PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Intercity Bisiklet ve Koşu Şampiyonası

ef186
14-03-2014, 21:18
Intercity
Koşu Şampiyonası

http://intercitykosu.com/assets/intercitykosu.com/3.0.0/img/featured-kosu.png

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/t1/1964958_605702252851192_1615858416_n.jpg

Türkiye'nin dört bir yanından 2000'e yakın sporcuyu Intercity İstanbul Park'ta buluşturan Intercity Koşu Şampiyonası başlıyor.
Koşmayı seven herkesi 3 ayaktan oluşan Intercity Koşu Şampiyonası'na bekliyoruz.

Ödüller
Birinci
3.000 TL
İkinci
2.000 TL
Üçüncü
1.000 TL
Genel klasmanda çekilişle sürpriz ödüllerimiz olacaktır.

Şampiyonanın tamamında toplam zamanına göre genel klasmanda ilk üç sırayı elde eden sporculara yukarıda belirtilen para ödülü ve kupa verilecektir. Yarışı tamamlayan tüm katılımcılara anı madalyası verilecektir.

Diğer ödüller için tıklayınız.

Tarihler
1. Ayak
6 Nisan 2014
2. Ayak
11 Mayıs 2014
3. Ayak
14 Eylül 2014
Kayıtlar yarış tarihlerinden 2 gün önce kapanacaktır.
Mesafeler
5,3 km
1 tur
10,6 km
2 tur
15,9 km
3 tur
21,2 km
4 tur (Yarı maraton)
Program
06:00

Kapıların açılışı

06:00 - 07:30

Koşu kayıt, numara ve çip dağıtımı

08:00

Koşu başlangıç

10:30

Koşu bitiş

Kurallar
Katılımcıların yarış öncesi, programda belirtilen saatte muvafakatname belgelerini imzalayarak numaralarını almış olmaları gerekmektedir.
Kayıt onayı, katılımcı kayıt formunun zamanında doldurulması, katılım ücretinin ödenmesi ve katılımcı numarasının alınmasıyla gerçekleşir.
Katılım için belirlenen zamanlarda kayıt yaptırmış ve kaydı onaylanmış olmak yeterlidir.
Katılımcılar; erkeklerde 18-29, 30-34, 35-39, 40-44, 45-49, 50-54, 55-59, 60-64, 65-69, 70-74, 75 yaş üstü kategorilerinde, kadınlarda 18-29, 30-34, 35-39, 40-44, 45-49, 50-54, 55-59, 60 yaş üstü kategorilerinde yarışa katılabilirler.
Müsabakaya katılmak için özel bir izin, lisans ve/veya belge gerekmez.
Sağlık durumu uygun olmayanlar yarışmaya katılamaz.
Katılımcılar, kendi sağlık durumlarından sorumludur.
Yarışmada yaş grupları, ilk ayak yarış tarihi esas alınarak belirlenecektir.
Yarışma çipli yapılacaktır.
Koşu yarışı kayıtları 1000 kişi ile sınırlı olup bu rakama ulaşıldığında kayıtlar durdurulacaktır.

Sonuç ve İtirazlar
Klasmanlar 30 dakika içinde sonuçlandırılacaktır.
Sonuçlar ile ilgili itirazlar, 10 dakika içinde yazılı olarak baş hakeme yapılmalıdır.
3 kişilik hakem jürisi oluşturulacak, değerlendirme sonucu itiraz yerinde görülürse klasman değişikliği yapılacaktır.

İlkyardım
Yarış güzergahında ve bitiş noktasında sağlık hizmetleri bulunacaktır.

Diskalifikasyon
Kasıtlı olarak parkuru kısaltmak
Diğer sporcunun yerini almak
Rakip sporcuları itmek-çekmek ve/veya engellemeye yönelik her türlü fiziksel ve sözlü hareket
Muvafakatname ve/veya start listesinin imzalanmaması
Yarışma "IAAF" kuralları çerçevesinde gerçekleştirilecektir.

Mesuliyet ve Sigorta
Şampiyonaya katılımda tüm mesuliyet katılımcılara aittir. Organizasyonu gerçekleştiren kuruluş her türlü mesuliyetten muaftır ve sorumlu tutulamaz. Buna kazalar, çalınan kıyafet ya da başka araç / gereçlerde oluşabilecek hasarlar da dâhildir.

Ödüller
Üç ayak sonunda toplam zamanına göre genel klasmanda ilk üç sırayı elde eden sporculara yukarıda belirtilen para ödülü ve kupa verilecektir.
Her ayak sonunda yaş gruplarında ilk üç sırayı elde eden yarışmacılara kürsü madalyası verilecektir.
Her ayakta yarışı tamamlayan tüm katılımcılara anı madalyası verilecektir.
Genel klasmanda ilk üç dereceyi elde eden sporcular yaş gruplarında tasnife alınmayacaktır.

Kayıt İçin :Intercity Koşu Şampiyonası (http://intercitykosu.com/)

Intercity
Bisiklet Şampiyonası

http://intercitybisiklet.com/assets/intercitybisiklet.com/3.0.0/img/featured-bisiklet.png

https://scontent-a-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1/1901240_605704232850994_1702914042_n.jpg

Türkiye'nin dört bir yanından 2000'e yakın sporcuyu Intercity İstanbul Park'ta buluşturan Intercity Bisiklet Şampiyonası başlıyor.
Bisiklet sürmeyi seven herkesi 3 ayaktan oluşan Intercity Bisiklet Şampiyonası'na bekliyoruz.

Ödüller
Birinci
3.000 TL
İkinci
2.000 TL
Üçüncü
1.000 TL

Şampiyonanın tamamında toplam zamanına göre genel klasmanda ilk üç sırayı elde eden sporculara yukarıda belirtilen para ödülü ve kupa verilecektir. Yarışı tamamlayan tüm katılımcılara anı madalyası verilecektir.

