PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adanalı arkadaşlardan yardım

emre.ates
24-03-2014, 14:53
VW bora aracıma tamirci,lpg montaj ustası ve yay montajı yapabilcek yer arıyorum.

1-araçta gaz kelebeği arızası var performansta bir sıkıntı yok ama sürekli ışık yakıp sönüyor arıza gördükçede sinirim bozuluyor artık vag grubu araçlara hakim problemimi çözücek iyi bir usta arıyorum

2-Lpg kitini sorunsuz bır sekılde montaj yapan usta arıyorum marka olarak atıker var aklımda araç max 2 3 sene kullanılacağı için çok kaliteli kit düşünmüyorum fakat usta iyi ise markayı değiştirip bütçeyi biraz da artıra bilirim

3-Aldığım spor yayların montajını uygun bir sekılde yaptırabileceğim bir usta

Perşembe-cuma-cumartesi adana da olacağım bu sorunları halledip pazar istanbula geri dönmem gerek o yüzden kısa sürede halletmem lazım yardımlarını esirgemeyen arkadaşlara teşekkür ederim.

TigeR
24-03-2014, 18:13
3 numaralı seçenek için doğan iş diyorum diğerleri hakkında bilgim yok ama hastaneler kavşağından yukarı çıkarken petrolun yanında bir lpgci var 6-7senedir ordaydı belki daha fazlasida olabilir bayağıda müsterisi vardı oraya gösterebilirsin

emre.ates
24-03-2014, 18:40
3 numaralı seçenek için doğan iş diyorum diğerleri hakkında bilgim yok ama hastaneler kavşağından yukarı çıkarken petrolun yanında bir lpgci var 6-7senedir ordaydı belki daha fazlasida olabilir bayağıda müsterisi vardı oraya gösterebilirsin

doğan işi daha önce duymuştum lpg içinde adanaya geldiğimde bir görüşeyim.

01ayk01
24-03-2014, 19:17
1 ve 2 numarali sorunun cevabi adana metro marketin karsisinda landirenzo bayisi var. atiker takarlarmi bilmiyorum. biz yaptirmistik zamaninda cok memnunduk.

3 numarali secenegin cevabi dogan is yusuf abi.

emre.ates
24-03-2014, 19:33
1 ve 2 numarali sorunun cevabi adana metro marketin karsisinda landirenzo bayisi var. atiker takarlarmi bilmiyorum. biz yaptirmistik zamaninda cok memnunduk.

3 numarali secenegin cevabi dogan is yusuf abi.

not alıyorum görüşüceğim.

jr1905
24-03-2014, 19:39
Tamirci için yeni otogarin o tarafta volkswagen teknik var Mustafa usta onu önerebilirim

Leader01
24-03-2014, 23:40
1. problemin için Ertanoğlu oto Yakup Usta iyi anlar

https://plus.google.com/108778708207494755842/about?gl=tr&hl=tr

douu
25-03-2014, 00:01
Mekanik sıkıntılar icin project01 Ergün ustam veya eski komşusu Ramazan can özel vw servisi yardımcı olacaklardır.

Tüp sıkıntısı icin 2-3 adres var. Sıfırdan taktiracaksan eğer bi bakiniriz saga sola hangisi iyi öğreniriz istersen.

Spor yay icin de arkadaslar doğan is Yusuf abiyi tavsiye etmişler. Yusuf abi süper ustadir gözün arkada kalmasın. Ama benim yıllardır ustam inan usta var. Daha az maliyetle daha kısa sürede isini halledebiliriz orda.

Istersen cep telefonu numaramı vereyim elimden geldigi kadar yardımcı olmaya çalışırım.

maskman
25-03-2014, 11:16
Douu inan ustanın yeri nerde yusuf abi onnumara insan fakat biraz maliyetli gibi geliyor bana benimde yaya önlere bir buçuk cm pres yapmam gerekiyor inan usta pres yapıyomu yoksa kesiyomu?

doush
25-03-2014, 11:24
Douu inan ustanın yeri nerde yusuf abi onnumara insan fakat biraz maliyetli gibi geliyor bana benimde yaya önlere bir buçuk cm pres yapmam gerekiyor inan usta pres yapıyomu yoksa kesiyomu?

Çarşıdaki Birbiçer Ciğer'in karşı arasında..

01ASU
25-03-2014, 15:37
özelden telefon yazın hepsine yardımcı olim