruttuk aracı şimdi cok daha daha fazasını ıstıyoruz

EREN34
24-10-2013, 21:47
sportınglerın blok farklı bizdekı 178b000x... motor sportinglerde 182a4.000... motor emmesinden pıston sıkıstırmasına kadar farklı stepb motor ustune kurulu sportıngler bızımkıler step a motor

Blok hatta aslına bakılırsa neredeyse komple motorun farklı olduğunu biliyorum. Tork motorlu Bravo'm varken servis manuellerinde olur gibi duruyordu. Gerçi o yıllarda Sporting en gözde yıllarını yaşadığından çıkmasını bulup denemek nasip olmamıştı.

Bu arada en kötü ihtimalle enjektör takımı ve pompası alınıp takılabilir. Bildiğim kadarıyla enjektörler farklı

samet_61
24-10-2013, 21:48
Blok hatta aslına bakılırsa neredeyse komple motorun farklı olduğunu biliyorum. Tork motorlu Bravo'm varken servis manuellerinde olur gibi duruyordu. Gerçi o yıllarda Sporting en gözde yıllarını yaşadığından çıkmasını bulup denemek nasip olmamıştı.

Bu arada en kötü ihtimalle enjektör takımı ve pompası alınıp takılabilir. Bildiğim kadarıyla enjektörler farklı

olur olmaz dıye bısı yok alt yapı cok yakın ama astarı yuzunu gecer sporting emme ıcın beyınınde deısmesı gerekıodu hl lerde kı sportıng motorunun onu tork motor kadar acık degıl suan zaten bır sportıng kadar belkıde daha ıyı gıdecek kadar yuryor arac enjektorler aynı farklı deıl pompada farklı degıl 3 bar yakıt pompası fark sadece piston sıkıstırma egzantrık emme headers yaylar ve fren sıstemı...

Enes KAPOĞLU
25-10-2013, 08:47
kisiselnasıl gorusuruz ? kaanın numarası degısmıs sanırım

Bana ulaşabilirsiniz 0536 415 70 84

bLackModeL
25-10-2013, 09:14
emme ıcın portlarını degıstırebılırsın turkıyede yapılmıcak dıye bısey yok sportıng sanzımanıda arastır derım ben madem bu yoldasınn yok yok bence ulkemızde oyle ustalar varkı allar pullar her turlu yurutursun arabanı yeterkı adamın olsunn ... sametım kralsınn

samet_61
25-10-2013, 18:43
emme ıcın portlarını degıstırebılırsın turkıyede yapılmıcak dıye bısey yok sportıng sanzımanıda arastır derım ben madem bu yoldasınn yok yok bence ulkemızde oyle ustalar varkı allar pullar her turlu yurutursun arabanı yeterkı adamın olsunn ... sametım kralsınn

eyvallah hasanım saol sportıngle hlnın sanzuman aynı dıye bılıorum

samet_61
29-10-2013, 16:59
k03 turboda karar kıldık alfa 156 2.0 enjektorlerıde al tak seklınde uyuyormus

mikelazi
07-12-2013, 15:42
bukadarmı??? bittimi???

By_HaNNibaLL
07-12-2013, 15:51
Bizde 3 yıl falan Sporting motor şanzuman tesisat vardi sonra kazali bi sporting geldi onun üzerine koyduk o zaman olsaydi cok güzel fiyatlara faturali bi şekilde teslim edebilirdim.

Turbo konusunda mantikli bi karar almişsiniz NA olarak motor içine de girseniz cok önü acik değil.

Turbo,enjektör,pompa ve beyin de kurarsaniz tatmin edici sonuçlar alirsiniz