PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Abant Otel Tavsiyesi

douu
01-12-2013, 11:38
Abant'ta göl orman vs. manzaralı bi otel bakmaktayım. Kız arkadaşımın doğum günü için bi organizasyon planı yapıyorum fakat otelleri bilmediğim için bilgisi olan vardır diye sormak istedim. Planlar dahilinde oda balkonu veya otel terası gibi bi yerlerde sıcak şarap içmek gibi bir konu da var. Yani o karlar altındaki muhteşem görüntüsü ile abant gölü ve orman manzarası eşliğinde romantik bir gün yaşama planı mevcut.

Ayırdığım rakam 2 kişilik bi oda için 400 TL gibi. Daha az olursa mutlu olurum. Fazlasına da 3-5 bişeyler çıkarabilirim. Yeterki istediğim kriterlerde olsun.

Tanıdığı eşi dostu olan varsa veya daha önce gidip memnun kaldığı yeri tavsiye edebilecek birisi varsa çok mutlu olurum.

canimrecepcim
01-12-2013, 17:40
gölün etrafında iki tane otel var zaten abi.ama sana tavsiye edeceğim yer ise göl yolu üzerinde paşa pansiyon var iki tane bayan işletiyo birinin adı emriye.teyzelerim sabah bir kahvaltı hazırlıyor parayla yiyemezsin o derece.ayrıca sessiz sakin.göle falan da arabayla gidersin.o civardaki yerlerde çok kaldım oteller yerine hep bu pansiyonu tercih ediyorum artık.

rodya
01-12-2013, 18:28
bikaç hafta önce büyük abant otelinde kaldım iş organizasyonu sebebiyle.
muhtemelen standart odalarda kaldığımız için özel bir gün geçirmek için çok da tercih edeceğim bi yer olmazdı. bununla birlikte göle sıfır oturmak için yerleri var ancak otelle arasında yaklaşık 150-200 metre civarı mesafe var.
İkinci bir otel daha vardı ancak tadilat yapıldığı için kapalıydı.
serin de olsa güneşli veya karlı bir günde göl harika ancak eğer yagmura denk gelirseniz, bence uzak durun.
Şimdiden iyi eğlenceler

KOSEREN
01-12-2013, 19:04
Otele yerleşmeden yol üstünde ki 'Yeşil Ev' restaurant ta yemek yiyin mutlaka,tavsiye edilir :)

EREN34
01-12-2013, 19:22
Büyük Abant Otel

altugkocer
23-01-2015, 15:46
Konuyu hortlatayım :)

Eşimle birlikte sevgililer gününde Abant'a gitmeyi düşünüyoruz. Cuma gece girip pazar günü çıkış yapacağız.

Nezih, çok pahalı olmayan, kafa dinlemelik bir hafta sonu için nereleri önerirsiniz ?

Tunacan
23-01-2015, 15:49
Abant bence bozuldu. Eşortman altı kösele giyen amcalarla..

Tavsiyem bolu tarafına gitmeniz. Seçenek çoktur. Gölcük gayet güzeldir şu anda..

altugkocer
23-01-2015, 15:52
Diğer alternatifler sapanca ve gölcük aslında ama, Abant'a göre biraz daha uzak olduğu için ikinci planda şimdilik

burakgunay
23-01-2015, 15:58
Abi ben abanta sıkça giderim. Manzara evlerinde konakladım, odalar falan fena değil, ama tabi ne aradığınıza bağlı. Gayet sessiz sakin ufak çaplı kendi yolunda bi yer. Geçtiğimiz aylarda da baska bi yerde kalmıştım adını hatırlayamıyorum şu an, oranın ortamı da çok iyiydi. Sahipleri çok ilgili kibar nezih insanlardı. Oda olarak manzara evleri, ortam güzelliği rahatlık olarak öbür taraf daha iyiydi. Adını hatırlayınca tekrar yazıcam.

altugkocer
23-01-2015, 16:05
Abi ben abanta sıkça giderim. Manzara evlerinde konakladım, odalar falan fena değil, ama tabi ne aradığınıza bağlı. Gayet sessiz sakin ufak çaplı kendi yolunda bi yer. Geçtiğimiz aylarda da baska bi yerde kalmıştım adını hatırlayamıyorum şu an, oranın ortamı da çok iyiydi. Sahipleri çok ilgili kibar nezih insanlardı. Oda olarak manzara evleri, ortam güzelliği rahatlık olarak öbür taraf daha iyiydi. Adını hatırlayınca tekrar yazıcam.

Manzara evlerine baktım da şimdi, odaları güzel ama tesislerinde alkol yokmuş, o bana uymadı :)

burakgunay
23-01-2015, 16:08
Manzara evlerine baktım da şimdi, odaları güzel ama tesislerinde alkol yokmuş, o bana uymadı :)

Valla doğrudur abi kullanmadığım için o kadarını bilemem, yanlış bilmiyosam öbür gittiğimiz tarafta da yoktu alkol boşa isim aramayım o zaman.
Zaten bu dediğim yerler biraz daha mütevazi yani size uyar mı bilmiyorum, öğrenci işi bize fazla bile :D

altugkocer
26-01-2015, 10:58
Konuyu hortlatayım :)

Eşimle birlikte sevgililer gününde Abant'a gitmeyi düşünüyoruz. Cuma gece girip pazar günü çıkış yapacağız.

Nezih, çok pahalı olmayan, kafa dinlemelik bir hafta sonu için nereleri önerirsiniz ?

Güncel diyelim :)

M3CSL
26-01-2015, 13:16
Buyuk abant otelınde gercı 2 hafta once aldık 14 subat ıcın kısı bası 160 tlden..