PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yılbaşı hediyesi

Anıl E.
20-12-2013, 09:04
Böyle bir konu varsa kusura bakmayın açmak istedim. Yılbaşında ailemize,sevgilimize güzel daha önce fazla uygulanmamış ne tür hediyeler ve sürprizler hazırlayabiliriz ?

Bu sene aklında farklı bir fikri olan var mı ? Senede sadece bir gün,genelde özel olur :)

canimrecepcim
20-12-2013, 09:08
Valla sevgilisi olanlara orjinal tavsiyem şu ;

Kutusu kalp şeklinde olan bi kutuda kalp şeklinde çikolatalardan alın.Sonra çikolataların hepsinin yarısını ısırıp yiyin geri kalan yarım kalpleri kutuya bir notla birlikte koyup kapatın.

Yıllar önce Petersburg'tan dönerken sevgiliye hediye alma tribine girdik ev arkadaşımla.Böyle tasarruflu ve duruma göre romatik çözüm geldi aklıma.

Etkisi çok güzeldi ama ayrıldık yani , yine de temkinli olmak lazım.

EmrGti
20-12-2013, 09:10

Kutusu kalp şeklinde olan bi kutuda kalp şeklinde çikolatalardan alın.Sonra çikolataların hepsinin yarısını ısırıp yiyin geri kalan yarım kalpleri kutuya bir notla birlikte koyup kapatın.

Yıllar önce Petersburg'tan dönerken sevgiliye hediye alma tribine girdik ev arkadaşımla.Böyle tasarruflu ve duruma göre romatik çözüm geldi aklıma.

yalnız dinledim dinledim dedim ki ayrılmışlardır sonunu bi okudum başladım gülmeye iyiymiş:)

Time-R
20-12-2013, 09:13

Yok daha neler :D:icon_tup::icon_tup:

canimrecepcim
20-12-2013, 09:14
yalnız dinledim dinledim dedim ki ayrılmışlardır sonunu bi okudum başladım gülmeye iyiymiş:)

Yok ondan sonra yine 3 ay falan dayandım da dayanamadım abi.Nasılsa barışırız ,döner geri diye ayrıldım.Dönmedi bundan sonra tüm sevgililerime en büyük armağanım varlığım.Aileme de güzel bir sınav sonucu olarak her sene ingilizceyi gösteriyorum tamamdır.Diğer notları görseler gerçi iş değişir ama olsun.

Yok daha neler :D:icon_tup::icon_tup:

Abi sana ne zamandır sorcam unutuyorum.Ben yazları turizm işi yapıyorum.Şoför rehber hesabı.Senin arabayı bir ara tarihi yarım adada park halinde çok görüyodum.Bir kere de havaalanı yolunda yanımdan sıkmadan geçişin vardı.Maşallah maşallahı yani.Yalnız bu olaylar geçtiğimiz yaz yani bayağı oldu.

orhan_guney
20-12-2013, 09:15
eşim vede 2,5 yaşındaki kızıma ne hediye alsam diye 1 haftadır düşünüyorum tavsiyesi olan varmı acaba ?

canimrecepcim
20-12-2013, 09:18
eşim vede 2,5 yaşındaki kızıma ne hediye alsam diye 1 haftadır düşünüyorum tavsiyesi olan varmı acaba ?

Abi size de bir tavsiye.Yine geçen sevgilimle kavgalıyız ama öyle böyle değil.Eve geldim surat bir karış hep kızın.

Çözüm önerisi ve süprizi : Bir adet hediye alınır.Ve manavdan alınan mevsim meyvelerinin arasına koyulur.Meyveler kese kağıdında olacak ama içi gözükmeyecek.Eve gidildiğinde eşe rica edilir meyvelerin yıkanması için.

