PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AirLift vs Coilover's (karşılaştırma videosu 3farklı araç)

Mr.K
11-11-2013, 16:14
Air vs. Coilovers on Vimeo (http://vimeo.com/78528697)

Denk geldim 1hafta önce paylaşılmış.Merak edenler izleyebilir.

PiscocuK
11-11-2013, 17:21
adamların lpg ustaları işi biliyor demekki :)

SErhat.
11-11-2013, 17:28
adamların lpg ustaları işi biliyor demekki :)

Golf benim de dikkatimi çekti. Başarılı doğrusunu söylemek gerekirse. Hani air-coil karşılaştırması olunca air sistemin performansını merak edip izledim asıl ve epey iyi.

Zamanla bizdeki custom air sistemler de böyle olur diye düşünüyorum.

PiscocuK
11-11-2013, 17:40
Golf benim de dikkatimi çekti. Başarılı doğrusunu söylemek gerekirse. Hani air-coil karşılaştırması olunca air sistemin performansını merak edip izledim asıl ve epey iyi.

Zamanla bizdeki custom air sistemler de böyle olur diye düşünüyorum.

ben air e hiç şans tanımamıştım çok yanılmışım..ama kim bilir nasıl yapıldı kaç paralık bir sistem

BaDCaT
11-11-2013, 18:55
Sallamasyon bir video bence.Air ile coilover'dan daha hızlı ?

Coiloverlar ne marka ? Rebound,compression vs ayarları ne ?

Klasik amerikalı pazarlama taktikleri...

BARR
11-11-2013, 19:01
Golf videosuna bakarak konuşuyorum o kadar esneyen yumuşak coil görmedim ben :D Sertlik yumuşaklık ayarları vs ne durumda ki..

Mr.K
12-11-2013, 01:03
Sallamasyon bir video bence.Air ile coilover'dan daha hızlı ?

Coiloverlar ne marka ? Rebound,compression vs ayarları ne ?

Klasik amerikalı pazarlama taktikleri...

yahu sanayide millet coil yaptırıyo turkiyede sen hala n konusuyosun melih ya ,amerikada değiliz dostum sakin ol nigga..forumda türk yaşadığımız ülkede türkiye.

kw v3 sayısı turkıyede 5 ise
kw v1 sayısı türkiyede 500dür(farz-ı misal)

o yüzden boşver bunları.
Salatalıkta cilde iyi geliyo diyolar :D

JOM bile olsa coilover,coil mi coil adamlar düz mantık gidiyo benim gibi,coil alıp basacagına hem gel diyo air olsun istediğinde kaldır,hemde bak diyo bla bla bla.

rebeloghy
12-11-2013, 17:20
yahu sanayide millet coil yaptırıyo turkiyede sen hala n konusuyosun melih ya ,amerikada değiliz dostum sakin ol nigga..forumda türk yaşadığımız ülkede türkiye.

o yüzden boşver bunları.

JOM bile olsa coilover,coil mi coil adamlar düz mantık gidiyo benim gibi,coil alıp basacagına hem gel diyo air olsun istediğinde kaldır,hemde bak diyo bla bla bla.

Aynen öyle... İşin kötüsü bu video ile made in Maslak airrideların fiyatları tavan yapar :hahaha:

Zaten yorumları okursak videonun altından , herkesin dikkatini çeken de bu ; videoyu paylaşan Airlift : Air boktur diyecek halleri yok..

Coillerin marka belli değil , setup belli değil. Esprili bir video olmuş

BaDCaT
12-11-2013, 17:29

o yüzden boşver bunları.

Video Türkiye'de mi çekilmiş ?

Benim bahsettiğim video içeriği bu da Amerika anlamına geliyor Türkiye değil.

Coilover'dan iyiyiz bak tur zamanları vs denmesi sadece pazarlama olduğunu söyledim. :)

levent
12-11-2013, 17:37
Pilotun yapmacıklığı da cabası olmuş bence :)

Sam
12-11-2013, 17:41
Oranın coilleride Washington oto sanayi yapımı heralde.

TaGo
12-11-2013, 17:47
Valla hep zaman üzerine ve hız üzerine bir video olmuş. Yani kıyaslanana elmayla armutmu, ananasmı kivimi belli değil.

rebeloghy
12-11-2013, 17:54
Oranın coilleride Washington oto sanayi yapımı heralde.

Pazarlama hilesi sadece burada mı var yani ? Amerikalı yapmıyor mu bunu ?

XoR
12-11-2013, 18:06
Test burada yapılsaydı hangisi fotoğraf da daha güzel basık duruyor olurdu :)

Oznsrl
12-11-2013, 18:11
önle arkanın yere ne kadar ağırlık bastığını falan ölçüyolar heralde birsürü hesap kitap falan iyi iş :D