PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İphone ve jailbreak

BoraRS
08-01-2014, 06:53
Arkadaşlar babamın iphonuna ona çaktırmadan jailbreak yapacağım ama jailbreak işlemi sonrası telefonunda jailbreak yapıldığını herhangi bir ekran görüntüsü değişikliği vs görmesini istemiyorum. Yani jailbreak yaptığımı anlamasını istemiyorum. Çünkü bu sefer eski kafa olarak telefonum değişmiş diyip uzun yıllardır kullandırmaya çalıştığım iphonu tekrar bırakacak. Jailbreak yaparsam bunu farketmez değil mi? Yani telefonundaki resimler bilgiler duvar kağıdı filan değişmez veya silinmez değil mi?

Bu arada bu cydia mıdır nedir onun simgesini silebilir miyim? Onu görmesini istemiyorum da.

Burak
08-01-2014, 07:01
Hiçbir degisiklik olmaz. Cydia simgesi sınırlamalardan kaldirilabilir gibi geliyor ama emin degilım.

BoraRS
08-01-2014, 07:06
Peki telefon iphone 5. Ama en son ios sürümü yok içinde. En iyi jailbreak yazılımı hangisidir? Telefonun tüm verilerini yedeklememe gerek olur mu yapmadan önce? Ve ortalama kaç saat sürer jailbreak işlemi?

RottingChrist
07-12-2014, 13:09
konusu varken yeni açmak istemedim buradan sorayım dedim. dün akşam telefonuma jailbreak yaptım ve kullanmaya başladım. kendi telefonunuzda kullandığınız ve beğendiğiniz uygulamaları ne işe yaradıklarını yazarak paylaşabilir misiniz.