PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : satılık cooper s hakkında ve ekspertiz yaptıracak servis

Dookan
05-12-2013, 22:39
Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mini-hem-full-hemde-temiz-144212175/detay)

araca cumartesi sabah ankaradan bınıp gelıp baktırcam.esenler de ineceğim.

araç hakkında bilgisi olan varmı tanıyan veya bir fikri olan?

o taraflarda aracı kime gösterebiliriz aşırı detaylı bir ekspertizden ziyade makul fiyatlı bilgisayara sokacak kasa motor bakacak bir usta varmıdır?

cuma gece 1.30 da bınecegım o zamana kadar söylerseniz sevinirim teşekkürler...

guwen_ar
05-12-2013, 22:44
Arac bizim buralardan cikma.kaza veya boya durumu icin ne dedi simdiki sahibi ?

Dookan
05-12-2013, 23:18
3 parça boya var değişen yok dedi bilginiz varmı?

34tb9544
05-12-2013, 23:36
Ayn oto veya miniauto maslak
İkiside mini konusunda ustadir ikisinede gosterebilirsin oyle baska ustaya gosterme mini bu sonra hayattan sogursun

Dookan
05-12-2013, 23:37
ekspertiz ucretı olarak falan tahmını ne odenır.bir arkadaşa alıyoruz parası kısıtlı

34tb9544
05-12-2013, 23:40
Kas yapalim derken goz cikartmayin hic ucretten kacilir mi ayn yusuf usta yardimci olur bu konuda sizlere merak etmeyin baska bi usta herhangi bir arizayi gormese zaten baktirma ucretinin kat kat ustu cikar

grkm
05-12-2013, 23:41
Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mini-hem-full-hemde-temiz-144212175/detay)

araca cumartesi sabah ankaradan bınıp gelıp baktırcam.esenler de ineceğim.

araç hakkında bilgisi olan varmı tanıyan veya bir fikri olan?

o taraflarda aracı kime gösterebiliriz aşırı detaylı bir ekspertizden ziyade makul fiyatlı bilgisayara sokacak kasa motor bakacak bir usta varmıdır?

cuma gece 1.30 da bınecegım o zamana kadar söylerseniz sevinirim teşekkürler...

Aracin fotograflarinin cekildigi benzinligin 50-100 mtr yaninda Istanbul Oto Bmw - Mini ozel servisi var. Yarın sabah hala aktif mi diye bakarim.

Alternatif olarak en yakin servis bolgesi Topkapi'da ( takribi 5-6km uzaklikta )

Araci hic gormedim ama sahsi fikrim bu fiyatlara daha iyi bir araba bulunabilir ..

mesela :
Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mini-sahibinden-2004-model-orjinal-62000-km-de-mini-cooper-s-111902447/detay)

Dookan
05-12-2013, 23:43
fiyat ılandakınde daha ucuza alıyoruz ve mavi renk her zaman daha degerlı mını de.araca arkadasın anlattıgı uzere pırıl pırıl bı kac boya var ama onemlı degıl.acaba dedım hani bilmedigimiz bir sey motor da olsun veya kronık bır arıza bilen varmıdır mini auto da gostercez gibi gozukuyor.tesekkur ederım arkadaşlar

focus musty35
05-12-2013, 23:46
Aracin fotograflarinin cekildigi benzinligin 50-100 mtr yaninda Istanbul Oto Bmw - Mini ozel servisi var. Yarın sabah hala aktif mi diye bakarim.

Alternatif olarak en yakin servis bolgesi Topkapi'da ( takribi 5-6km uzaklikta )

Araci hic gormedim ama sahsi fikrim bu fiyatlara daha iyi bir araba bulunabilir ..

mesela :
Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mini-sahibinden-2004-model-orjinal-62000-km-de-mini-cooper-s-111902447/detay)

arac ıyı ama ılan ocak 2013 acılmıs satılmıstr kesın 1 sene olmus nerdeyse

TolgaEsentepe
05-12-2013, 23:47
doğu bizim tırtcan ı ara istanbula yerleşti bir çok mini ustası vardı çözer işini

Dookan
05-12-2013, 23:52
doğu bizim tırtcan ı ara istanbula yerleşti bir çok mini ustası vardı çözer işini

tırtır da 200bın lık cek var onla ugrasıyo bı arasam 45123 tane daha soru sorar bana aramayım en ıyısı :D ya da arayım da aston la bi gezelim amk hayatımda 2 kere gordum hiç binmedim :D

Yekta
06-12-2013, 00:00
mini autoya gidecekseniz benim adımı verebilirsiniz yönlendirdiğimi söyleyebilirsiniz yusuf abiye yardımcı olur kıl titiz adamdır zaten, aklına gelip gelmeyecek herşeyi detaylı kontrol eder söyler :) araba 130km de ve makyajsız, iyice baktırmadan almayın derim zaten işin ehli birkaç usta var birinde gidip detaylı bakın bence..
araç hakkında yorum olarak düzgün duruyor bence yılına ve fiyatına göre ama burda da yazayım imkan varsa makyajlı alın 2005-2006.. dışardan belli olmasa da ciddi farklar var..
eski konularda benim ve diğer arkadaşların çok detaylı mesajları vardı kronik sorunları vs leri hakkında isterseniz bi bakın gelmeden neye dikkat edeceğinizi bilerek gelin :)

