PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yavru akita araniyor .

ef186
02-02-2014, 17:53
Arkadaslar yavru akita aramaktayiz . Neyazikki yaşliliktan 12 yillik kopegi yeni ölmüş bir arkadaslimiz icin oldugundan iyi bir yuvaya gidecegini garanti edebilirim . Sahiplendirmek isteyen yada ucreti mukabilinde olabilir .

coolvtec
02-02-2014, 18:28
2. cümleyi biraz daha açabilir misin efenim?

not; yavru akita bende yok.

ef186
02-02-2014, 18:33
2. cümleyi biraz daha açabilir misin efenim?

not; yavru akita bende yok.

Capten yazarken o -ö hatasi nedeniyle anlasilmamis duzelttim .

salihbilgin
03-02-2014, 00:21
Akita bulmak çok zor...Türkiye'de hatta dünyada nadir ırklardan.Alternatifi husky olabilir görünüş ve havlama vs vs itibariyle.

cabrioleter
03-02-2014, 01:05
Akita bulmak çok zor...Türkiye'de hatta dünyada nadir ırklardan.Alternatifi husky olabilir görünüş ve havlama vs vs itibariyle.

ülkede bulunması oldukça zor. alaskan malamute ya da husky en yakın ve kolay bulunabilecek cinsler..

junicb
03-02-2014, 01:50
Hachiko'dan duygusal bi bağ kuruldu sanırım. Ülkemiz de değil, yurt dışında da bulunması zor bi ırk. Husky, alaska malamutu görünüş harici kıyas edilemez. İlla kurt kökeninde ısrar edilmiyorsa labrador retriever vefat eden köpeğinin yerini dolduramaz belki ama enazından onu da aratmaz. Sahibine ve ailesine inanılmaz bağlıdır. Bu arada; arkadaşınızın başı sağolsun.

Karakuş
03-02-2014, 04:01
Tavsiye etmek haddime düşer mi bilmem ama Çin aslanı tavsiye ederim. Sahibine çok bağlı ama asi bir ırk. 1 haftadır benimle ancak asiliği ve inatçılığı hariç çok sevimli-uyumlu bir dost.

Oytun
03-02-2014, 04:24
Tavsiye etmek haddime düşer mi bilmem ama Çin aslanı tavsiye ederim. Sahibine çok bağlı ama asi bir ırk. 1 haftadır benimle ancak asiliği ve inatçılığı hariç çok sevimli-uyumlu bir dost.

Kaybedilen bir chow chow du (çin aslanı) zaten o yüzden Akita olması daha doğru bu sefer :) Güzel tavsiye ama

Karakuş
03-02-2014, 04:36
Kaybedilen bir chow chow du (çin aslanı) zaten o yüzden Akita olması daha doğru bu sefer :) Güzel tavsiye ama

Başınız sağolsun, 12 seneden sonra cidden zor bir durum. Kıbrısta'da araştırıyım akita ırkını, belki yardımcı olabilirim bulmanızda

ghibli06
03-02-2014, 08:32
ben de yakın zamanda araştırdım, TR de elinde yavru olana rastlamadım, herkes kaporasını ver 10 güne getiririm modunda... gelecek olan nasıl olur bilemiyorum tabi... 2006'da dogo argentino için böyle bir riske gitmiştim ve de halen müthiş bir dogo sahibiyim :) referansı kuvvetli yurt dışından getirenler harici bulma şansı yok gibi...

gokhan035
03-02-2014, 09:42
Arkadaşımın Akita sı var yavru değil, ona bir sorayım nerden almıştı vs haber veririm buradan

Arenimo
03-02-2014, 10:09
Akita bir dönem kanyonun en alt katında vardı onlar bulurlar ciddi para istiyolar haberin olsun ama :D

Oytun
03-02-2014, 15:30
Petshoptan köpek alınmaz kaç tane köpek geldi petshoptan alınan yavru küvezde hayatlarını kaybetti gözümüzün önünde

dasemert
04-02-2014, 01:31
12 yıl gerçekten zor durum Allah sabır versin 3.5 aylık olan husky miz öldüğünde psikolojik olarak çökmüştük..şimdi 2.5 yaşında cockerımız var üstüne titriyoruz bebeklerden farkı yok..

MTZ
04-02-2014, 02:18
Abi barinakta vs akita cok zor, genelde takip ediyorum hep daha hic rastlamadim. Ama getirebilicek bi Pet Shop biliyorum Istanbulda, kendim icin daha yeni sormustumda 3. yu almaya gozum yemedi :) Daha kirik kopek getirdiklerini gormedim. Istersen iletisim bilgilerini atarim

Arenimo
04-02-2014, 03:35
Abi barinakta vs akita cok zor, genelde takip ediyorum hep daha hic rastlamadim. Ama getirebilicek bi Pet Shop biliyorum Istanbulda, kendim icin daha yeni sormustumda 3. yu almaya gozum yemedi :) Daha kirik kopek getirdiklerini gormedim. Istersen iletisim bilgilerini atarim

Ares i aldigin yerse mutlaka oradan alinmali ben hayatimda o kadar iyi bi labrador gormedim

MTZ
04-02-2014, 16:22
Ares i aldigin yerse mutlaka oradan alinmali ben hayatimda o kadar iyi bi labrador gormedim

Aynen orasi :D