PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mega holdings hakkında bilgisi olanlar yardım??

maskman
26-03-2014, 11:13
Evet arkadaşlar bu mega holding denilen şirketi bilen veya duyan arkadaşlar var ise yorumlarınızı bekliyorum konunun özeti 2000tl ye bir web sitesi satın alıyosunuz ve 2 kişiyi üye yapıyosunuz yaptığınız her üye size para kazandırıyor sizin yaptığınız üyelerde üye kazandırırsa yine size para geliyo piramit usulü yani bilgisi olan arkadaşlar ne diyosunuz üyelerinin çoğunu üni öğrencileri oluşturuyo 1yılda minimum 15000 ile 20000 tl arasında getirisi varmış okuduğum yorumlarda titan zinciri dienlerde var çok kazançlı iş dienlerde

MK8800
26-03-2014, 11:20
Abi bırakın artik bu işleri :D 2bin liraya zengin olunuyorsa bunca esnaf boşuna çalışıyor.

Emre Ekrem
26-03-2014, 11:24
Her geçen sene yeni bir versiyonu çıkıyor bu saadet zincirlerinin, çok anlamsız geliyor bana.

mehmetRS
26-03-2014, 11:24
etrafımdaki bir kaç vatandaşta bu olaya girmiş, her hafta belli günlerde bir yerlerde toplanıp biz süperiz on numarayız, zafer işaretleri eşliğinde poz veriyorlar.. bildiğim tek gerçek ise aylardır halen yine sağlık bakanlığında maaşlı olarak bir hastane bünyesinde çalıştıkları.

alpeRS
26-03-2014, 11:35
Benimde çok arkadaşım üye hergün başka şehirlere gidiyorlar yok şöyle kazanıyoruz,şu kadar üyemiz var gibisinden ama benim içime sinen birşey değil,boşa çalışıyorlar gibi.

onursumer
26-03-2014, 11:38
Ya bildigin titan saadet Zinciri inanmayin boyle seylere burdanhep isi baslatan kazaniyor

rodya
26-03-2014, 11:40
Evet arkadaşlar bu mega holding denilen şirketi bilen veya duyan arkadaşlar var ise yorumlarınızı bekliyorum konunun özeti 2000tl ye bir web sitesi satın alıyosunuz ve 2 kişiyi üye yapıyosunuz yaptığınız her üye size para kazandırıyor sizin yaptığınız üyelerde üye kazandırırsa yine size para geliyo piramit usulü yani bilgisi olan arkadaşlar ne diyosunuz üyelerinin çoğunu üni öğrencileri oluşturuyo 1yılda minimum 15000 ile 20000 tl arasında getirisi varmış okuduğum yorumlarda titan zinciri dienlerde var çok kazançlı iş dienlerde

merhaba,
şirketin sahibi benim. özelden size hesap numaralı yolluyorum. 20ooo lirayı hesabıma geçersiniz.

sevgiyle kalın

Makinist
26-03-2014, 11:41
Girişte verdiğiniz parayı çıkarabilmek için en yakınınızdakileri sistemin içine çekmeye çalışacağınız bir duruma geliyorsunuz. Arkadaşların dediği gibi her hafta biyerde toplanıp kendi kendilerini alkışlayıp duruyorlar. Sistemin en üst düzeyindekiler parayı götürürken diğerleri anca fotoğraf çekilip alkış çalıyorlar. Ayrıca ilk girişte verilen vaatler var. 1 seneye ev alacaksın işine arabayla gideceksin vs. Sonrası en geç 2 ay içinde balon olup patlıyor bütün vaatler. Gerisi size kalmış. Seçim sizin.

fascination
26-03-2014, 11:51
Biz seni kazıkladık arkadaşlarını getir onları da kazıklayalım olayı

usk
26-03-2014, 11:59
tamamiyle zaman kaybı.

Sh4rk
26-03-2014, 12:01
Hadi el ele verin zincir kuralim :D arkadas nedir bu ya

SeK23
26-03-2014, 12:19
Benim en yakın arkadasım su an bu firmada ekim ayından beri katılmadıgı egitim seminer iste kahvaltılar organizasyonlar kalmadı neredeyse uyumuo bile ama verdiği parayı bile henuz cıkaramadı

O kadar uyarmamıza ragmen vazgecıremedik maalesef para kazanmak boyle olmuyor bana gore zamanınızı harcamayın derim

ghibli06
26-03-2014, 12:29
bedavadan çalışmadan çook para kazanabilme ihtimaline inananların sırtından yürüyen bir sistem... kullandırmayın kendinizi...

halilkarakas
26-03-2014, 12:30
Geçen arkadaş çağırdı beni bir pastaneye meşhur isimli. arkadaşım gelicek bişeyler anlatıcak size falan dedi. bende ne anlatıcak olum diye zırt pırt soruyorum süpriz süpriz dedi hep. bi tane eleman geldi iyiki laptop un şarjı yoktu priz çalışmadı . çocuğun tipinden zaten işkillendim. pastanedeki bütün masalar doluydu . her masada laptop ve her masa başında biri bişeyler anlatıyor vs. dedim nereye geldik amk :D sonra kafam güzel benim kardeşim bana anlatma benim işim var semte gitmem lazım falan dümeni tutup sıyrıldım ordan :D demekki mevzu bunun gibi bi bokmuş

ef186
26-03-2014, 12:35
1 kişinin bulaşıp çevresindekileride bulaştırmaya çalışmasını hedefleten aslında ortada ticaret olmadığından paranın cepten cebe aktarılması ile işleyen genelde zinciri kuran ve üsttekiler hariç kimseye faydası olmayan ama bakın biz zenginiz sizde olucaksınız diye insanlara satılmaya çalışılan kazıklama yöntemi .

Benim çevremden dolayı baya bi geliyolarbana ara ara gelen arkadaşı bu işi bırakmasına ikna etmeye çalışıyorum genelde :D

Eğer zengin olmak istiyorsanız çok çalışın ama adam gibi çalışın eşi dostu kazıklayarak zengin olunmaz .