Tarihler
1. Ayak
6 Nisan 2014
2. Ayak
11 Mayıs 2014
3. Ayak
14 Eylül 2014
Kayıtlar yarış tarihlerinden 2 gün önce kapanacaktır.
Mesafeler
21,2 km
4 tur
42,4 km
8 tur

Program

06:00

Kapıların açılışı

08:00 - 10:00

Bisiklet kayıt, numara ve çip dağıtımı

10:40

Bisiklet başlangıç

12:30

Bisiklet bitiş

Kurallar

Katılımcıların yarış öncesi, programda belirtilen saatte muvafakatname belgelerini imzalayarak numaralarını almış olmaları gerekmektedir.
Kayıt onayı, katılımcı kayıt formunun zamanında doldurulması, katılım ücretinin ödenmesi ve katılımcı numarasının alınmasıyla gerçekleşir.
Katılım için belirlenen zamanlarda kayıt yaptırmış ve kaydı onaylanmış olmak yeterlidir.
Katılımcılar; erkekler ve kadınlarda 19-29, 30-39, 40-49, 50 yaş üstü kategorilerinde yarışa katılabilirler.
Müsabakaya katılmak için özel bir izin, lisans ve/veya belge gerekmez.
Sağlık durumu uygun olmayanlar yarışmaya katılamaz.
Katılımcılar, kendi sağlık durumlarından sorumludur.
Müsabakalara katılmak için özel bir kıyafet gerekmez.
Bisiklet müsabakasına katılacak yarışmacıların kask takması zorunludur.
Yarışmaya katılacak bisikletlerde özel bir şart aranmamaktadır. Tavsiye 28 inch yarış bisikleti ile katılımdır.
Sporcular yarışmaya yol ve dağ bisikletleriyle de katılabilirler.

Sonuç ve İtirazlar
Klasmanlar 30 dakika içinde sonuçlandırılacaktır.
Sonuçlar ile ilgili itirazlar, 30 dakika içinde yazılı olarak 250 TL depozito ile birlikte baş hakeme yapılmalıdır.
3 kişilik hakem jürisi oluşturulacak, değerlendirme sonucu itiraz yerinde görülürse; 250 TL iade edilerek klasman değişikliği yapılacaktır.

İlkyardım
Yarış güzergahında ve bitiş noktasında sağlık hizmetleri bulunacaktır.

Diskalifikasyon
Kasıtlı olarak parkuru kısaltmak
Diğer sporcunun yerini almak
Rakip sporcuları itmek-çekmek ve/veya engellemeye yönelik her türlü fiziksel ve sözlü hareket
Her türlü araçlara veya diğer sporculara tutunup kendine hız kazandırmak
Muvafakatname ve/veya start listesinin imzalanmaması
Yarışma "UCI" kuralları çerçevesinde gerçekleştirilecektir.

Mesuliyet ve Sigorta
Şampiyonaya katılımda tüm mesuliyet katılımcılara aittir. Organizasyonu gerçekleştiren kuruluş her türlü mesuliyetten muaftır ve sorumlu tutulamaz. Buna kazalar, çalınan kıyafet ya da başka araç / gereçlerde oluşabilecek hasarlar da dâhildir.

Ödüller
Şampiyonanın her klasmanda başarılı olan ilk 3 sporcuya kupa, şampiyonanın tamamında toplam derecesi en başarılı olan ilk üç sporcuya para ödülü ve kupa verilecektir.
Yarışı tamamlayan tüm katılımcılara anı madalyası verilecektir.

Kayıt İçin :Intercity Bisiklet Şampiyonası (http://intercitybisiklet.com/)

997TT
14-03-2014, 22:22
Muthis bir etkilik,helal olsun.

onursumer
14-03-2014, 22:39
Abi cok super bir organizasyon tebrikler gercekten istanbul parkta neler yapilabiliceginin cok guzel bir ornegi

edemirbas
14-03-2014, 22:52
Bisikletim sağlam olsaydıda ben ve roberto carlos bacaklarım gelebilseydik keşke :D

Şaka bir yana Istanbul Park'ın sadece yarışlarla değil, bu şekilde halka açılması gerçekten güzel. Ama böyle organizasyonların birkaç şehir dışında yayılamaması üzücü malesef :/

B.cihangir
15-03-2014, 09:27
salcano bana sponsor olursa bende katılıcam :D

ef186
15-03-2014, 20:54
Duymayan kalmasin ;)

BARR
15-03-2014, 20:58
İzmirden gelmeyi düşünüyorum bakalım duruma göre gelicem gayet zevkli olacağa benziyor.

ef186
15-03-2014, 21:18
İzmirden gelmeyi düşünüyorum bakalım duruma göre gelicem gayet zevkli olacağa benziyor.

Cok keyifli bir aktivite olacagi kesin. Genci yaslisi amatoru profosyoneli cok guzel olacak .

ef186
16-03-2014, 17:16
Bu arada bizden bisiklet ve kosuyu profosyonel olarak yapan varmidir ?

Can_DCK
16-03-2014, 17:19
koşuya kaydoldum , amatör olarak koşacağım , güzel organizasyon olur inşallah

fthdrn
16-03-2014, 17:33
Bisiklet diyince modifiyemden aklıma Bahadır ustaoğlu geliyor.

ukku
17-03-2014, 08:11
Hepiniz davetlisiniz :)

mody
17-03-2014, 08:21
niye beleş değil, ben gelmiyorum bana ne :D

çok güsel bir organizasyon koşmayı gözüm yemedi ama bisiklet ayarlarsam hanımla kesin geleceğim, M.Schumacher spec, pisti yakından tanımak virajları hissetmek lazım :D