PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Psikolojik Baskının Tavan Yaptığı 16 Tedirginlik Dolu An

bLackModeL
18-01-2014, 15:22
Bazı anlar vardır hani, içinizdeki tedirginlik tavan yapar, adrenalin fırlar, vücut daha çok kan pompalar, işte bu anların bir kısmını sizler için listeledik. Allah kimseyi düşürmesin bu durumlara…

burdan inceleyin :D (http://listelist.com/tedirginlik-dolu-anlar/)/

i-vtec07
18-01-2014, 15:25
dolu otobüsten inememe korkusu var bide :D

oğuz
18-01-2014, 15:33

evet çok dolu olunca inenlere sanki suratlarına küfür edermiş gibi bakıyor milletimiz :D

MCN21
18-01-2014, 15:37
evet çok dolu olunca inenlere sanki suratlarına küfür edermiş gibi bakıyor milletimiz :D

Guzel nokta :D

sweap07
18-01-2014, 15:39

aynen hacı ozellıkle pazartesi salı gunu bındgım AF04 hattı kımsenı nyuzune bakmıyom ınerken :D

i-vtec07
18-01-2014, 15:40
aynen hacı ozellıkle pazartesi salı gunu bındgım AF04 hattı kımsenı nyuzune bakmıyom ınerken :D

bende af ye biniyom la :D çok fena :D

Octane
18-01-2014, 15:41
Dışarıdan siparis gelince kartın pos cihazında gecirdigi vakit. Geçmez.

Kartı yavas veren bankamatik. Boyle gerilim hitchkock filmlerinde yok.

sweap07
18-01-2014, 16:06
bende af ye biniyom la :D çok fena :D

hacı su aralar ıyı yıne eskıden otobus gelmezdhep kucuk dolmus gelırdı ısızu mılletle akraba oluyoduk resmen :D

mert_can 41
18-01-2014, 16:07
Benzin ışığının yanması kız arkadaşla ilk konuşma acaba nerden muhabete girsem lan nefretmi etti :D o felaket bir gerilimdir baktırmadan alınan arabanın ilk bakıma gitmesi birde birden fazla kızın arasında tek erkek kalmak bütün oklar sana döner ve sağlı solu saldırıya geçer vicdansızlar :D birde son olarak babamla birlik te arabayı ben kullanırken bir yere gitmek yol ver yol ver yol verme bas bas ve araba çıkıncada nereye yetişiyosun yavaş sür birde şu bankamatiğin yavaş kart vermesi cidden çok felaket bir gerilim :D

MCC
18-01-2014, 16:37
Araba kullanmayı öğrendiğim ilk gün köydeyiz boş yolda dur kalk yapıyorum bazen stop ediyorum :D neyse eve dönücez ben kullanıyorum hala yolun kenarında akrabalar var babam dedi dur durdum akrabalar arabaya bindi şimdi bana başladılar övgüye stres yaptım zaten acemiyim kaldıramazsam çok kötü rezil olucam benim psikolojik baskının tavan yaptığı anlarımdan biriydi sonuç olarak arabayı kaldırabildim şükür rezil olmadık.

LnchCntrl
18-01-2014, 17:01
Araba kullanmayı öğrendiğim ilk gün köydeyiz boş yolda dur kalk yapıyorum bazen stop ediyorum :D neyse eve dönücez ben kullanıyorum hala yolun kenarında akrabalar var babam dedi dur durdum akrabalar arabaya bindi şimdi bana başladılar övgüye stres yaptım zaten acemiyim kaldıramazsam çok kötü rezil olucam benim psikolojik baskının tavan yaptığı anlarımdan biriydi sonuç olarak arabayı kaldırabildim şükür rezil olmadık.

paylaşım için teşekkürler +repp

Karakuş
18-01-2014, 17:24
Bankamatiğin kartı yavaş vermesi değil de, parayı gecikmeli vermesi bende çok stres yaratır:D bir de para verdiği bölüm sanki bize inadına dar ve küçük bir alan.

Tatilde olduğum bir zaman hesapta ki Tüm paramı çektim. bankamatik kartı verdi ama parayı vermedi. Sonuç: zehir olan bir tatil ve 1 haftalık sinir harbi:) o yüzden her para çektiğimde anlık gerilim oluyorum.

edemirbas
18-01-2014, 18:03
Ziraat ATM nin para çekme bölümü. Adamlar dipsiz çukur gibi yapmışlar ve üstündeki kapak çat diye açılıp kapanıyor, birkaç defa işim düştü parayı zor aldım para verdikleri yer koluma kapanıcak diye. Giyotin gibi mübarek :D

İbrahim33
18-01-2014, 20:22
elimde bavulla metrobüse binmek için birbirini ezenlerde korkutur beni her zaman :)

Mutlu Değerli
18-01-2014, 20:40
Bende de niyedir yolcu koltugunda oturunca şoför best driver bile olsa korkarım ulan ahaa patlayacak şimdi diye. Bazen kazayı kılpayı kaçırır içimde bulunduğum araç o zaman bi anlık yüksek gerilime tutulurum. Geçen sene tamda bu günlerde arkadaşlarla roll yapmaya gittik. Ben yine sağ koltuktayım, kamera kaydı yapıyorum. Elantra 2.0 vs 1.6iES rollü yapıyoruz, ben Elantradayım. Elantralı arkadaş kendini emniyet şeridine attı (gerizekalı kendini fast sandı bi anda), iES sol şerit önü bomboş basıyor... Kafa burun derken biz 200lere yakın hızlarda kopmaya başladık inceden. İlermizden BMW E90'n biri tam emniyet şeridine geçiyorduki bizi görünce son anda kendini kurtardı. Yoksa biz 200le BMW'ye vursak şu an bu yazımı okumuyor olcaktınız :D Arkadaşa iyi sövdüm, 1-2saat kendime gelememiştim.

deniz
19-01-2014, 07:40
kalabalık yerlerde gezmek . hırsızlık & serefsızlerin saldırıları gelır aklıma hep.