PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gopro Türkiye Sitesi

mrc38
21-12-2013, 10:12
Gopro Kameralar Türkiye Online Alışveriş Sitesi (http://www.qoproturkiye.com/) Daha önce bu siteden alışveriş yapan oldu mu?
Site çakma gibi duruyor, linkte de go yerine qo yazıyor. Güvenilir midir acaba go pro 3 black almayı düşünüyorum.

CTG
21-12-2013, 10:14
domain Qopro diye yazılmış resmi site değil bu

teslimatta ödemede garantide sıkıntı çıkarmıyolarsa alınır o ayrı

StyleALP
21-12-2013, 10:16
Gopro Kameralar Türkiye Online Alışveriş Sitesi (http://www.goproturkiye.com/)

Burası sanırsam resmi sitesi.

"GoPro Telif hakları nedeni ile www.goproturkiye.com alan adımız www.gokamera.com ' a taşınmıştır ."

levent
21-12-2013, 10:21
hepsi çakma bence..

bir çok fotoğrafçıda gopro ürünleri satılıyor ayrıca alacak olduktan sonra :)

alp1903
21-12-2013, 11:21
Mürsel, sahibinden de baksana yada bana ulaş yılbaşında seyahatim var bakar alırım ucuzsa sana.

snan1910
21-12-2013, 11:24
Mediamarkt lere bakabilirsiniz bildiğim kadarıyla fiyatlarıda uygundu

mrc38
21-12-2013, 11:43
Alp sahibindene de bakiyorum kardesim gelio 25 inde ingiltereden onada soyledim bakalim arastiriyorum. Media markt da black edition bulamadim

alp1903
21-12-2013, 12:24
Mürsel hiç bakma bence, Emreye söyle ne yapsın ne etsin bulsun ordan :D Daha ucuz gelirkende tax kestirsin fiyatı iyice düşer :D

semih
21-12-2013, 12:52
şöyle bişey buldum belki işinize yarar
GoPro HD HERO 3 Black Edition Kamera SIFIR GittiGidiyor'da 99039929 (http://urun.gittigidiyor.com/fotograf-kamera/gopro-hd-hero-3-black-edition-kamera-sifir-99039929?mpch=ads&ggap_s=akakce&ggap_m=ocs&ggap_n=akakce&scxid=14489-145823-2357-0)

tayreep_john
21-12-2013, 13:12
media marketten geçen hafta gopro hero 2 motorsport aldım ama black edition da vardı yanlış hatırlamıyosam 1.000 yada 11000 tl arası bişeydi hemde gözünüzün gördüğü ürünü alıyosunuz :) ama ekipman olarka media market çok zayıf hiç bişey yok onuda belirtmek isterim :)

By_HaNNibaLL
21-12-2013, 13:13
media marketten geçen hafta gopro hero 2 motorsport aldım ama black edition da vardı yanlış hatırlamıyosam 1.000 yada 11000 tl arası bişeydi hemde gözünüzün gördüğü ürünü alıyosunuz :) ama ekipman olarka media market çok zayıf hiç bişey yok onuda belirtmek isterim :)

Sunla bi akşam apaçilik yapak la madem aldin bi record yapalim işe yarasin

mrc38
21-12-2013, 13:14
Yurtdisindan gelince garanti olmuyor diye biliyorum.Yanlis miyim ? Sanki garantili urun almak mantikli gibi

tayreep_john
21-12-2013, 13:20
Sunla bi akşam apaçilik yapak la madem aldin bi record yapalim işe yarasin

sorma günay yaa daha sitfah yok :(

Schumi
22-12-2013, 00:06
White Edition olarak elimde 2 adet sıfır kutusunda açılmamış olarak mevcut dilerseniz.

tayreep_john
22-12-2013, 01:17
wifi kiti kumandalı olarak(hero 2 )
monopod yada tripod kiti
ekstra bağlantı eklemi
ve hero 3 vakumlu sabitleyici elinde olan varsa alabilirim ...

