PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ankaraya drag pisti istiyoruz

swapcenter
18-08-2008, 21:53
arkadaşlar ben melih gökçek e mesaj attım sizlerinden msj atmasını bekliyoruz

http://www.ankara.bel.tr/AbbSayfalari/Baskan/Baskana_mesaj.aspx

Tuner
18-08-2008, 22:34
Abicim mesajla olsa bu işler her ilde 1 tane drag pisti olurdu

MeRtCaN
18-08-2008, 22:41
yapsa yapsa ısmaıl abı cozer bu ısı :D

M_PROJECT
18-08-2008, 23:22
kismet :D .

ef186
18-08-2008, 23:26
arkadaşlar yanlış anlamayın ama istemekle olmuyor neyazıkki ***** türkiye şartları ...
adamlar bi drag pisti yerine bir stad yapar daha fazla oy kovalar daha fazla destek görürler ...Keşke olsa ama nerde bizimkilerde o düşünce ...

dogan
18-08-2008, 23:35
yada 20 tane drag pisti parasını harcar festival yapar :)

M_PROJECT
19-08-2008, 00:17
bunu msj olrak atsak mi ? :D

ef186
19-08-2008, 00:45
bunu msj olrak atsak mi ? :D

Harika fikir :D

swapcenter
19-08-2008, 10:48
walla doğru diosunuz bi sanatçı çağırana kadar bi pist yaptırsa ama nerde onda o düşünce genç olmamışlar hiç ... biz dewam edelim ivedik enka karataş yuva

TaYFuN
19-08-2008, 11:02
bence bu zamana kadar pist işini i.melih beyin kulağına fısıldayanlar mutlaka olmuştur!

1nsane
19-08-2008, 12:52
Çankaya pisti Ankara'da model araba pisti yapıyor haberiniz olsun :)

Seçimlerde yaklaşıyor, ciddi ciddi ele alınırsa yaptırılmayacak şey değil.

facia
19-08-2008, 12:55
Çankaya pisti Ankara'da model araba pisti yapıyor haberiniz olsun :)

Seçimlerde yaklaşıyor, ciddi ciddi ele alınırsa yaptırılmayacak şey değil.

nereye yapıyorlar en son ahlatlıbele yapmıslardı ısıklandırmadılar bıle bırde yıllık üyeliğe eşşek yüküyle para istiyorlardı.

UmuT DoGaN
19-08-2008, 13:00
facebook da grubuda acıldı :D

İ.melih :D zuhaha

AvcI
19-08-2008, 14:02
osmana bi söylemek lazım ;)

swapcenter
19-08-2008, 20:51
çankaya belediye başkanına msj atsak olmazmı

1nsane
19-08-2008, 23:13
nereye yapıyorlar en son ahlatlıbele yapmıslardı ısıklandırmadılar bıle bırde yıllık üyeliğe eşşek yüküyle para istiyorlardı.

İncek yakınında bu sefer, ahlatlıbeli geçiyosun ümitköy yol ayrımından 2km sonra. Üyelik kısmını bilemem ama belediye demekki isteyince bu tip sportif faaliyetler için arsa tahsis edebiliyor.

ibrahim
22-08-2008, 11:57
içini karartmak gibi olmasın ama bizde çok istedik bir pist yapılsın die hatta başka gidin yer bulun yapalım dedi bulduk hemde harika bir yer sonuç ne oldu derseniz herzaman ki gibi hüsran

LND
22-08-2008, 11:59
mail değilde aslında şu sıhhıyedeki mavi masanın önüne arabaları ceksek:D

kanunsuzcbr600f
22-08-2008, 12:02
Hürriyet ankaraya ilan vermek lazım en cabuk ordan görür melih gökçek büüyük bir ilan başkanım pist istiyoruz die :d:d

emr_
22-08-2008, 12:45
İşallah sonuc alırsınız.

