PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Schumacher’den kötü haber geldi

Evo34
01-04-2014, 14:41
http://i.sozcu.com.tr/wp-content/uploads/2014/03/schumi-dikey.jpg

2 aydır komada olan efsane F1 pilotunu artık 'mucize'lerin kurtarabileceği iddia edildi.

Formula 1’i 7 kez kazanan efsanevi alman pilot Michael Schumacher’in
kurtulmasının mucizelere kaldığı iddia edildi. İngiliz Daily Mirror gazetesinin
haberine göre Fransa Alplerinde geçirdiği kayak kazasının ardından komaya giren
ve yaklaşık iki aydır Grenoble Hastanesi’nde tedavi gören 45 yaşındaki Michael
Schumacher’in doktorları ümitsiz konuşuyor.

Adı açıklanmayan doktor, “Hastanın seyri daha kötü olamazdı. Michael berbat
halde. Uzman doktorlar onu sadece bir mucizenin kurtaracağını söylüyor” diye
konuştu. Schumacher’in, kaldığı hastanede zatürre olduğu ve komadan
uyandırılmasının imkansız olduğu da iddia edilmişti.
starhaber

s2k
01-04-2014, 14:51
Hasta komadan uyandırılmaz.
Kaldığı hastanede zatürre oldu dediği uzun süreli solunum cihazına bağlı hastalarda beklenen durumlardan birisidir. Beklenmedik bir sonuç değil.
Hiçbir doktor hastanın durumu berbat halde yada daha kötü gidemezdi gibi bir konuşma yapmaz.

Nereden haber çıkaracaklarını şaşırdılar...

HondatugraL
01-04-2014, 14:54
Hasta komadan uyandırılmaz.
Kaldığı hastanede zatürre oldu dediği uzun süreli solunum cihazına bağlı hastalarda beklenen durumlardan birisidir. Beklenmedik bir sonuç değil.
Hiçbir doktor hastanın durumu berbat halde yada daha kötü gidemezdi gibi bir konuşma yapmaz.

Nereden haber çıkaracaklarını şaşırdılar...

Bende bu sözlere takıldım ne saçma açıklama o yok bide ölsede oda boşalsa diyeydi. Kafalarına göre yazmışlar bence

Falmor
01-04-2014, 14:57
Altta starhaber etiketini görünce haberin gerçekliğini sorgulamaya gerek görmedim şahsen.

eleanor
01-04-2014, 15:16
Sabine Kehm in yaptığı 29 marttaki açıklaması durum hala ciddiyetini sürdürmekte doktorlara güveniyoruz şeklindeydi.Bu haberin gerçekçi olduğunu düşünmüyorum.Yada konduramıyorum...

Sercan K.
01-04-2014, 15:16
Pataklarlar öyle açıklama yapan doktoru :D

mehmetRS
01-04-2014, 16:20
hiçbir doktor böyle boktan laflar etmez. umarım güzel haberlerini alırız

GU
01-04-2014, 16:22
1 Nisan şakası olmasın?

Painkiller
01-04-2014, 17:27
Bence çeviride falan bi sorun olmuştur, böyle açıklama mı olur?

SmT
01-04-2014, 19:25
Her zaman olduğu gibi gene doktor 'seyri stabil' benzeri bir açıklama yapmıştır,bizim 3. sınıf ajanslarımız popi haber yapmak için birazcık abartmıştır..

ferroo
01-04-2014, 19:32
bole doktor konusmasımı olur yaa :)

Agah
01-04-2014, 19:34
zaten adını da vermemiş doktor :)

RC'ON
01-04-2014, 20:12
Öyle bir açıklama yapacak olan doktorun adı açıklanmıyor olamaz, ancak tanınmayacak hâle getirildiği için açıklanamıyor olabilir.
Uzun lafın kısası saçma bir haber yapmış yapan kişi, umalım da "1 Nisan" ile bir bağı çıksın.

evolution_9
01-04-2014, 20:28
zaturreyi atlattı diye biliyorum bu eski haber

eticet06
02-04-2014, 09:18
o berbat kelimesinden sonra doktor ismini vermek istememiş bence ...

eleanor
03-04-2014, 14:36
Formüla 1’in efsanevi Alman pilotu Michael Schumaher’den (45) 95 gün sonra sevindirici haber geldiği bildirildi.

Schumacher’in uzun yıllar menajerliğini yapan Sabine Kehm, Bild gazetesine yaptığı açıklamada, “Şu kadarını söyleyebilirim ki, bizi umutlandıran işaretler var.” şeklinde konuştu.

Berkan
04-04-2014, 13:33
Schumacher'in Bilinci Yerine Geliyor

Formula 1'in efsanevi pilotu Michael Schumacher'in bilincinin yerine gelmeye başladığı bildirildi.

Fransa'da kayak yaparken düşerek ağır yaralanan ve tedavisi devam eden Formula 1'in efsanevi pilotu Michael Schumacher'in bilincinin yerine gelmeye başladığı bildirildi.

Schumacher'in menajeri Sabine Kehm, yaptığı yazılı açıklamada "Michael ilerleme kaydediyor. Zaman zaman bilinci yerine geliyor ve uyanma belirtileri gösteriyor. Bu uzun ve zor mücadelede yanındayız ve ona güveniyoruz" ifadelerini kullandı.

Fransa Alpleri'nde, 29 Aralık 2013'te kayak yaparken düşerek başını kayaya çarpması sonucu ağır yaralanan Schumacher, Grenoble Hastanesinde ameliyat edilmişti. Halen aynı hastanede bulunan Schumacher'e ocak ayı sonunda verilen narkoz azaltılarak yapay komadan uyandırılma sürecine geçilmiş

Schumacher'in bilinci yerine geliyor - Milliyet Haber (http://skorer.milliyet.com.tr/-schumacher-in-bilinci-yerine/-/detay/1862075/default.htm)

eleanor
04-04-2014, 15:35
Schumacher'in bilinci yerine geliyor - Milliyet Haber (http://skorer.milliyet.com.tr/-schumacher-in-bilinci-yerine/-/detay/1862075/default.htm)

Evet haber doğrudur bende şimdi bbc de gördüm.Sevindirici olay. #ForzaSchumi

Emre Ekrem
04-04-2014, 15:57
Böyle saçma bir açıklama bir doktor tarafından söylenmez bence

Mert Alpay
04-04-2014, 17:48
Menejerden açıklama geldi ;

BERLİN - Bild gazetesine açıklama yapan Sabine Kehm, Michael Schumacher'in, tedavi gördüğü Grenoble hastanesinden başka bir rehabilitasyon merkezine gönderilmesinin düşünüldüğünü belirterek, "Umut verici işaretler var" dedi.

Menajer Kehm, Schumacher'in "yapay komadan uyanmayacağı" şeklindeki ifadelerin yanlış olduğunu vurgulayarak, "Tekrar ediyorum. Umut verici işaretler var ve bu işaretler bizi cesaretlendiriyor" ifadelerini kullandı.

ferroo
04-04-2014, 18:37
bu iyi haber :)

ghibli06
05-04-2014, 09:02
unofficial:uyandı...