TolgaEsentepe
06-12-2013, 00:02
tırtır da 200bın lık cek var onla ugrasıyo bı arasam 45123 tane daha soru sorar bana aramayım en ıyısı :D ya da arayım da aston la bi gezelim amk hayatımda 2 kere gordum hiç binmedim :D

bin bin çok keyifli :)

emre_
06-12-2013, 00:07
Ayn auto derim bende

Dookan
06-12-2013, 07:16
mini autoya gidecekseniz benim adımı verebilirsiniz yönlendirdiğimi söyleyebilirsiniz yusuf abiye yardımcı olur kıl titiz adamdır zaten, aklına gelip gelmeyecek herşeyi detaylı kontrol eder söyler :) araba 130km de ve makyajsız, iyice baktırmadan almayın derim zaten işin ehli birkaç usta var birinde gidip detaylı bakın bence..
araç hakkında yorum olarak düzgün duruyor bence yılına ve fiyatına göre ama burda da yazayım imkan varsa makyajlı alın 2005-2006.. dışardan belli olmasa da ciddi farklar var..
eski konularda benim ve diğer arkadaşların çok detaylı mesajları vardı kronik sorunları vs leri hakkında isterseniz bi bakın gelmeden neye dikkat edeceğinizi bilerek gelin :)

benim de mini m vardı sattım 3 sene önce .dıreksıyon charger sanzuman cam bozulma ve takırtı tukurtu problemleri var cooper ın bunun dışında başka birşey yok sanırsam.onlara da ustayla bırlıkte bakcaz bakalım.bende 2005 2006 taraftarıyım ama arkadaşımın parası cıkmadı daha fazla

e.bas
06-12-2013, 08:14
Geçen sene de aynı renk kombinasyonunda 59 plaka İstanbul civarlarında satılık bi S vardı. Bildiğim kadarıyla ön tarafında değişenler vardı. Aynı araba olmayabilirde emin değilim.
İyice baktırmanızda fayda var.

bukotezo
06-12-2013, 10:48
Min Auto Yusuf abi zaten çoğunluk onu söylemiş. Başka yere gerek yok.

Arenimo
06-12-2013, 10:50
AYN auto ya gidebilirsin gereksik konusmalarada hic gerek yok

Yigit-Y
06-12-2013, 10:56
BORUSAN AVCILAR dan aracın geçmişi hakkında bilgi alman gerek servis bakımları olsun.

Tanıdık biri varsa içeride normalde exper muhabbeti yok davalık bir olaydan sebep.

Bilinen özel servisler yerine bilinmedik bir özel servis her zaman daha iyidir.Araca bakıp objektif bilgiler alabilirsin.

Bazen bilinen servisler sıkıntı yaratıyor bilgi verme konusunda satıcı araç sahiplerinin servisle

olan muhabbeti yüzünden.

lucky Jackal
06-12-2013, 13:59
ben Mini auto'ya ankaradan getiriyordum arabayı :) Yusuf'un işçiliği ve titizliğini beğeniyorum bende orayı tavsiye edebilirim

Yekta
06-12-2013, 14:31
benim de mini m vardı sattım 3 sene önce .dıreksıyon charger sanzuman cam bozulma ve takırtı tukurtu problemleri var cooper ın bunun dışında başka birşey yok sanırsam.onlara da ustayla bırlıkte bakcaz bakalım.bende 2005 2006 taraftarıyım ama arkadaşımın parası cıkmadı daha fazla

aynen dediğin gibi aşağı yukarı bunlar.. manuel şanzımana kolay kolay birşey olmaz sağlamdır.. makyajsızlarda pompa sıkıntı, cam krikosu da genelde makyajsızların başına geliyo.. onun haricinde ön takımda birkaç parça masraf açabilir onlar da ucuzdur.. motoru sağlıklı olduktan sonra büyük masraf açacak birşey olmaz zaten biliyormuşsun sende nelere dikkat edileceğini :) yine de acelesi yoksa beklesin derim arkadaşa

Dookan
06-12-2013, 16:24
yekta gece 1.30 da bınıyorum bugun levent y.le de konustum yarın sabahtan mini auto da aracı gosterecegız.bence bir sıkıntı cıkmayacak satan cocuk cok net konustu arac pazarlaması yapmadı bır bır amortısorunden camından koltuguna kadar soyledı.guven nıcklı kardeşim de aracın ıyı yurudugunu soyledı.zaten mını auto da kompressor unu olcturcem yagına suyuna bakcam charger ın da basıp basmadıgını yolda anlarız zaten dumana boka pusure bakarız direksiyon kıl tuy hepsıne bakarız alırız.yardımcı olan arkadaşlara cok tesekkur ederım .