Sonuç : İçeriye doğru sarılmak üzere koşan ve gülücükler saçan mutlu bir yüz.

volume81
20-12-2013, 09:21
şeker hastaları sonra yılbaşı partisini hastahanede yapar :D

bizimde şirkette kura çektiler müdür'e ne hediye alayım :D

canimrecepcim
20-12-2013, 09:26
şeker hastaları sonra yılbaşı partisini hastahanede yapar :D

bizimde şirkette kura çektiler müdür'e ne hediye alayım :D

Abi senin işin zor valla.O değil şimdi müdür de sana mı hediye alacak ?

volume81
20-12-2013, 09:33
bana kim alıcak hiç bilmiyorum :D

ama ben müdüre alıcam :D

canimrecepcim
20-12-2013, 09:34
bana kim alıcak hiç bilmiyorum :D

ama ben müdüre alıcam :D

Şirket üretim yapan bir firma ise kendi ürünlerinizden satın alın.Paketleyin.Dünyada en iyisini biz yaparız gibi muziplikler.

He tabi öncelikle işini seviyorsan ve müdürünle aran iyiyse kesinlikle bunu yapma :D

volume81
20-12-2013, 09:42
hahahha eyv. bi bakalım son çare öyle bişey yaparım :D

Time-R
20-12-2013, 09:50
Abi sana ne zamandır sorcam unutuyorum.Ben yazları turizm işi yapıyorum.Şoför rehber hesabı.Senin arabayı bir ara tarihi yarım adada park halinde çok görüyodum.Bir kere de havaalanı yolunda yanımdan sıkmadan geçişin vardı.Maşallah maşallahı yani.Yalnız bu olaylar geçtiğimiz yaz yani bayağı oldu.

Sultanahmet'te calisiyorum ben kardesim, otelin onune koyuyorum genelde. Gelirsen beklerim. Ayni sektordeymisiz zaten. Sahilyolunuda guzergahim olarak kullaniyorum. :)

TünayK
20-12-2013, 09:57

Yok ondan sonra yine 3 ay falan dayandım da dayanamadım abi.Nasılsa barışırız ,döner geri diye ayrıldım.Dönmedi bundan sonra tüm sevgililerime en büyük armağanım varlığım.Aileme de güzel bir sınav sonucu olarak her sene ingilizceyi gösteriyorum tamamdır.Diğer notları görseler gerçi iş değişir ama olsun.

Abi size de bir tavsiye.Yine geçen sevgilimle kavgalıyız ama öyle böyle değil.Eve geldim surat bir karış hep kızın.

Çözüm önerisi ve süprizi : Bir adet hediye alınır.Ve manavdan alınan mevsim meyvelerinin arasına koyulur.Meyveler kese kağıdında olacak ama içi gözükmeyecek.Eve gidildiğinde eşe rica edilir meyvelerin yıkanması için.

Sonuç : İçeriye doğru sarılmak üzere koşan ve gülücükler saçan mutlu bir yüz.

Abi senin işin zor valla.O değil şimdi müdür de sana mı hediye alacak ?

Şirket üretim yapan bir firma ise kendi ürünlerinizden satın alın.Paketleyin.Dünyada en iyisini biz yaparız gibi muziplikler.

He tabi öncelikle işini seviyorsan ve müdürünle aran iyiyse kesinlikle bunu yapma :D

bu kadar ince bir ruhla bizim aramızda barınamazsın...uyandırayım beyaz atlı prens:)

nickinin anlamı nedir? Iruneachteenme den esinlenilmiş gibi...

Anıl E.
20-12-2013, 10:17
Hiç hayırlara vesile olacak bir fikir çıkmamış ortaya :D

By CrAzY
20-12-2013, 10:20

Yazdiklarini haefiyen gecen hafta yaptim bnde bakalim ne olcak :D

cihan_06MLC60
20-12-2013, 10:22
ben şey düşünüyorum. sevgili ile beraber güzel fotolarımızı çoklu çerçeveler var güzel estetik olanlardan onların içine koyup verebilirsiniz. yada güzel bir kara kalem çalışması da olabilir.

taytay
20-12-2013, 10:24
güzel ucuz değişik bişiyler tavsiye eden varsa takipteyim bende :D

canimrecepcim
20-12-2013, 10:49
Sultanahmet'te calisiyorum ben kardesim, otelin onune koyuyorum genelde. Gelirsen beklerim. Ayni sektordeymisiz zaten. Sahilyolunuda guzergahim olarak kullaniyorum. :)

