PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nordschleife Kazalari

VWci
13-12-2013, 11:19
DNFzYEih72g

Touristenfahrten Nordschleife Crash Accident Unfall Compilation 2013 Nürburgring - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=DNFzYEih72g&feature=c4-overview&list=UU6uap0zkje8n4yYTxg2t5ug)

mert_can 41
13-12-2013, 11:31
gtr ler çok şanslılarmış 3 dk daki skoda nın direksiyonu çok iyimiş tebrik etmek lazım onun dışındakilerin yarısı panik yaptıkları için patlamışlar :)

Oznsrl
13-12-2013, 11:34
2.35 subaru heralde en kötüsü bu olmuş.çoğunlukta kaza olan 2 yer var bilmeleri lazım hızlı giren uçup gidior :)

Aranel Ciryatan
13-12-2013, 18:21
çok fena yaa. 2-3 kritik nokta var pistte yinede millet dip gaz giriyor oraya.

997TT
13-12-2013, 18:23
Bu sene de gıtmek gerek.
Resmen gun sayıyorum...

Kahn23
13-12-2013, 18:27
Bu sene de gıtmek gerek.
Resmen gun sayıyorum...

Umre ne zaman :D

bason
13-12-2013, 18:31
gtr ler çok şanslılarmış 3 dk daki skoda nın direksiyonu çok iyimiş tebrik etmek lazım onun dışındakilerin yarısı panik yaptıkları için patlamışlar :)

O skoda kullanan sürücüyü anlamış değilim önün de araç kaza yapmış fakat tam gaz gitmeye devam ediyor gibi geldi bana. Panik freni yapsa direk girerdi zaten akıllı davranıp direksiyon ile hamle yaptı. Bazı sürücüleri anlamak zor gerçekten. Özellikle BMW lerin patlaması ilginç.

oselami
13-12-2013, 18:51
2.35 subaru heralde en kötüsü bu olmuş.çoğunlukta kaza olan 2 yer var bilmeleri lazım hızlı giren uçup gidior :)

2.35 deki corsa opc yada astra opc olması lazım

levent
13-12-2013, 18:53
en kötüsü subaru değil ya astra..

Touristenfahrten Nordschleife 06.10.2013 Hard Opel Astra Crash Rollover Unfall Überschlag - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=ojdOELnDoQY)

997TT
13-12-2013, 18:56
Umre ne zaman :D

Yıne nısan sonu mayıs bası gıbı ınsallah :cool:

mert_can 41
13-12-2013, 19:13
O skoda kullanan sürücüyü anlamış değilim önün de araç kaza yapmış fakat tam gaz gitmeye devam ediyor gibi geldi bana. Panik freni yapsa direk girerdi zaten akıllı davranıp direksiyon ile hamle yaptı. Bazı sürücüleri anlamak zor gerçekten. Özellikle BMW lerin patlaması ilginç.

Skodanın suçu yok mustang çimde kalıcak sandı ama mustang geri kaydırmaya devam edince ortalık karışmış :D

lethaldoze
13-12-2013, 19:35
Çok kötü kazalar varmış, biz hep ufak tefek davrulanları izlemişiz hep.

TigeR
13-12-2013, 20:01
çok kötü olmuş astra ya mustang de skoda iyi kurtarmış helal olsun

psikolojikdeli
13-12-2013, 20:44
Skodanın şöförünün yerinde olsam sağ çekmiştim gerisi *****

Low-Rider
13-12-2013, 21:00
Çok sıkı takip ediyorum ring'de ki kaza videolarını, bazı kazalar acaip aptalca bazıları da çok ciddi.

Taklan atan astra ve arka tekeri kopan bmw feci olmuş

doush
13-12-2013, 23:28
Bu sene de gıtmek gerek.
Resmen gun sayıyorum...

Varımı yoğumu koyasım var gitmek için tekrar :D:D

Ben boşuna mı o kadar yavaş sürdüm ya, çok şükür kaza yapmadım.. Millet oyun oynamak gibi zannediyor.. Duvarla aranda 2 metre olunca o kadar yavaş sürüyor ki insan :D

997TT
14-12-2013, 01:01
Ring hizli gitmek icin Vettel olmaya gerek yok.
Yeterki abuk isler yapma ve sonrasini bilmedigin viraja hizli girme.

VWci
14-12-2013, 03:56
Ring hizli gitmek icin Vettel olmaya gerek yok.
Yeterki abuk isler yapma ve sonrasini bilmedigin viraja hizli girme.

Cok zor piste benziyor... Kayan kayana... Arabalari pert ediyor gercekten...

