PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Clio RS Headers ını F7R a takabilecek egzoscu ?

Throttle
19-02-2014, 18:36
Clio RS 172 headersını Megane F7R a yurtdışında flanş ara boru ve spiralle takabiliyorlar. Bizde takmayı düşünüyoruz. 172 RS headersı elimizde mevcut ancak işlem yapılıp takılması gerek. Üzerindeki orjinal egzos manifoldunun boru kısmı aşağıya doğru daha uzun 172 rs headersı daha kısa kalıyor bu işlemi yapabilecek isanbul avrupa yakası kimi önerirsiniz ?

Burdaki egzoscular pek uğraşmak istemiyorlar açıkçası bende istemeye istemeye iş yaptırmak istemiyorum. Bu işlerle uğraşan egzoscular varsa bi konuşalım.

Melih-Ö
19-02-2014, 18:39
Garage Maslak Emil Usta önceden telefonlaşarak randevulu giderseniz halledeceğiniz düşünüyorum.

skyhigh
19-02-2014, 19:02
k4m e takıldıgını grdum heralde f7r ada takılmıs olması lazım siteden eren34 nıcklı abı sıze bılgı verebılır

Patisever
20-02-2014, 10:52
süreyya usta yapar herşeyi ama uzaksın okan

Throttle
20-02-2014, 10:56
Garage Maslak Emil Usta önceden telefonlaşarak randevulu giderseniz halledeceğiniz düşünüyorum.

istanbula geldiğimde maslağa uğrucam onunda yanına bir uğrarım. hangi sanayi blok ?

k4m e takıldıgını grdum heralde f7r ada takılmıs olması lazım siteden eren34 nıcklı abı sıze bılgı verebılır

erende custom yaptırmıştı yanlış hatırlamıosamda onada bir danışırız kime ne kadara yaptırdı diye.

süreyya usta yapar herşeyi ama uzaksın okan

o kim abi ne tarafta kalıo özelden konuşalım o konuyu uzaklık problemdeğil aynı gün içinde bitircekse sorun yok