Aynen adını unuttum butik bir otelin önünde duruyor şiir gibi maşallah.İllaki yolum düşer abi her sabah ordan mutlaka bir transferim , turum vs. oluyor zaten erken düşer selamımı veririm nasipse.

bu kadar ince bir ruhla bizim aramızda barınamazsın...uyandırayım beyaz atlı prens:)

Abi valla eskiden bu kaykay maykay dalgaları hosuam giderdi.Proskate diye bir oyun vardı delisiydim.Sonra bir gün nick lazım oldu Knight oynarken ortaya çıkıverdi.Bir çok yerde kullanmaya başladım.

Yazdiklarini haefiyen gecen hafta yaptim bnde bakalim ne olcak :D

Hayırlısı olsun da gerisi tersten yakılan sigara gibi.

Jem89
20-12-2013, 10:54
Akşam konuşmamız gerek dedi.. Geçen yakalanmıştım.. Sanırım ayrılacak benden.. 2 senelik ilişkinin yine sonuna geldik galiba :)

Yani hediye sorunu da ortadan kalktı..

canimrecepcim
20-12-2013, 11:13
Akşam konuşmamız gerek dedi.. Geçen yakalanmıştım.. Sanırım ayrılacak benden.. 2 senelik ilişkinin yine sonuna geldik galiba :)

Yani hediye sorunu da ortadan kalktı..

Bolluk zaman diye böyle rahatsın değil mi abi :D

Anıl E.
20-12-2013, 11:25
Dövme mi yaptırsak , adının anlamını portekizce falan :)

Jem89
20-12-2013, 11:38
Bolluk zaman diye böyle rahatsın değil mi abi :D

Yok ya..Bunaldım sadece o yüzden :)

Dövme mi yaptırsak , adının anlamını portekizce falan :)

En büyük hatalardan bir tanesi.. Allah korusun ilerde ayrılırsın kalır üstünde bi ömür :)

Anıl E.
20-12-2013, 11:44
Yok ya..Bunaldım sadece o yüzden :)

En büyük hatalardan bir tanesi.. Allah korusun ilerde ayrılırsın kalır üstünde bi ömür :)

En çok da onu düşünüyorum zaten Allah korusun :) .

''Allah ayırmadıkça,kullarına izin vermiyoruz'' diye yazdırmalar mı yoksa portekizce :D :D

Melih-Ö
20-12-2013, 11:49
Yılbaşı var, sevgililer günü var, doğum günü var, yıldönümü var. Ula çok masraflı oluyor ya:D

aeraus1
20-12-2013, 11:51
Allahtan babamın minibüsü varda içine romantik sofralar kurulabiliyo :D

Kakus
20-12-2013, 12:46
Allahtan babamın minibüsü varda içine romantik sofralar kurulabiliyo :D

Bu nasıl bir tesellidir arkadaş!? :D

ahmet43
20-12-2013, 12:58
Yılbaşı var, sevgililer günü var, doğum günü var, yıldönümü var. Ula çok masraflı oluyor ya:D

ayneeen oyle ben napayım ya yılbaşı + ocak1 kayınvalidenin doğum gunu 16 ocak hatunun doğum gunu 14 subat sevgililer gunu her ay hediye alıcam varmı boyle bişi ya ne alsam stresi bitermi :D allahtan martın 16sı da benim doğum gunumde kendimi oyle teselli ediyorum artık :D :D

miniks
20-12-2013, 13:39
Yazacaklarım asla Gayri Müslim kardeşlerim için değildir sizin bayramınız sizin inancınız tamamen saygı duyuyorum

fakaat

Biz müslümanlara ne oluyor ?

yılbaşında hediyeleşmek noel kutlamak yılbaşı eglencesi kutlamaları

bunlar bizim ne örfümüz ne adedimiz nede dinimiz

Gayri müslimlerin dini bayramını biz neden kutluyoruz

Evli barklı insanlarsınız

çocuklarınıza Kurban kesmeyi Oruç tutmayı ve bizim dini bayramlarımızı öğretin

Yeni nesili yetiştirirken farklılaştırmayın bizi nasıl yetiştirdilerse sizde öyle yetiştirin

