PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : mesaj gönderemiyorum..

MARJINAL_SUFI
20-03-2014, 04:04
konuyu yanlış yere açtıysam affola..
arkadaşlar bana özel mesajlar geliyor, cevaben yazıyorumda ancak gönderilen mesajlar kutusunda görünmüyor.. :(
buna mukabil geçmişte flexamin ve feroo rümuzlu arkadaşlara gönderdiğim mesajlarda gitmedi kendilerine.. sanki kayıtsız kalmışım gibi algılanıyor ve bu beni rahatsız ediyor..
son olarak ise BOMONTİ rümuzlu arkadaşımız e36 lara dair bilgi almak istediğini yazmış benden, gönderdiği özel mesajında.. kendisine seve seve anlatacağımı yazdım ankara ya geldiğinde .. cep numaramı da yazdım..ancak mesaj yine gitmemiş:(
acaba ben mi foruma vakıf olmadığım için mesaj gönderemiyorum.. yoksa yeni üye olduğum için mi bu hakka nail olamadım henüz..
bilen arkadaşlar yanıtlarlarsa çok sevinirim..

mert_can 41
20-03-2014, 04:10
abi forumda zaten gönderilen mesaj lar gösterilmez bende de gözükmüyo ama mesajlarım gidiyo mesajlarınız eğer karşıya ulaşmamışsa karşının mesaj kutusu dolmuş olabilir :)

MARJINAL_SUFI
20-03-2014, 04:19
abi forumda zaten gönderilen mesaj lar gösterilmez bende de gözükmüyo ama mesajlarım gidiyo mesajlarınız eğer karşıya ulaşmamışsa karşının mesaj kutusu dolmuş olabilir :)

öylemii.. çok teşekkür ederim kardeşim.. inan çok muzdariptim bu muallaktan..
sanki kaale almıyormuş gibi, umursamıyormuş gibi algılanıyorum diye diken üstündeydim..
rahatladım şimdi..:)
o halde inş bana yazan arkadaşların mesaj kutuları dolu değildir..
:)
tekrar çok teşekkür ederim sevgili mert..

Kakus
20-03-2014, 04:22
Mesaj kutusu olduğu vakit "alıcının mesaj kutusu dolu" gibilerinden bir uyarı alıyorsun zaten abi, merak etme. : )

Mertİ.
20-03-2014, 04:26
gönderdiğiniz mesaj gözükmüyo diye biliyorum. gitmediğinde yada pm attığınız kişinin msj kutusu dolu olduğunda ekranda uyarı çıkar zaten :)

MARJINAL_SUFI
20-03-2014, 04:31
çok teşekkür ederim arkadaşlar.. :)

ERY98
20-03-2014, 05:16
Bendede gönderilen mesajlar gözükmüyordu, ayarlardan birşeyleri kurcaladıktan sonra ben görmeye başladım artık. Ayarları kurcalayıp bu durumu çözebilirsiniz. Karşı tarafın kota dolduysa uyarı çıkıyor zaten.

DOHC
20-03-2014, 07:36
Gönderdiğim ÖM'ler bende görünüyor. ayarlarla ilgili birşey olabilir, kurcalayın biraz.

DOHC
20-03-2014, 07:42
kontrol paneli-seçenekleri düzenle kısmında ÖM bölümüde kutucuk var, tıklayın.

When sending private messages the forum can make a copy of the message in your Sent Items folder.
Save a copy of sent messages in my Sent Items folder by default

MARJINAL_SUFI
20-03-2014, 09:29
kontrol paneli-seçenekleri düzenle kısmında ÖM bölümüde kutucuk var, tıklayın.

When sending private messages the forum can make a copy of the message in your Sent Items folder.
Save a copy of sent messages in my Sent Items folder by default

resmen al da at demişsiniz golü... süpersiniz.. :) tam olarak buraya yazdığınız kısmın kutucuğunu işaretledim..
çok sağolun.. sağlıcakla..

O.Z
20-03-2014, 09:46
Hocam ; Forumlarda geneldir .
Sadece gelen msj'lar depolanır . Oda gelen kutusu hafızası dolana kadardir .

Eyer gönderdiniz msjları'da depolamak istiyorsanız . Msj gönderirken msj yazma kutusunun en altında 3 tane seçenek mevcut .
*Smilleri göster.
*Linkleri url olarak gönder.
*Gönderilen msj'ı panoya kopyala Bu seçeneği işaretlerseniz giden kutusuna msj'ınız kopyalanır kime ne gönderdinizi ne zaman gönderdinizi görebilirsiniz :D

Msj'ınız gitmemsi gibi bir durum ya sistem'de genel bir sıkıntı varsa herkeste aynı zamanda olur yada kişi'nin msj kutusu doludur ondada sistem uyarı verir size'de karşı tarafada :D

İçiniz rahat olsun . . . :)

_Burak_
20-03-2014, 10:29
Klasör Kontrolü
Gönderilmiş Postalar 37 mesaj içeriyor
Şu an 74 Mesaj saklı tutuyorsunuz. (Boş Klasör)

Klasöre Git:

Nasıl gönderilmiş mesajlar görülmüyor
Ben seçilmilş kişimiym :D

Sh4rk
20-03-2014, 11:00
Gonderilen msjlari gorebiliryorsunuz klasorden secim yaparsaniz

TigeR
20-03-2014, 12:28
Ozel mesajlara girdiginizde kutucuk var gelen kutusunu gonderilen mesajlar yaptiginizda gorulur