PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Chemical Guys Turkiye

Pug
23-12-2013, 09:14
Gectigimiz persembe aksami Miracle Dryer havlu aldim ve belirtilen hesaba adima kayitli banka hesabindan urun ismi kodu ve kendi bilgilerimide belirterek eft yaptim, eft hesaplarina gecti. Gokhan Eryilmaz adina YapiKredi hesabina , uc farkli zaman da sitede belirtilen iletisim numarasini aradim ama cevap veren yok, site yoluyla mesaj atmaya calisiyorum oda html hatasi veriyor sitenin kendisiyle alakali olarak.
Baskada ulasabilecegim bir sekil yada yol yok. 5 gun icerisinde eft yapmazsaniz siparis iptal olur diye belirtmisler sitede, yarinda muhtemelen eft gelmedi diyerekten siparisi iptal ederler.
60 tl ne beni fakir eder ne de onlari zengin. Demek istedigim benim basima geldi , baskasi yasamasin.

hakotech
23-12-2013, 09:22
Su siparis verdiğiniz ilanın linkini yada nerden siparis verdiyseniz onun linkini alabilirmiyim ? Geçmiş olsun bu arada ama başlık biraz sert olmuş..umarım halledilir..

batucan
23-12-2013, 09:23
Chemical Guys İstanbul'la ilgili öyle bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmam ben ilk açtıklarında istannbul'daydım gittim gördüm... Sahipleri 60 tl lik insanlar değil...

kesin siteden cep numaraları olan biri size numarasını verir...

Pug
23-12-2013, 09:28
http://u1312.hizliresim.com/1j/r/vtgnr.jpg

mimarsertac
23-12-2013, 09:29
Onurcan isminde bir üye tanıyordu galiba onları yardımcı olur diye düşünüyorum.

Onrcn
23-12-2013, 09:32
Merhaba,

Siparis Orkun a gitmis fakat kendisi ABD de su an. Bu yuzden ulasamamissinizdir, telefonunuzu bana pm atabilirseniz ulastirayim hemen hallettireyim ;)

Simdi fotograflari gordum, hallettiriyorum.

CLIORS
23-12-2013, 09:36
Nanolex urunlerini nerden alabiliyoruz bu arada, siteden bir arkadaşa PM attım ama ilgisini çekmedi sanırım.

Onrcn
23-12-2013, 09:38
Nanolex urunlerini nerden alabiliyoruz bu arada, siteden bir arkadaşa PM attım ama ilgisini çekmedi sanırım.

Ilgimi cekmedi degil, gelen pm leri yanitlamaya calisiyorum. Yakinda web sitesi de acilacak cok daha kolay halledecegim.

CLIORS
23-12-2013, 09:39
Ok., washcoat almak istiyorum 1 lt yoksa ufak şişede olur sorun değil.

CLIORS
23-12-2013, 09:41
Serdar yukarıdaki resimleri bence editle, şahsi bilgilerin yazılı.

Onrcn
23-12-2013, 09:43
Evet bencede editleyin, ben kaydini aldim ;)

Pug
23-12-2013, 09:44
Serdar yukarıdaki resimleri bence editle, şahsi bilgilerin yazılı.

Aynen, hallettim.
Onurcan cok tesekkur ederim tekrar ilgilendigin icin

tool
23-12-2013, 09:45
Ilgimi cekmedi degil, gelen pm leri yanitlamaya calisiyorum. Yakinda web sitesi de acilacak cok daha kolay halledecegim.

baskan yakinda dedigin ne zaman ama :D

Onrcn
23-12-2013, 09:48
baskan yakinda dedigin ne zaman ama :D

Su an Nanolex i kendi bunyemizden cikartip yeni sirket kurmaya calisiyoruz uzerine. Yilbasindan dolayi yogunluk var, sirket islemi hallolsun 5-10 gune web sitesini kurabiliriz :)

CLIORS
23-12-2013, 10:03
Para vermek istiyoruz zorla, almıyor genç :D

ilker_yusuf
23-12-2013, 10:04
Bende nanolex bir ürünü kullanım ancak diğer ürünler hakkınada detaylı bilgi olacak ürünlerin ve anlık satın almalar şahane olur. Onurcan merakla bekliyoruz gerçekten.

Onrcn
23-12-2013, 10:14
Para vermek istiyoruz zorla, almıyor genç :D

Hahaha :) Su an yeni kurulumlarla ilgili ayni anda bir kac is yaptigim icin ufak aksaklik atlamalar olabiliyor ama paketleme ve kargo sistemimizi kusursuzlastirdik : )

Bende nanolex bir ürünü kullanım ancak diğer ürünler hakkınada detaylı bilgi olacak ürünlerin ve anlık satın almalar şahane olur. Onurcan merakla bekliyoruz gerçekten.

Bu konuda suprizlerimiz olacak ; )

G_TT_I
10-07-2015, 00:44
Konu hortlatiyim,
Bunca güvenli az komisyonlu site varken ve online satis sitesi varken eft yap gönder mantığı hiç içime sinmedi benzin yakarım elden alırım ama onada yok olmaz siteden alacaksınız diyor,
Ben gideyim ürünü teslim alayım orada eft mi nakit mi ister kendi bilir tanıyan eden ulaşma yöntemi var mı?
http://www.chemicalguysturkiye.com/

grkm
10-07-2015, 01:42
Konu hortlatiyim,
Bunca güvenli az komisyonlu site varken ve online satis sitesi varken eft yap gönder mantığı hiç içime sinmedi benzin yakarım elden alırım ama onada yok olmaz siteden alacaksınız diyor,
Ben gideyim ürünü teslim alayım orada eft mi nakit mi ister kendi bilir tanıyan eden ulaşma yöntemi var mı?
http://www.chemicalguysturkiye.com/

Aradığınız ürünü paylaşırsanız yardımcı olmak isterim :)

G_TT_I
10-07-2015, 08:45
Aradığınız ürünü paylaşırsanız yardımcı olmak isterim :)

http://www.chemicalguysturkiye.com/seri-sonu-urunler/meticulous-matte-detailer-mat-and-saten-boya-ve-folyo-kaplama-icin-hizli-cila-473-ml.html 3-4 tane,
http://www.chemicalguysturkiye.com/seri-sonu-urunler/streak-free-window-clean-amonyak-icermeyen-leke-birakmayan-cam-filmleri-icin-guvenli-konsantre-cam-temizleyici-473-ml.html

Çok yanada döne gerekli ürünler değil kart gibi güvenli basit alışveriş yada direk al ver şeklinde işlem olsa alacaktım.

G_TT_I
19-07-2015, 11:21
Yardım çıkmadı, Tanıyan eden yok mu? Mesajlarada cvp vermiyorlar, para yatırsak cok ugrasicaz belli düzen

[RaCeR]
19-07-2015, 11:37
Sürekli eft/havale ile alışveriş yapıyorum bir sıkıntı yaşamadım. Yokunluktan dolayı sitelerini güncellemede sıkıntı yaşayabiliyorlar bazen sitede gözüken ürün ellerinde olmayabilir ama onun dışında ürün yollamama vs gibi bir sıkıntı yaşamazsınız.

G_TT_I
31-07-2015, 09:33
;7885142']Sürekli eft/havale ile alışveriş yapıyorum bir sıkıntı yaşamadım. Yokunluktan dolayı sitelerini güncellemede sıkıntı yaşayabiliyorlar bazen sitede gözüken ürün ellerinde olmayabilir ama onun dışında ürün yollamama vs gibi bir sıkıntı yaşamazsınız.

Eft yaptık bekliyorum artık