Allah rızası için müslüman kardeşlerim bırakın şu özentiliği

TünayK
20-12-2013, 13:46
Yazacaklarım asla Gayri Müslim kardeşlerim için değildir sizin bayramınız sizin inancınız tamamen saygı duyuyorum

fakaat

Biz müslümanlara ne oluyor ?

yılbaşında hediyeleşmek noel kutlamak yılbaşı eglencesi kutlamaları

bunlar bizim ne örfümüz ne adedimiz nede dinimiz

Gayri müslimlerin dini bayramını biz neden kutluyoruz

Evli barklı insanlarsınız

çocuklarınıza Kurban kesmeyi Oruç tutmayı ve bizim dini bayramlarımızı öğretin

Yeni nesili yetiştirirken farklılaştırmayın bizi nasıl yetiştirdilerse sizde öyle yetiştirin

Allah rızası için müslüman kardeşlerim bırakın şu özentiliği

moruk Christmas olarak değilde yeni yıl, yeni başlangıç olarak düşünsen daha rahat bakabilirsin bence duruma...

aeraus1
20-12-2013, 13:50
Bu nasıl bir tesellidir arkadaş!? :D

Fakir tesellisi :D

miniks
20-12-2013, 13:51
moruk Christmas olarak değilde yeni yıl, yeni başlangıç olarak düşünsen daha rahat bakabilirsin bence duruma...

Dinen hediyeleşmek sevaptır Peygamber efedimiz Hz.Muhammed (S.A.V.) in çok hadisi vardır

fakat yılbaşını değilde başka günleri tercih etsek olmazmı

bunu da bizim Türk örf ve adetlerimizde yeri olmadığı için söylüyorum

Dini bakımdan sadece Noel için yazdım

yanlış anlaşılmasın

TünayK
20-12-2013, 14:00
Dinen hediyeleşmek sevaptır Peygamber efedimiz Hz.Muhammed (S.A.V.) in çok hadisi vardır

fakat yılbaşını değilde başka günleri tercih etsek olmazmı

bunu da bizim Türk örf ve adetlerimizde yeri olmadığı için söylüyorum

Dini bakımdan sadece Noel için yazdım

yanlış anlaşılmasın

moruk, biz Türkiye'de 31 Aralık ta eğlence kutlama yapıyoruz. Noel'le bir alakamız yok ki?? Noel ve türevleri için Noel - Vikipedi (http://tr.wikipedia.org/wiki/Noel) ..

kaldı ki müslüman inanışına göre Hz. İsa bizim de peygamberimiz değil mi? Kutlanmasında ne sakınca var?

brs852
20-12-2013, 14:06
valla ben bakırköy galleria'da bir abi var onda karikatür yaptırmıştım bayılmıştı güzel komik şeyler çıkıyor ortaya :)

miniks
20-12-2013, 14:16
moruk, biz Türkiye'de 31 Aralık ta eğlence kutlama yapıyoruz. Noel'le bir alakamız yok ki?? Noel ve türevleri için Noel - Vikipedi (http://tr.wikipedia.org/wiki/Noel) ..

kaldı ki müslüman inanışına göre Hz. İsa bizimde peygamberimiz değil mi? Kutlanmasında ne sakınca var?

onlar isanın doğumunu kutluyorlar

biz peygamber efendimizin bile tam gün olarak dogum gününü bilmiyoruz o yüzden kutlu dogum haftası olarak kutluyoruz

ayrıca kutlarken içki tüketimi falan filan bizde haram olan şeyleri yapıyorlar

sende aynı şeyler mi ?

neyse konu uzamasın farklı şeyleri tartışmamıza gerek yok

AşkınS.
20-12-2013, 14:52
Yilbasini sirf 2013ten 2014e gectigimiz icin birlikte daha güzel senelere anlamiyla verebilirim yoksa noel falan değil :)

Simdi kucuk defterler var beyler.karikatur seklinde cok güzel bilginiz olsun ama sizden kesitler oluyor icinde :) kiz arkadasim bana yaptırmış bende oyle gordum ha birde her gun (1 ay boyunca) aklina geldikçe vakti oldukça yazi yazmis kucuk notlar halinde..tavsiyemdir :)

Serkan_UR
20-12-2013, 15:04

orhan abi gavur icadı bunlar :D:Dyılbaşıda neki :D alıştırmamak lazım

Anıl E.
20-12-2013, 16:10
Konu başka yerlere gitmesin hiç gerek yok :) .