BerkinG
22-12-2013, 02:37
Gopro offical sitesindeki en altta international distibutors yerinde Turkiye secilince marintek diye bi firma cikiyor.e shop sitesi mevcut.

marintekstore.com: GoPro (http://www.marintekstore.com/?cmp=3&catId=4000048&p=1)

Berkan
22-12-2013, 02:46
en altta diğer iştiraklarımız dedikleri siteler mevcut ve bosuna yazmazlar cünkü

Oyuncak Hobi Modelcilik - Radio Kontrollü Model Araçlar ve GoPro Kameralar Türkiye (http://www.oyuncakhobi.com/) burası mesela her hafta dükkanlarına gidip (avcılarda tekstil bank-ssangyong'ın yan dükkanı) rc parcaları aldıgmız ve go pro distribitoru

Burak Demirci
22-12-2013, 04:14
hero 3 blackedıtıon vardı birde hero3+ black edıtıon çıkmış onun testini izliyemedim biri 1000 diğeri 1500 lira kitlediler yine millete kamerayı güncelledik diye aklımız bulandı

Tunacan
22-12-2013, 08:00
Ben internetten almıştım black edition. Gopro nun türkiye sayfasından. Faturayı da kesen marintek idi. Yurtdışından gelecek olan varsa freeshop larda bile fiyatı %30 ucuzdu..

hondafit
22-12-2013, 09:49
go pro artık d&r larda bile var yav

HaKo
30-12-2013, 15:22
arkadaşlar yeni konu açmayayım dedim.

USA dan black edition + geldi bir tane ama içinde aparat yok sanırım , araç içi veya araç dışı çekim yapmak için hangi aksesuarları almam gerek ? Nerden alabilirim link paylaşan olursa çok sevinirim.

hasan çağri
30-12-2013, 15:42
arkadaşlar yeni konu açmayayım dedim.

USA dan black edition + geldi bir tane ama içinde aparat yok sanırım , araç içi veya araç dışı çekim yapmak için hangi aksesuarları almam gerek ? Nerden alabilirim link paylaşan olursa çok sevinirim.

Araç içi ve dışı için vantuz alabilirsin. Araç altına falan yapıştırmak için kutudan çıkan yapışkanlı sürgüler yeterli oluyor. Egzozun yanına yapıştırınca güzel görüntü ve sesler çıkıyor :) Tavsiye ederim. Vantuzu yapıştırırken zemini alkollü bezle silerseniz (gözlük silme mendilleri var) kaputa puntalamış gibi sağlam olur.

goproturkiye isimli siteden alabilirsiniz güvenerek. Türkiye distribitörü olan m arintek'in yetkili satış noktalarından birisidir. GoPro tüm dünyada içerisinde gopro geçen domainlere ağır bir savaş içerisinde olduğu için domain isimleri qopro şeklinde :) ayrıca oyuncakhobi.com sitesininde sahibiler. DJI uçan helikopterlerin Türkiye distribütörüler

Gayet güvenilir insanlardır. Nerden biliyorsun derseniz 2 ay öncesine kadar m arintekde GoPro teknik servis ve satış destek departmanında çalışıyordum :)

Bu arada marin tek store.com adresinede güvenebilirsiniz. 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde mutlaka çıkar. Ürünler çok sağlam paketlenir.

Türkiyedeki fiyatların sebebi yüksek ötv sürekli dalgalanan kur ve amerikanın Türkiyeyi ab ülkesi sayıp amerikadan daha pahalıya kamera satması malesef :(

HaKo
30-12-2013, 15:58
Araç içi ve dışı için vantuz alabilirsin. Araç altına falan yapıştırmak için kutudan çıkan yapışkanlı sürgüler yeterli oluyor. Egzozun yanına yapıştırınca güzel görüntü ve sesler çıkıyor :) Tavsiye ederim. Vantuzu yapıştırırken zemini alkollü bezle silerseniz (gözlük silme mendilleri var) kaputa puntalamış gibi sağlam olur.