emr_
23-08-2008, 11:34
Hürriyet ankaraya ilan vermek lazım en cabuk ordan görür melih gökçek büüyük bir ilan başkanım pist istiyoruz die :d:d

Yapmassan oy yok sana gökcek yazın :icon_tup:

swapcenter
27-08-2008, 09:07
başkan yaptırsın makul fiyata birine kiralasın ne tosfed karışır nede başkaları

facia
27-08-2008, 10:36
başkan yaptırsın makul fiyata birine kiralasın ne tosfed karışır nede başkaları

Zaten yaptırırsa ya kendi işletir yada ailesinden birileri. mangırlar ele gitmez :D

KaanKY
27-08-2008, 14:25
ben gecen gun bişiler duydum ankaranın değil ama ıstanbulun gözününayması yakındır duymadım hatta şait oldumda denebilir işallah gerçekleşir dedim ama nerde nezaman biter bilmiyorum buyuk bi pist olcağı sadece ve işin içinde yabancılar var başka bilgim yok

djyuri
29-08-2008, 21:42
büyüksehir belediyesinde uzun süreler ortak işlerde çalıştım ordan iyi bilirim belediyenin turizm şirketi vardı anket turizm diye heriflerin bi medeniyetler buluşması denen zırvalığa verdiği parayla çok ciddi söylüyorum en az 5 tane pist yapılırdı para veya yer problem değil alacağı prim önemli bence ne melih gökçekten nede oğlundan bi numara çıkmaz onlar anca tüm avrupalı büyükşehir belediye başkanları anfa salonunda yemek yerken allah allah edalarıyla abartı bi mehteran takımını içeri sokmayı bilir ve hemen hemen herkes salonu terk eder. Bizim derdimize özel mülkiyet cevap verir belediye yapsa o işi tosfed limon olur 1 , 2 incisi kesin belediyeden tanıdığı olan ve o işten anlamayan adamları dikerler ve karşılaşacağın muhabbet şu olur

yarışmacı : iyi günler , yarış için kayıt yaptıracaktık ama
görevli : tamam arkadaşım şimdi belediyeden yarışlar müdürlüğüne gidip forum dolduruyorsunuz (tabi her işte olduğu gibi onunda bi müdürlüğü kurulur hemen) ,daha sonra şu arkadan numara alıp sıraya geçiceksiniz

veya bunun gibi bi dünya zerzevat , söylediğim gibi özel bi pist olucakki bişeye benzesin

ceskin
07-09-2008, 00:43
ya arkadaslar ben bu pist işini yıllardır arastırıyorum.arsa olsa asfalt dunyanın parası..ama okadar buyuk bi imkan varkı kımse bılmıyor heralde.yaptırım gucu olan bı sırket bı kurulus avrupa birliği........... merkezimi ne varmıs oraya proje sunuyor ve karsılıksız maddı destek verıyorlar.bence malıyetı yuksek duzgun bir pist İ.melihin eline bakmadan anca bu sekılde yapılır.ha bu arada zamanında kucuk oğlu ahmet de bızden bırıydı 06ahm plaka bal kupu 306gtı ı vardı yaptırsa onun için yaptırırdı:)

///MeHAyT
18-09-2008, 09:58
MeLih gökçek'in ne savunucusuyum nede onu seven biriyim..
ama taLepte buLunuLmassa meLih gökçek enkaya geLip potansiyeLi görecek haLi yok.
Ben ağLamayan bebeğe meme vermezLer türünden düiünüyorum..

eskiden bisikLet yapışçsıydım.. Antepte tanıdığım iyi insanLar var. OnLarda sadece bir pist istediLer. sadece bisikLetLerini kuLLanabiLecekLeri akrobasi yapabiLecekLeri bir pist...
İstedikLerini aLamadıLar tabiki :)
onLarda tüm bisikletçiLer caddeye çıkıp tüm arabaLarın üzerinde zıpLayım aynaLarını kırdıLar :):)
Şimdi avrupanın kıskanacağı türde piste sahipLer..