Anıl E.
21-12-2013, 08:00
Yok mu bir şeyler hala :)

jr1905
21-12-2013, 10:42
bende ne güzel bu yılbaşında hatun yok hediye derdi yok diyordum masrafsız mis gibi :D az önce kardeşim hacıladı abi kız arkadaşıma hediye alacam diyerek :D

Eski sevgilim ikimizin fotoğrafını puzzle şeklinde yaptırmıştı biraz klasik bişey belki ama son çare olarak denenebilir. ama kesinlikle çok parçalı bi puzzle olmasın yapana kadar çok küfretmiştim :D

emre.ates
21-12-2013, 13:49
3 gün önce 5 yıllık ilişkimden ayrıldım artık ne alsam onu begenirmi bunu begenirmi derdimde kalmadı.
Tavsiyem küçük kırmızı vosvos sepatik şirin hoşa gidebilir.
Mudo da indirim var biblo ayna saad kumpara sempatik ilgi çeken bir sürü sey var tavsiye ederim bakmanızı
Evli abilerim için ise daha ihtiyaca yönelik hediyeleri düşünün 1 taşta 2 kuş misali .

gökberk
21-12-2013, 14:14
3 gün önce 5 yıllık ilişkimden ayrıldım...

:heyoo: Aynısının terk edilmiş versiyonu var.

Hediyeleşmek güzel fakat yılbaşı hediyesi almak hiç içimden gelmedi bu zamana kadar.
O günü birlikte geçirmek daha mantıklı geliyor. Bir buket çiçek, yemek vs.

c20let
21-12-2013, 15:15
Ben de arabanın aküsü bitti onu değiştirdim ve teyp aldım. Bu ay zaten aracı yeniledim elde avuçta kalmadı. Şimdi güzel bir hediye almasam klasik olarak arabana verdiğin değeri bana vermiyorsun tribine girecek. Pahalı bir hediye alacak para yok öğrencilik *****. :D Güzel ama ucuz öğrenci işi hediye önerilerini bekliyorum.

Öyle çikolata ısırıp koymak, fotolarından slayt yapmak filan yanlış anlamasın kardeşim ama lise zamanımızdaydı. :D

Fatihöztürk
23-12-2013, 09:07
Arkadaşlar bizimde şirketde kura çekimi sonuçunda bana çıkan arkadaş subaru meraklısı ona küçük model araçlardan almak istiyorum. varmıdır bildiğiniz subaru model araçların satıldığı yer ?

CTG
23-12-2013, 09:47
bizimki boynerden kişi başı 300 TL hediye çeki bağladı şirketine, karşılığında dijital reklam yapacaklar boyner için

gideriz çekle bişeyler alırız birbirimize dedi, nası mutluyum haddi hesabı yok :D

LnchCntrl
23-12-2013, 09:52
Kalp şeklindeki kutuya ucundan ısırılmış tavuk döner koydum bakalım ne olcak, ama soğansız.

Anıl E.
23-12-2013, 10:14
Kalp şeklindeki kutuya ucundan ısırılmış tavuk döner koydum bakalım ne olcak, ama soğansız.

:D :D ketçap mayonez var mı ?

Pug
23-12-2013, 10:56
Dukkanda ahsap bi kutu yapip guzelce boyayip
İcine beyaz gul yapraklari serip
Cok sevdigi icin bi sise martini bianco
İki martini bardagi
Birtane altin kalpli kolye
Ve su korku filmlerindeki notlar gibi kagidin uzerine dergilerden teker teker harf kesip kisa guzel bir not yazacaktim a4 kagidin ustune, icine parfumumude skip kurdelayla baglayacaktim, yapacaktim eger bu sabah hersey bmbok olmasaydi:ofk:

LnchCntrl
23-12-2013, 17:51
:D :D ketçap mayonez var mı ?

ketçap yokta mayonez vaaar :D ben yaptım evde :D

Red10
23-12-2013, 18:00
:heyoo: Aynısının terk edilmiş versiyonu var.

