PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Chevrolet - Aveo hk.

JayVTEC!
04-12-2013, 00:42
Arkadaşlar nasipse aveo almayı düşünüyorum son zamanlarda ciddi ilgimi çekmeye başladı uzak oldugum bi marka aramızda kullananlar ve bilgi sahibi olanlar paylaşırsa sevinirim.

https://www.chevrolet.com.tr/modellerimiz/aveo-sedan/

JayVTEC!
04-12-2013, 10:50
günceldir.

ontheair
04-12-2013, 11:25
Sedanı fena değil. Dizel motoru tutumlu. Ortalama bir B segmenti otomobil. İç hacmi çok geniş değil. Özellikle arka diz mesafesi sınırlı. Konfor olarak çok fazla bir şey bekleme. Parasının karşılığını verir.

XoR
04-12-2013, 11:27
http://www.techturkey.com/forum/otomobilleriniz/164856-yeni-aveo-gaziantep.html

Pm at bence. En aktif kullanıcı kendisi şuanda forumda. Arabasıda süper oldu :)

Onamdar
04-12-2013, 11:36
validede otomatik sedanı var 8 ay filan oldu alalı sanırım.
İçi baya hoşuma gitti konsol göstergeler. Yani öyle aşırı kalite akmıyo ama öyle dandikte değil. Tatmin ediyor.
Motor şanzıman sessiz. Performans ehh işte. Konfor olarak gerçekten başarılı. O paraya alabileceğin en iyi arabalardan biri. Fiyat performans olarak değerlendirdim.

adilhcl
04-12-2013, 14:49
fıyat ve performans olarak gayet tatmınkar yol tutusu cok güzel ozellık olarak cok dolu bır araç bence tek eksık yonu bıraz konforunun dusuk olması bunun sebebı ıse bıraz sert amortısor yapısının olması ama yol tutusu bu konfordan odun vermeye değer bence bagaj olarak cok genıs mesela renoult sumbuller gıbı 30000 tl usterınde para verıp bomboş zır teneke arabalara para vermektense B segmentınde Euro Ncap tan en yüksek not ıle 5 yıldız almış bı araç alınıp yıllarca kullanılabılır

Not: benım aracım 1.4 LT aveo HB

hkkcn
04-12-2013, 14:51
bence güzel araba oldukça yakışıklı benimde çok hoşuma gidiyor parasının hakkını verir

OnurÖzden
04-12-2013, 15:06
Dizel olanları motor sesini direk içeri alıyor, baya şaşırmıştım; ama atak araç hantal değil, sürüşü keyifli, donanım olarakta gayet tatminkar.
Bursa şehir içi 6 litre civarı yakıyordu, f/p olarak mantıklı araçlar.

E46
04-12-2013, 15:08
bence bu fiyata ekonomik kullanışlı bi araç