PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vectranın foresterı bölmesi ? (kaza içerir)

Yiğit G.
24-12-2013, 14:33
Vectranın subaruyu (forester) bu hale getirmesi garip geldi ? Acaba subarunun hassas noktasınamı denk geldi ? vectra subarunun deyim yerindeyse içini dışına çıkarmış..

http://d.aktifhaber.com/other/olum-virajinda-genc-avukatin-basi-koptu-DHA-9a47d28c4297f64f4f9b405aece87034-4-t.jpg

VİDEOSU

Ölüm Virajında Başı Koptu Haberi ve Son Dakika Haberler Mynet (http://www.mynet.com/haber/yasam/olum-virajinda-basi-koptu-918099-1)

ölen bayanda allah rahmet eylesin.

Tugral
24-12-2013, 14:57
araç öncesinde zaten bir darbe alarak gelmiş vectraya durma noktasında çarpmış. Dün haberlerde izlemiştim, baya hızlıymış subaru, sonra yolun karşısına takla atarak geçip vectraya çarpmış denildi

lncdlt
24-12-2013, 15:00
Butun kazalarda da bugunlerde subaru denk geliyor.

Allah rahmet eylesin

Mivec_4G63
24-12-2013, 15:02
Allahım sen koru bu nasıl bir kazadır. Allah rahmet eylesin çok kötü bir son

edit: http://imgim.com/7358inciy2540550.jpg

Gel de küfür etme buna.

ersandeniz
24-12-2013, 15:02
şu haber başlığını yazanın kafasını koparmak lazım..
hiç ölen insanın sevdikleri var, onların hassasiyetlerini düşünelim yok.. sakarya'da kartingte ölen kızın arkasından da ayrıntılı yazmışlardı..

karşı şeride geçmiş, takla attıysa vectraya çarpana kadar?

altugkocer
24-12-2013, 15:05
Öncelikle Allah rahmet eylesin...

Bence kesin yorum yapmak için kaza videosunun izlenmesi gerekir.

Hangi aracın kaç km hızla ne şekilde geldiğini görmek lazım.

Görüntüleri görmeden Vectra Foresterı bölmüş demek doğru değil bence

fkocak
24-12-2013, 15:06
çarpışmadan önce subarunun başka biyerlere çarpması sonucunda olmuştur bence

RickPierOneiL
24-12-2013, 15:07
forester karşı şeride geçip takla atarak gelmiş vectreda ortadan girmiş yani vectranın ikiye böldüğü birşey yok.

Allah Rahmet Eylesin.Kimseye yaşatmasın... !

SekoLive
24-12-2013, 15:09
böyle habercilik olmaz olsun

kadın vefat etmiş daha detayının ne önemi var?

yazıklar olsun yıllarca internete adını yazdıklarında böyle bi haber okuyacaklar zaten acıları hayli fazladır bide katlamıslar yakınlarının acılarını...

BoOoM
24-12-2013, 15:18
Allah rahmet eylesin... Subarumu atlamiş galiba dönerek falan takla attyisa tavandan kopmuş gitmiş. Araclarda kusur aramayin kaza ciddi bir kaza arabasi farketmez :S

timucintt
24-12-2013, 15:19
nasıl bir hızla taklayı atmışsa.. çok kötü... Allah rahmet eylesin... o haberi yazanında a.q...

Atakan-A
24-12-2013, 15:31
İçler acısı bi durum Allah rahmet eylesin.Hızlar yüksekti ama nedense hala subaru nasıl o hale geldi inanamıyorum.

Maxiboost
24-12-2013, 15:48
İçler acısı bi durum Allah rahmet eylesin.Hızlar yüksekti ama nedense hala subaru nasıl o hale geldi inanamıyorum.

Siz otomobilleri hatta belli markalari tank falan saniyorsunuz herhalde? Konu acilmisken devam edeyim cevremde 150 ile kafa kafaya carpistim sag ciktim, 200 le duvara vurdum sag ciktim diyenler var. sizinkide asagi yukari ayni mantik. Aracin hizi var muhtemelen bu hizin 150-160 olmasina gerek yok. Crash testlerini izlediginiz otomobillerin halini goruyorsunuz. Kac km ile carptiklarini hic merak etmediniz mi? Sonra rusyada ne hale geliyor arabalar diyor herkes. Sunu kabullenin beyler kullandiginiz arac ne olursa olsun param parca olabilir.. Markasi yok bu isin. Vefat edene allah rahmet eylesin. Ailesine sabir versin.. Gaza bastiginizda aracinizin 100km hizlarda bile bu hale gelebilecegini unutmayin.

Birde kemer takmayan erkekler var. ben kendimi tutarim mantiginda. Idda ediyorum 50km ile duvara carpacak bir aracta oturdugu koltukta yerinde duracal bir insan evladi yoktur. Kaza yapanlar dediklerimi daha iyi anlayacaktir. Kemerinizi ne olur ne olmaz takin. Gaza basarkende (hepimiz basiyoruz) kotu seneryolari aklinizdan cikarmadam basin. Tekrardan Allah rahmet eylesin..

mert_can 41
24-12-2013, 15:56
Allah rahmet eylesin iki gündür subaru kazalarını görünce subarudan soğdum :(

cookies
24-12-2013, 16:04
Arkadaş mesajları da mı okumuyorsunuz pata küte yazıyorsunuz? Aracın markası, kaza sırasında hızdan, vuruş açısından v.b daha önemli değil.. Hiç mi Parça pinçik olmuş 7.40'lar S500' ler görmediniz hayretlere sürüklersiniz insanı..

Haberciliğe gelince.. Ne diyeyim bilmiyorum.. İnsanı attan, ottan fark ettirecek şeyin farkında değil bu insanlar.. Sözcü amk. gazetesi de çok yapıyor bunu daha dün X5 kaza yapmış Bolu'da içinde 3 tane ceset var.. Gerçi millet seviyor bedenden ayrı kol bacak kafa görmeyi.. Şiddete meyilli olunca çokta anormal karşılanmıyor.. Biraz empati yapmak gerekir, böyle haber yazarken (daha doğrusu kopyalayıp yapıştırırken) 5 kere 10 kere düşünmek gerekir.. Ama editörlerin hemen hiç birisi eğitimli insan değil.. Ne olursa olsun, ayıp, yazık, günah.. Tabi bu insani değerlere inanıyorlarsa..