Hediyeleşmek güzel fakat yılbaşı hediyesi almak hiç içimden gelmedi bu zamana kadar.
O günü birlikte geçirmek daha mantıklı geliyor. Bir buket çiçek, yemek vs.

:heyoo: al bitanede burda var :) neyseki barisma surecindeyiz :icon_wack

turbo&quattro
23-12-2013, 18:02

Sen nasil bi insansin ya hahahahah :D

melihyilmaz
23-12-2013, 18:03
Dukkanda ahsap bi kutu yapip guzelce boyayip
İcine beyaz gul yapraklari serip
Cok sevdigi icin bi sise martini bianco
İki martini bardagi
Birtane altin kalpli kolye
Ve su korku filmlerindeki notlar gibi kagidin uzerine dergilerden teker teker harf kesip kisa guzel bir not yazacaktim a4 kagidin ustune, icine parfumumude skip kurdelayla baglayacaktim, yapacaktim eger bu sabah hersey bmbok olmasaydi:ofk:

usta çok iyi düşünmüssün umarım durum ciddi değildir. ne zman bende böyle romantik süpriz yapsam aynı gunun baslangıcı nkavga ediyoruz. şimdi süpriz yapmıyorum kafam rahat :D

BERKİN
23-12-2013, 18:04
Özdilek AVM içerisinde Fix Silver takı & saat standımızda bütün ürünlerimizde %25 yeni yıl indirimimiz var eşine dostuna sevgilisine arkadaşına hediye almak isteyenleri bekleriz :D

İsteyenlere özel ürünlerimizin fotoğrafları atılır :D

http://i939.photobucket.com/albums/ad239/BERKIN_01/Untitled-1copy-3.jpg (http://s939.photobucket.com/user/BERKIN_01/media/Untitled-1copy-3.jpg.html)

Red10
23-12-2013, 18:04
Bu hediye konusu can sıkıyo

WeLeT
23-12-2013, 18:06
gumus bi el aynası alınır bi kutuya konur ıcıne gul yapragı koyulur aynanın ustune bir de not : sana senden daha güzel bir hediye bulamadım dıyede yazılır denendı ise yarıyo %100 :D

Gko
23-12-2013, 18:07
hatun dedi ki; bu sene hediye almayalım onun yerine daha güzel bi yerde eglenelim.

deymeyin keyfime :D

c20let
23-12-2013, 18:16
Arkadaşlar bizimde şirketde kura çekimi sonuçunda bana çıkan arkadaş subaru meraklısı ona küçük model araçlardan almak istiyorum. varmıdır bildiğiniz subaru model araçların satıldığı yer ?

MODEL ARABALARIMIZ (http://bestelhobi.com/index.php?option=com_wrapper&view=wrapper&Itemid=55)

hep bu dükkana denk geliyorum model araba baktığımda.

badmast3r
23-12-2013, 20:37
kız arkadaşa : Çikolata :: Puzzle ve Özel Çikolatalar :: Puzzle Çikolata (Kişisel) - Hacı Şerif (http://www.haciserif.com.tr/kendi-fotografinizla-puzzle-cikolata.html)

https://www.facebook.com/kaligrainsan bu adresteki kişi çok güzel yazılar yazıyor çini üzerine yazdırabilirsiniz.

sevgiliye eşe özel aşk romanı : https://www.misra.com.tr/sevgiliye-ozel-kitap-ask-kitabi-romani

güzel pasta & kurabiye : Instagram (http://instagram.com/sekerkurabiyelerim)

yada seni seviyorum videosu yaptırılabilir.