VWci
14-12-2013, 03:57
zIltO3NuGkk

http://www.youtube.com/watch?v=zIltO3NuGkk

Jem89
14-12-2013, 05:49
Körfez pistinin eski haline ve İzmir Ülkü Pistine çıkmıştım.. Pistte yarışmak gerçekten farklı bir duygu.. Murat abinin dediği gibi, kaza yapmamak için bi tık yavaş ve bir sonraki virajı biliyor olmak yeterli aslında..

Benimde hayalim ring'e çıkmak.. Çok zor gözüksede kim bilir belki bir gün.. :)

KMR2-GT
14-12-2013, 08:39
çimene giren kaçarıyok çarpacak :D gerçekten korkutucu valla gaza gelmemek mumkun değil ama şu pistte.belki bir gün :)

ProdriveSTI
14-12-2013, 09:21
Körfez pistinin eski haline ve İzmir Ülkü Pistine çıkmıştım.. Pistte yarışmak gerçekten farklı bir duygu.. Murat abinin dediği gibi, kaza yapmamak için bi tık yavaş ve bir sonraki virajı biliyor olmak yeterli aslında..

Benimde hayalim ring'e çıkmak.. Çok zor gözüksede kim bilir belki bir gün.. :)

Aynen...

Gran Turismo'da oynarken bile insan geriliyor.Pisti ezbere biliyorum ama gercekte mumkun degil orada limitlerinde kullanamam otomobili.Ama cok isterim yesil cehenneme cikmayi.

Jem89
14-12-2013, 09:37
Aynen...

Gran Turismo'da oynarken bile insan geriliyor.Pisti ezbere biliyorum ama gercekte mumkun degil orada limitlerinde kullanamam otomobili.Ama cok isterim yesil cehenneme cikmayi.

Ben bi tur düzenlicem parayı bulursam rahat olun :D

M_PROJECT
14-12-2013, 09:47
aslinda cok ciddi paralar degil ringe gidip 2 gun gazlamak , makul ucak biletleri , oteller mevcut . arac kirasina parayi ayirdiginizda rahatlikla gidilir . Bi yazda cesmeye - bodruma - antalyaya gitmeyi verin nolmus :D

Jem89
14-12-2013, 09:52
aslinda cok ciddi paralar degil ringe gidip 2 gun gazlamak , makul ucak biletleri , oteller mevcut . arac kirasina parayi ayirdiginizda rahatlikla gidilir . Bi yazda cesmeye - bodruma - antalyaya gitmeyi verin nolmus :D

Bununla ilgili bir yazı okumuştum.. Bayağıda uzundu.. Tabiki bi 10.000 tl değil gitmek ama orda gidip kalmak, gezinmek, araç kiralayıp çıkmak en az kafan bi 3-5k arası gider diye düşünüyorum.. Yazıyı nerde okumuştum onu unuttum :)

VWci
14-12-2013, 10:06
Kendi aracimizla cesme feribot ile italya, italyadan da piste gidilebilir... 10.000 tl tutmaz bence 10 gun de yapilabilir... 3 gun gidis 3 gun gelis 6 gun yol 4 gun de pist civarinda gecirilir... Pistin 20 kusur km oldugunu var sayarsak zaten 2 gun ust ust piste cikilmaz diye dusunuyorum...

SerkanKurt
14-12-2013, 10:08
Kopacak yerleri bilmeleri lazım aslında anlamsız şekilde gazlayarak giriyorlar sonuç hüsran.

Suleyman
14-12-2013, 10:48
zIltO3NuGkk

FAIL Compilation of 2013 CRASH Nordschleife Touristenfahrten Nürburgring RCN VLN Unfall Accident - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=zIltO3NuGkk)

4.51 deki motorcu naptı öyle yahu resmen yere çakılmak için uğraşıyordu :)

Aranel Ciryatan
15-12-2013, 00:01
Nordschleife 2013 Big Crash & Fail Compilation Nürburgring Touristenfahrten VLN 24H - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=ORA-oB-qbOI)

ORA-oB-qbOI

en sondaki EG ye içim acıdı resmen pert oldu araç.

bide bu bariyerler ne kadar sağlam yaw beton gibi :D

levent
15-12-2013, 00:09
Ringte gazlayabilmek için adam akıllı, bence kendi arabanız olması lazım.. Veya kiralanan aracın pert durumundakini çıkarıp verebilecek bir maddi durumda olmak lazım ki gerçek anlamda gazlanabilsin :)