guwen_ar
06-12-2013, 19:34
yekta gece 1.30 da bınıyorum bugun levent y.le de konustum yarın sabahtan mini auto da aracı gosterecegız.bence bir sıkıntı cıkmayacak satan cocuk cok net konustu arac pazarlaması yapmadı bır bır amortısorunden camından koltuguna kadar soyledı.guven nıcklı kardeşim de aracın ıyı yurudugunu soyledı.zaten mını auto da kompressor unu olcturcem yagına suyuna bakcam charger ın da basıp basmadıgını yolda anlarız zaten dumana boka pusure bakarız direksiyon kıl tuy hepsıne bakarız alırız.yardımcı olan arkadaşlara cok tesekkur ederım .

Abi ilk sahibine kadar buldum aracin sahiplerini simdi ulasicak cocuklar bana ne olmus ne bitmis butun bilgileri aktaricam sana ..

fatiii
07-12-2013, 10:35
arabayı almayı düşünen arkadaşlar için yazıyorum

aracın bel altı boyalı ön kaputu değişik arka bagaj kapağı sökülüp takılmış.fix istanbul klasiği 3 parça boya denir ellenmedik yeri kalmamıştır.

şehir dışından gidecek arkadaşlar boştan yere o kadar yol gitmeyin.

guwen_ar
07-12-2013, 10:43

aracın bel altı boyalı ön kaputu değişik arka bagaj kapağı sökülüp takılmış.fix istanbul klasiği 3 parça boya denir ellenmedik yeri kalmamıştır.

Yaw ogrendim ama ulasamadin ki size tel no mu pm attim ama gormedi sanirim :o

Cem.B
07-12-2013, 10:44

dün yazacaktımda felaket tellallığı yapmak istemedim

ama kimse çok temiz baktığı aracını o rakamlara vermez mantıken

hayırlısı olsun yinede

Eyup Duygun
07-12-2013, 10:51
ılandakı mavı cooper o km ıcın cok para 100 bin altı olmalı 34-35 bın tl verılıyorlsa r53 e.

makyajlıları zaten aramak lazımda makyajsız olcaksada en dolusu olsun bare.harmandı , on cam rezizstans vs..

fatiii
07-12-2013, 10:55
Yaw ogrendim ama ulasamadin ki size tel no mu pm attim ama gormedi sanirim :o

Telefondan girdigin zaman bazen gozden kacabiliyo ozel mesajlar demekki farketmedi gorseydi guzel olurdu o kadar yol gitmezdi ama kismet.

dün yazacaktımda felaket tellallığı yapmak istemedim

ama kimse çok temiz baktığı aracını o rakamlara vermez mantıken

hayırlısı olsun yinede

O model bi cooper s in edecegi rakamlar bu civarda zaten piyasasi bu.cok temiz diye 40 etmez kanimca.

Cem.B
07-12-2013, 11:53
Telefondan girdigin zaman bazen gozden kacabiliyo ozel mesajlar demekki farketmedi gorseydi guzel olurdu o kadar yol gitmezdi ama kismet.

O model bi cooper s in edecegi rakamlar bu civarda zaten piyasasi bu.cok temiz diye 40 etmez kanimca.

2004 etmez tabi ama 2005-2006 makyaklılar 4045 arasını zorlar stock olarak km sine göre

Dookan
08-12-2013, 09:15
evet arkadaşlar 200 tl ekspertiz ucretı 200 tl yol 100 tl de oyle harcadık 500 tl çöp oldu. 2 parça boya var dedi ben yola çıkarken hadi 4 olsun dedim de kaput çıkma takılmış (kırmızı eski rengi). arka bagaj kapagı sokulup takılmıs bel altı komple boyalı.öyle olunca bnde adamdan 50 tl aldım ekspertiz ucretı nı sende odeyeceksın dedim.ama cektıgımız yol un uykusuzlugun cefası bize kaldı tabi.smdı arasan adamı yine 3 parça boya var dıyodur.

By_emre
08-12-2013, 10:25
evet arkadaşlar 200 tl ekspertiz ucretı 200 tl yol 100 tl de oyle harcadık 500 tl çöp oldu. 2 parça boya var dedi ben yola çıkarken hadi 4 olsun dedim de kaput çıkma takılmış (kırmızı eski rengi). arka bagaj kapagı sokulup takılmıs bel altı komple boyalı.öyle olunca bnde adamdan 50 tl aldım ekspertiz ucretı nı sende odeyeceksın dedim.ama cektıgımız yol un uykusuzlugun cefası bize kaldı tabi.smdı arasan adamı yine 3 parça boya var dıyodur.

Expertiz ücretinin hepsini onun ödemesi lazımdı

minislc
08-12-2013, 14:33

suçu birazda kendinizde aramalısınız bence