aklıma gelenler bunlar aklıma gelirse yazarım

Anıl E.
23-12-2013, 20:47
Bu aşk romanı olayı nedir gerçeklik payı var herhalde değil mi :D

badmast3r
23-12-2013, 21:04
Bu aşk romanı olayı nedir gerçeklik payı var herhalde değil mi :D

ben denemedim hiç ama. Bir çok yaptıranın yorumunu okudum başka bir sitede

TigeR
23-12-2013, 23:50
kibritlerden villa tarzı güzel bir ev yapmıştım 3 haftamı aldı ama güne vuracaksak tam bir hafta :D çok yorucu ama sonucu güzel tabi anlamlandırmak lazım direk öyle yapıp vermekle olmuyor :D neyseki ben rahatım para verip hediye alırsan ayrılalım dedi hediye yok sıkıntı yok :D

emre.ates
24-12-2013, 00:10
[QUOTE=Red10;7230928]:heyoo: al bitanede burda var :) neyseki barisma surecindeyiz
+1 saglam supriz bir hediye almam lazim yaratici fikirlere acigim

ahmet3425
24-12-2013, 00:46
farklı hediyeler burada :)

http://www.techturkey.com/forum/off-topic-satiliklar/169437-kahve-tutkunlarina-dunyanin-en-kaliteli-cezveleri.html

zübeyir
24-12-2013, 09:49
Bu günlerde kutular revaçta :D

Mini Kutu İlginç, Dekoratif Eşyalar ve Hediyeler Burada! (http://minikutu.com)

CoSA
24-12-2013, 11:19
Bende Kalp şeklinde kutu alıp zımparalayıp boyayıp içine farklı renklerden oluşan fon kartonlarıyla 100 farklı dilde seni seviyorum yazmıştım. Tepki çok iyiydi ailecek ugrasmıstık hatta ama gel gelelim bizde ayrıldık ahahah :D

Sezgin
11-12-2014, 15:22
güzel fikirler ve düşünceler varmış. Dönem yaklaştı, alternatif fikirleri olanları yardıma cağırıyorum :)

XoR
11-12-2014, 15:48
Canon SELPHY CP910

http://www.canon.com.tr/For_Home/Product_Finder/Printers/Direct_Photo/SELPHY_CP910/

Yılbaşıyla alakası yok ben 10 gün önce aldım hepsiburada'dan inanılmaz mutlu oldu. Wifi üzerinden basıyor fotoğrafları. Baskı kalitesi inanılmaz kartuş ve baskı kağıtlarını ayrıca alıyorsunuz 99 lira. 108 baskıda kartuşda bitiyor kağıtta.

Bir alt modelide aynı üstelik daha uygun fiyada fakat Wifi yok Cp 820 olanda

http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=ftyazcanslpcp910&categoryId=60003821&sku=FTYAZCANSLPCP910-B&wt_gl=cpc.nelk.taki-mucevher.altin.pla&gclid=CKCFxNydvsICFfQatAodBhYArQ

Runo
11-12-2014, 17:32
Kaliteli kar küresi nerden alınabilir, fikri olan var mı ?

stlegal
11-12-2014, 17:44
Yokkii !!!

TigeR
11-12-2014, 21:22
Canon SELPHY CP910

http://www.canon.com.tr/For_Home/Product_Finder/Printers/Direct_Photo/SELPHY_CP910/

Yılbaşıyla alakası yok ben 10 gün önce aldım hepsiburada'dan inanılmaz mutlu oldu. Wifi üzerinden basıyor fotoğrafları. Baskı kalitesi inanılmaz kartuş ve baskı kağıtlarını ayrıca alıyorsunuz 99 lira. 108 baskıda kartuşda bitiyor kağıtta.

Bir alt modelide aynı üstelik daha uygun fiyada fakat Wifi yok Cp 820 olanda

http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=ftyazcanslpcp910&categoryId=60003821&sku=FTYAZCANSLPCP910-B&wt_gl=cpc.nelk.taki-mucevher.altin.pla&gclid=CKCFxNydvsICFfQatAodBhYArQ
Abi fotoğrafların kalitesi nasıl normal fotoğrafçılarda bastırdıklarımızdan farkı ne kadar?

XoR
11-12-2014, 22:17
Abi fotoğrafların kalitesi nasıl normal fotoğrafçılarda bastırdıklarımızdan farkı ne kadar?