Yoksa unfall'da gelen geçeni izlemek daha çok keyif verebilir :D

VWci
15-12-2013, 05:46
Ben cikarsam yavas yavas orta tempoda giderim... Hem kendimi hem de arabami kollarim... :D Cunku videolar ringin gercek yuzunu gosteriyor... Yoldan ciktinmi bariyer ile berabersin.... Pistin hem yolu hem de yol cevresi dar... GT5 gazliyoruz ok ama carpinca bir sey olmuyor...:D :D

997TT
15-12-2013, 08:39
İlla gitmek istenirse 2 gunluk gezi yapilabilir.
Simdiden bilet alinir ucuza,avis den arac ucuza kiralanir,booking den otel. Bunlara 700€ gider.
İlk cikisinizsa egitmenle suzuki (S2) kiralanir,12 tur fazlasiyla yeter,egitmeni 3 turluk alirsiniz.
Gece eglence,sabahda 6 tur,aksamda donus.
1200€ da pist kirasina gider.
200€ da sen harcarsin. 2000€ min bu is doyurucu olur.
Kaza isine takilmayin,benim bir kac Ring videom vardi ama bulamiyorum simdi :(
Ozellikle Suzuki (S2) yi bulsam iyi olucak.

onurgoyunc
15-12-2013, 09:26
Bende mayıs-temmuz arası çıkmak istiyorum ama önce arabayı hazırlamam lazım.

Pist hatayı affetmiyor, iyi hazırlanmak gerekli. 2-3lü gruplara takılmamak önemli, karşındakinin ne yapacağını kestiremiyorsun

mert_can 41
15-12-2013, 16:24
#29 postaki video da 4:51 deki motorcunun verilmiş sadakası varmış allah korumuş resmen adam santimlerle hayata kaldı az daha bmw motordan düştükten sonra eziyomuş:(

bason
15-12-2013, 16:40
#29 postaki video da 4:51 deki motorcunun verilmiş sadakası varmış allah korumuş resmen adam santimlerle hayata kaldı az daha bmw motordan düştükten sonra eziyomuş:(

Ucuz kurtuldu gerçekten de. Pistte motorlulara hiç saygı yok dikkatimi çekiyor 2 dir. çok yakın geçiyorlar anlık mesele. Bir temas olsa araba da ki kurtarır fakat motor da ki? İnsanlar her yerde aynı işte kendisinden başkasını düşünen yok. Videoları genele vurmak yanlış olabilir ancak insan hayatı 4-5 sn daha hızlı süre çıkartmaktan daha değerli olmalı.

levent
15-12-2013, 16:45
Ucuz kurtuldu gerçekten de. Pistte motorlulara hiç saygı yok dikkatimi çekiyor 2 dir. çok yakın geçiyorlar anlık mesele. Bir temas olsa araba da ki kurtarır fakat motor da ki? İnsanlar her yerde aynı işte kendisinden başkasını düşünen yok. Videoları genele vurmak yanlış olabilir ancak insan hayatı 4-5 sn daha hızlı süre çıkartmaktan daha değerli olmalı.

Motorcu da aynasını kontrol etmeli. Arkasında gazlayan araba varken çizgiden gitmemeli veya arkasındakini kesecek kadar yavaş gitmemeli.

Yoksa sizin dediğiniz durumda ben o piste çıktığımdan ne zevk alırım, ne de bişey anlarım. Motorcular da süre kasanların hakkını yememeli kısacası.

Sert@ç
15-12-2013, 16:57
Butun kazalardaki gtr ayni renk olmasi ilginc

Bariyerleri cok iyi eger cok sert vurmadigini surece agir hasar bile vermiyo

bason
15-12-2013, 17:03
Motorcu da aynasını kontrol etmeli. Arkasında gazlayan araba varken çizgiden gitmemeli veya arkasındakini kesecek kadar yavaş gitmemeli.

Yoksa sizin dediğiniz durumda ben o piste çıktığımdan ne zevk alırım, ne de bişey anlarım. Motorcular da süre kasanların hakkını yememeli kısacası.

Yani diyorsun ki oraya para verdim zevkimi çıkarmalıyım ancak bir viraj da motorlu oldu ki yol veremedi arkadan bindireceksin yani öyle mi? Ne süreymiş vay be. Vur git en güzeli yani. Bel ki motorcu da süre kasıyor, belki o an önde ki araca ya da taşıta odaklandı ya da en basiti çok tecrübeli değil vs her şey güllük gülistanlık giderken olmuyor zaten. Video da ark arkaya 3-4 tane motorun körü körüne sıkıştırıldığını görüyorsun herhalde. Ayrıca ben yol vermesinler demiyorum dikkat edersen, olabilir veremedi illa kıstırıp üstüne sürmek mi normal olanı yani. Bir hata yaptıysa bunu ödetmek mi amaç?