goproturkiye isimli siteden alabilirsiniz güvenerek. Türkiye distribitörü olan m arintek'in yetkili satış noktalarından birisidir. GoPro tüm dünyada içerisinde gopro geçen domainlere ağır bir savaş içerisinde olduğu için domain isimleri qopro şeklinde :) ayrıca oyuncakhobi.com sitesininde sahibiler. DJI uçan helikopterlerin Türkiye distribütörüler

Gayet güvenilir insanlardır. Nerden biliyorsun derseniz 2 ay öncesine kadar m arintekde GoPro teknik servis ve satış destek departmanında çalışıyordum :)

Bu arada marin tek store.com adresinede güvenebilirsiniz. 15:00'e kadar verdiğiniz siparişler gün içerisinde mutlaka çıkar. Ürünler çok sağlam paketlenir.

Türkiyedeki fiyatların sebebi yüksek ötv sürekli dalgalanan kur ve amerikanın Türkiyeyi ab ülkesi sayıp amerikadan daha pahalıya kamera satması malesef :(

Dostum saol bilgiler için. Tam olarak hangi aparatlar oluyor ben bulamadım link verebilirmisin gopro sitesinden ?

hasan çağri
30-12-2013, 16:09
GoPro Suction Cup | Industrial strength with proven speeds of 150+ mph (http://gopro.com/camera-mounts/suction-cup)

Jaws: Flex Clamp (http://gopro.com/camera-mounts/jaws-flex-clamp)

GoPro Curved + Flat Adhesive Mounts | Waterproof mounts for any surface (http://gopro.com/camera-mounts/curved-flat-adhesive-mounts)

Bu ürünler. Jaws-flex çok eğlenceli alet tavsiye ederim sadece arabaki düz yerlere değil çok daha farklı şekillerde kullanabilmenizi sağlıyor. Kafalık borularına kapı koluna falan filan

hasan çağri
30-12-2013, 16:10
Duble olmuş sorry. Edit

HaKo
30-12-2013, 16:14
ilk linkteki vantuzdan aldım sanırım iç te de dıştada işimi görür.

Bu arada black edition+ felaket pahalıymış tr de. Ben USA dan çok uyguna aldırmışım

Schumi
30-12-2013, 17:08
GoPro vantuzlarında 2 tip mevcut. Yeni tip olandan almanı tavsiye ederim. MediaMarkt'ta indirim var bu ara 95 TL'ye inmiş bu gün gördüm. Önceden 150 tl istiyorlardı vantuza. Ama kampanya bu günlük olabilir.

01ayk01
30-12-2013, 17:26
bu Gopro'larin ekranli olani varmi acaba ?

HaKo
30-12-2013, 17:29
GoPro vantuzlarında 2 tip mevcut. Yeni tip olandan almanı tavsiye ederim. MediaMarkt'ta indirim var bu ara 95 TL'ye inmiş bu gün gördüm. Önceden 150 tl istiyorlardı vantuza. Ama kampanya bu günlük olabilir.

valla bilmiyorumki sitesinde bi tane vardı 2 çeşit göremedim ben ne farkı var yenisiyle eskisinin ?

Schumi
30-12-2013, 17:33
Hangi siteden aldın. Eğer GoPro.com orjinal Amerika sitesinden aldıysan zaten orada yeni tip var. Eski tip çok sağlam değil. Yeni tip ise sanki vidalamışsın gibi tutuyor. Şeklende farklı.

HaKo
30-12-2013, 17:36
yok ben TR sitesinden aldım şu qpro olandan.

Gopro Suction Cup Mount (Vakumlu Bağlantı Aparatı) (http://www.gokamera.com/gopro-suction-cup-mount-vakumlu-baglanti-aparati-pmu45)

ürün bu

dasemert
12-12-2014, 23:16
Yeni konu açmak istemedim gopro kullanan veya ayarlarını bilenler varsa yardımcı olabilirse sevinirim.Hero4 silver aldım geçtiğimiz günlerde herşeyiyle güzel ancak fotoğraf çekimi ayarları konusunda sıkıntı yaşıyorum.anlık çekimler için en net görüntüyü nasıl elde edebilirim.bazen görüntü boğuk oluyor internetten de net bir bilgi edinemedim malesef.