Farkı yok :) baskı kağıtlarıda canon'un normal fotoğraf baskı kağıdı :)

ALPER-VNS
11-12-2014, 22:58
Ya beyler kusura bakmayın da çok klişe şeyler yazılmış :) benim çikolatalarımı kıtlasalar kafasına atarım:) yok mu daha yaratıcılı bişeyler zaman daraldı

emi-R
11-12-2014, 23:54
Bence eşinizin veya sevgilinizin karakalem portresini yaptırın :)

low&slow
12-12-2014, 01:06
En yakın arkadasından tiyo alın bence :D

ALPER-VNS
12-12-2014, 01:15
En yakın arkadasından tiyo alın bence :D

o iş danışıklı dövüşe dünüşüyo :)

altayozan
13-12-2014, 09:31
Sevgilim depoyu fullese yeter bana :) incik boncukla ugraşmasın sadece 1 depo :)

Runo
19-12-2014, 13:20
Kaliteli kar küresi arayışlarım devam ediyor, müzikli olanlarından. Bilgisi olan paylaşabilir mi ?

Örneğin buna benzer;

KAR KÃœRESÄ° MÃœZÄ°K KUTUSU - YouTube (http://youtu.be/R7RRLeKrBzY)

Sezgin
19-12-2014, 13:22
Ya beyler kusura bakmayın da çok klişe şeyler yazılmış :) benim çikolatalarımı kıtlasalar kafasına atarım:) yok mu daha yaratıcılı bişeyler zaman daraldı

içimdekilere tercüman olmuş :D

buz mavi
20-12-2017, 14:36
Ya pahalı hediyeler önerilmiş ya da çok klasik :)) Hediye önerisi ararken başlığa denk geldim şurada da marjinal fikirler var, klişeden sıkılanlara özel; http://www.zırttt.com/hediyesi/yilbasi/

Evrenoz
20-12-2017, 14:59
Ya pahalı hediyeler önerilmiş ya da çok klasik :)) Hediye önerisi ararken başlığa denk geldim şurada da marjinal fikirler var, klişeden sıkılanlara özel; http://www.zırttt.com/hediyesi/yilbasi/

3 senelik konuyu reklam ile hortlatma
şut ve gol..

gökan
20-12-2017, 19:56
kar küresi çok guzel buyuk boy aldım çiçek sepetınden

M U R A T
27-12-2018, 10:12
beyler vakit daralıyor yok mu güzel tavsiyeler

dieselpower
27-12-2018, 12:05
beyler vakit daralıyor yok mu güzel tavsiyeler

yılbaşı temalı bişey olmak zorunda mı? parfüm falan ?

M U R A T
27-12-2018, 12:34
yılbaşı temalı bişey olmak zorunda mı? parfüm falan ?

yılbaşı temalı olmak zorunda değil ama parfümde çok tercih etmem

fuatozkan
27-12-2018, 13:20
Valla iyi olur tavsiyeler kitlendim kaldım resmen

aslan
27-12-2018, 13:28
Biz şrikette her sene yaparız bende bana çıkan herkese fular alıyorum.Kilişeleştim artık ofiste biliyorlar ne alacagımı bende cevap olarak sen eksik kalma diye alıyorum diyorum :D

mehmetbirdall
28-12-2018, 11:04
Kaliteli bir kar küresi arayışım sürüyor benimde. özel bir şey bulan eden var mı acaba

TaGo
28-12-2018, 11:26
@ilgincbirseyhediye instagram sayfamıza bakıp kendinize hediye alın :D Hadi almadınız bari beğenin takip edin birşey yapın :D

sagi
28-12-2018, 12:33
ben n11 den ortaboy kar küresi aldım kız arkadaşım acayip sevindi mutlu oldu öneririm hediye olarak geçerli :D

Sti_Ozan
28-12-2018, 12:50
Valla ben kar küresi aldım,pendikte katarsis diye bir dükkandan. Baya hoşuna gitti,pendik civarında olupta kar küresi vs düşünen varsa o dükkana bakabilir. Genelde elin boş çıkmıyorsun :D