KMR2-GT
18-09-2008, 10:47
bide gelin adanaya görün,cartıng pıstıne araba sokuoz..

Absinthé
18-09-2008, 10:54
MeLih gökçek'in ne savunucusuyum nede onu seven biriyim..
ama taLepte buLunuLmassa meLih gökçek enkaya geLip potansiyeLi görecek haLi yok.
Ben ağLamayan bebeğe meme vermezLer türünden düiünüyorum..

eskiden bisikLet yapışçsıydım.. Antepte tanıdığım iyi insanLar var. OnLarda sadece bir pist istediLer. sadece bisikLetLerini kuLLanabiLecekLeri akrobasi yapabiLecekLeri bir pist...
İstedikLerini aLamadıLar tabiki :)
onLarda tüm bisikletçiLer caddeye çıkıp tüm arabaLarın üzerinde zıpLayım aynaLarını kırdıLar :):)
Şimdi avrupanın kıskanacağı türde piste sahipLer..

O zaman haydi milletin üstüne üstüne yanlamaya :D

YavuzNaz
18-09-2008, 13:13
allahın bildiğini kuldan saklamaya gerek yok.. ;)

ofli
21-09-2008, 22:23
mail değilde aslında şu sıhhıyedeki mavi masanın önüne arabaları ceksek:D

cok guzel fikir samet 50-100 araba gıdıceksın :D kesın bizim iş hallolur

Chatin
23-09-2008, 02:51
iyi olur aslında oraya hem oto kuaförü açılır hemde güvenlik şirketinden kavga çıkmasın diye güvenlik görevlileri istihdam edilir. yani melih gökçek in işine gelir. misal hemen oraya cancan oto açılır illaki.

ayhan345turbo
04-12-2008, 21:34
arkadaşlar ben melih gökçek e mesaj attım sizlerinden msj atmasını bekliyoruz

http://www.ankara.bel.tr/AbbSayfalari/Baskan/Baskana_mesaj.aspx

Gökhan ustacım böyle bir girişimde bulunduğun için sana teşekkürler. bende seni izleyerek biraz önce Sayın Başkan beye mesaj attım. bu uğurda gönül verenlerinde bizler gibi mesaj atmalarını canı gönülden dilerim.

CasabLanca
04-12-2008, 22:57
belediyeler bu konuda kendileri yapmaz onun yerine büyük bir şirkete kendi alanları içinde uygun bir yer gösterir ve uzun bir süreliğine müsait olan yeri kiralar yap işlet politikasını uygular. eğer bu işe kalkışabilecek bir şirketi olan varsa aramızda böylede bir işin altından kalkışabilirim diyorsa bu konuda her türlü çözüme ulaşmada yardımcı olurum. bu konuyu düşünen arkadaşlar özel mesaj yolu ile bana ulaşabilir

TAM35GNY
05-12-2008, 11:51
www.tum-der.org dernegimize uye olursaniz ankarali uyelerimiz adina bulundugunuz ildeki gerekli mevkilerle gorusebiliriz... Bugranin da dedigi gibi bu isler oy isleri su dernegin uye sayisi yeterli olursa her ile pist kurulur kimse kafasina takmasin ;)

BLuEBoY
05-12-2008, 12:01
bi aralar ist.da yapılması içinde ugraşıldı gazetelere çıkıldı haberlerede binbir güçlükle ugraşılan yetkılı mercıler uygun yer istenılen yerın tam detaylı plan projesını istemişti ondan sonra inceleyıp düşünceklerdi sonuç noldu tabi hüsran

burakburn
22-03-2009, 21:42
arkadaşlar dün yapılan gözetmenlik seminerinde konuşan federasyon yetkilisi metin çeker ankarada drag pisti yapılacağını ve de sezona yetişrtirmeye çalışacaklarını söyledi.arsa bulunmuş ama neresi olduğunu söylemedi

fatiii
23-03-2009, 19:24
Sezon dedikleri gene 2 seneyi gecer en az...