PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Doğdumuzda kulağımıza uflenenler...

TünayK
11-07-2008, 16:45
Doğduğunuzda kulağınıza üflenenler...

-adın mehmet
-dünyada bizi kimse sevmiyor
-ermeniler hain
-kürtler bölücü
-yunanlılar ingiltere uşağı
-kıbrısı koru. içinde ırkdaşlarımız var. gerisini siktir et.
-italya her an savaş çıkarabilir.
-danimarka ürünleri protesto et
-abd emperyalist. tüm cümlelerinde kullan ama silahları ondan almayı unutma.
-israil büyük bir devlet kurmaya çalışıyor. ne hikmetse dünyadaki en eski hak dinine sahip olmasına rağmen beceremedi. 1948'de kurduğu devlette istanbul nüfusu kadar adam yaşıyor ne olacak ulan deme. birgün herkesi öldürecekler. yaz bir yere.
-rusya komunist. yok yok yıkıldı ama hala komunist. her an hortlar bunlar. işkillen. unutma biri birşeyleri eleştirirse bil ki kesin komunisttir.
-uzak doğu safi seks cenneti olarak sana hizmet versin diye kuruldu. haydee naş...
-tecavüzün, uyuşturucu kaçakçılığının, rüşvetin kol gezdiği ve dünyada hatırı sayılır bir sırada olduğunu unut sen avrupa yozlaştı de, aile kavramları yok onlarda san. sen çüküne düşkün ol seksi hep onlar yapıyor de
-dünyada harem kuran, çok eş alan ender milletlerden birisin. tadını çıkar. kaç tane yersen söliyim aşağıdan.
-bilim, sanat, spor, edebiyat, tiyatro vs... bunlar hristiyan gelenekleri. anadolu kültürümüze uymaz. sakın ola ki geliştiresin. kırarım götünü.
-yazının icad edildiği topraklardasın ama okuma yazma oranını artırayım deme sakın. dünyada medeniyetlerin ilk bulunduğu topraklardasın diye arkeolojide dünya 1. olmayı da nerden çıkarıyorsun. kazı yapıp napacan. ben sana karı bulurum onu yaparsın.
-birilerinin elimizdeki üretim kaynaklarını yok edip bizi tamamen dışarıya muhtaç bir ülke yaptığı felan diye birileri arada bir konuşur. ciddiye alma yok öle bişii.
-hiçbir alanda dünyanın önderi olma. göze batan. zaten sevmiyorlar bizi.

alıntıdır...bobiler.org

SerkanKurt
11-07-2008, 17:01
alla alla rusya komunist falan filan ne diye söyleniyor bukadar şey acaba ? ilginç geldi biraz bana

Maxiboost
11-07-2008, 17:13
valla kimileri dogru...

Shadow_Dancer
11-07-2008, 17:26
çogu dogru...

ef186
12-07-2008, 02:11
birçoğu hem acı hem gerçek bencede...

ağlanıcak halimize gülelim ey dostlar heygidi heyy ...

-ER-
12-07-2008, 06:18
Ey Türk istikbalinin evladı!

İşte, bu ortam ve koşullar dahi vazifen, Türk İstiklal ve
Cumhuriyetini kurtarmaktır. Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil
kanda mevcuttur.

Herkez bir yorum yapıyor (sözüm meclisten dışarı tüm türk insanı için) ama neden kimse bi hareket yapmıyor.
Tüh tüh vah vah yapacağımıza birşeyler yapsak belki daha etkilir olur diye düşünüyorum.

umut01
12-07-2008, 11:29
genlerimize işlemiş bazıları. doğru tespitler de var içinde.

Tugral
12-07-2008, 11:48
koyverdim cayıra mevlam kayıra :D

Onuralp
12-07-2008, 11:58
Wallahi çoğu doğru, güzel paylaşım saol. :)