PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Passat B1 LD nasıl bilirsiniz..

bugsyloony
16-01-2014, 12:48
Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var..
öncelikle bu aracı 2 senedir gözüme kestirdim birkaç defa da araç sahibi tarafından mekandan kovuldum :))) satmıyorum die bağırarak kovaladı beni:)) ben sadece tipine vuruldum:)
Ama şuan aracı satmayı düşünüyor ve beni beklemeye karar verdi sen almıycam diyene kadar bekliycem dedi onun için bende bi işe girişmeden önce sizlere danışmak istedim
aracımız 79 yada 81 model tam hatırlamıyorum passat 1,6 dizel tek kapı motorundan gram sıkıntı yok herşeyi yapılmış durumda ve duman göremiyoruz ısrarla arkasında :)

Benım sorunum aracı nasıl bilirsiniz +sıyla -sisyle souçda yaşlı bi emektardan bahsediyoruz farkındayım:) parçada çok sıkıntı yaşarmıyım..
Şimdiden teşekkürler..

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/607/vwo8.jpg

erdem325
16-01-2014, 14:50
motor şanzuman yürüyen vs bi sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum, vag gurubunda bu parçaların alayı ortak nerdeyse..
ama farı tamponu kapısı camı stobu kaputu çamurluğu vs bulman çok zor olur.
bence biraz hurdacılarla görüş derim :)
sanki araba seninmişcesine ara farklı farklı hurdacıları parçalarını sor, var mı yok mu, varsa ne kadar ?

0M42
16-01-2014, 15:00
Turbo varmı ? Turbo dizel se iyi koşturursun bunu hem ekonomiktir yakıtlarıda az olur bunların.

bugsyloony
16-01-2014, 22:09
Turbo yok kardesim karadizel:) ama yakiti mukemmell

bugsyloony
16-01-2014, 22:10
motor şanzuman yürüyen vs bi sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum, vag gurubunda bu parçaların alayı ortak nerdeyse..
ama farı tamponu kapısı camı stobu kaputu çamurluğu vs bulman çok zor olur.
bence biraz hurdacılarla görüş derim :)
sanki araba seninmişcesine ara farklı farklı hurdacıları parçalarını sor, var mı yok mu, varsa ne kadar ?

Haklisin en temizi dedigin gibi direk gidip sormak

MeTHea35
17-01-2014, 01:47
mekanik olarak sıkıntı yaşamazsın ama kaporta olarak parçası zor bulunan araçlardan ;)