Kadyr
15-12-2013, 17:32
görünen o ki bmw lerde ya yol tutuş sorunu var yada kullanıcıları aşırı güveniyor

VWci
15-12-2013, 17:38
Sa1J_RUWdRA

Nordschleife BEST OF 2013 Almost Crashes Compilation Action Lucky Drivers Spins - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=Sa1J_RUWdRA)

VWci
15-12-2013, 17:48
IfHJCv_S6iI

Nordschleife Touristenfahrten CRASH Accident Unfall FAIL COMPILATION 2012 RCN VLN Nürburgring - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=IfHJCv_S6iI)

Mehmetmert
16-12-2013, 19:18
458 220 km/h hızla giderk

patladı :confused:
5z_9j3ybbX4
OH NOOO! Ferrari 458 Challenge crashed at 220 km/h on the Nürburgring! - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=5z_9j3ybbX4)

GTR 230'la giderken kartalı...:D
QK5VPjitvIo
Eagle impact at 230 km/h with a Nissan GT-R at flatout on the Nürburgring! - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=QK5VPjitvIo)

Burdada Porşun teker kopacak gibi oldu,Range'de ön kaldırarak gidiyor valla :D
4FXILbI9DkI
OOPS! Too much Power on the Nürburgring Nordschleife! Epic compilation! - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=4FXILbI9DkI)

MertSerhanÖ.
17-12-2013, 15:27
izlediğim her videoda kaza yapan araçların çoğu ya e36 ya e46 :/ Gerçekten sorun ya şöförlerinde yada araçlarda

levent
17-12-2013, 15:31
458 çime çok fena kaptırmış tam frenajda..

Yani diyorsun ki oraya para verdim zevkimi çıkarmalıyım ancak bir viraj da motorlu oldu ki yol veremedi arkadan bindireceksin yani öyle mi? Ne süreymiş vay be. Vur git en güzeli yani. Bel ki motorcu da süre kasıyor, belki o an önde ki araca ya da taşıta odaklandı ya da en basiti çok tecrübeli değil vs her şey güllük gülistanlık giderken olmuyor zaten. Video da ark arkaya 3-4 tane motorun körü körüne sıkıştırıldığını görüyorsun herhalde. Ayrıca ben yol vermesinler demiyorum dikkat edersen, olabilir veremedi illa kıstırıp üstüne sürmek mi normal olanı yani. Bir hata yaptıysa bunu ödetmek mi amaç?

arkadan yasla deseydin oldu olacak.. vur diyen olmadı ama 1-1,5 dk boyunca pistte aynana bakmadan gidemezsin tıpkı şehir içinde gidemediğin gibi. ister motorcu ister arabacı olsun, arkandaki senden hızlıysa yol vermek zorundasın.. acemi olanlar zaten genelde sürekli ayna kontrollü ve kenardan gidiyor mümkün olduğunca çizgiye girmemeye çalışıyorlar, 100 lerce nürburgring videosu izledim, hepsinde aynı şekildeydi.. neden acaba?

bmw o viraj çıkışında büyük bir ihtimalle motorcuya atak yaparak geçmeyi planlıyordu ki yakın gitmesinin en temel sebebi buydu ancak motorcunun o duruma geleceğini kestiremedi sadece hatası o, ondan sonrası sol viraj bu arada :)

rebel
17-12-2013, 15:42
aynen ferro baya bı talıhsız olmuş. range cok enresan donuyor ya bınek araclardan ck daha ıyı tutunmuş yola lastık kaldırıyo yıne salmıyo entersan gercekten

Aranel Ciryatan
20-12-2013, 08:31
eahehahe buna koptum yaaa skodaya dikkat :D

Nordschleife 18 08 2013 - CRASH, Drifts, Slides & Spins Touristenfahrten Carfreitag Nürburgring - YouTube (http://youtu.be/vpDYnvIMoAU?t=1m8s)

Aranel Ciryatan
20-12-2013, 08:44
bu mesajı silebiliriz fazladan gitmiş.

lethaldoze
20-12-2013, 17:41
eahehahe buna koptum yaaa skodaya dikkat :D

Nordschleife 18 08 2013 - CRASH, Drifts, Slides & Spins Touristenfahrten Carfreitag Nürburgring - YouTube (http://youtu.be/vpDYnvIMoAU?t=1m8s)

1:40 -1:46 arasında bidaha aşık oldum sesi duruşu harika.... :mad: