PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mtk işlemcili telefon bulabileceğimiz yer ?

c20let
03-04-2014, 21:14
Abiler çin malı mediatek işlemcili telefon satan dükkanlar İstanbul'da ya da İzmir'de illa ki vardır.

Zopo Türkiye satışına başladı ama 125 dolar ücretsiz kargo ile satılan ürün için 549 tl fiyat çekmişler. Ben Jiayu, Zopo, Haipai, Xiaomi gibi kaliteli çin malı diyebileceğimiz ürünlerden arıyorum.

Satan varsa aramızda yada satan yer bilen varsa yardımlarını bekliyorum.

Türkiye'ye telefon sokmak yasak ama bir yolunu bulup getirenler mevcut. Eğer yol yordam öğretmen-paylaşmak isteyen olursa da özel mesajla bilgilendirebilir. :D

gfb01
03-04-2014, 21:22
Dh de bi çok kullanan var arkadaşım getirtti jiayu çok memnun

Kahn23
03-04-2014, 21:24
Arkadaşım Zopo kullanıyor. İstersen sana da getirtebiliriz demişti. İstediğin model varsa fiyat öğreniriz. Getirtebiliyor sanırım..

c20let
03-04-2014, 21:33
Dh de bi çok kullanan var arkadaşım getirtti jiayu çok memnun

Gördüm oradaki kullanıcıları konu da açtım ama yardım eden çıkmadı. Nasıl getirtmiş öğrenme şansın var mı abi?

Arkadaşım Zopo kullanıyor. İstersen sana da getirtebiliriz demişti. İstediğin model varsa fiyat öğreniriz. Getirtebiliyor sanırım..

Abi zp700 olabilir o bahsettiğim 125-150 dolar arasında satılan model. Deneme amaçlı. Eğer böyle bir şansımız varsa süper olur. :D

boosted_pug
03-04-2014, 22:34
bende xiaomi mi2s almak istiyorum veya az daha zorlayıp mi3 alıcam yardımcı olabilecek varsa bende çok memnun olurum

Alican
03-04-2014, 22:36
Bir dönem bende kullandım mtk cihaz, tek çektiğim sıkıntı şarj soketinin çabuk bozulması. DH de satan bir kaç kişi var bir bak istersen..

c20let
03-04-2014, 22:55
Dh yukarıda yazdığım markaların telefonunu satanlar pek yok. İsmi bilinmedik 80-90 dolarlık cihazlara da 350-400 istiyorlar göz göre göre de o kadar para vermek istemiyorum. zopo zp700 modelini hem fiyatı uygun olduğu için deneme amaçlı almak istiyorum. Daha iyi modellerde olabilir tabi ki ama aşırı kar payı eklemelerini doğru bulmuyorum (iki katından fazla gibi).

gfb01
03-04-2014, 23:04
Zopo turkiye dist acildi fiyatlar yuksek sen dh de usnn nikli ufuga mesaj at hangi modeli istedigini yardimci olsun çağdaş yonlendirdi dersin kendisi surekli alisveris yapiyor

c20let
03-04-2014, 23:44
Zopo turkiye dist acildi fiyatlar yuksek sen dh de usnn nikli ufuga mesaj at hangi modeli istedigini yardimci olsun çağdaş yonlendirdi dersin kendisi surekli alisveris yapiyor

Tamam abi mesaj atıyorum hemen. Her derde deva techturkey. :D

CoSA
04-04-2014, 00:36
eğer bir sonuç çıkar ve memnun kalırsan bende almayı düşünüyorum. bi ara mtk 6582t alıyım dedim note 3 çakması 750 lira dediler abi çakma telefona ne olursa olsun o kadar para verilmez yani :)

c20let
04-04-2014, 00:47
eğer bir sonuç çıkar ve memnun kalırsan bende almayı düşünüyorum. bi ara mtk 6582t alıyım dedim note 3 çakması 750 lira dediler abi çakma telefona ne olursa olsun o kadar para verilmez yani :)

330'a buldum ben aynı cihazı ama çakma telefon istemiyorum. Sar değerinin ne olduğunu bildiğim markası belli bir cihaz kötünün iyisidir diye düşünüyorum.

General mobile discovery bi dünya satıldı. Tam da bu aradığım cihazlarla aynı gmd. 600-650 liraya kapış kapış gitti.

berkay_aydin
04-04-2014, 00:52
mtk işlemcili bir cihazım var şarj oluyor ama açılmıyor nasıl resetleyebilirim veya format atabilirim bilen var mı ? :)

usnn
04-04-2014, 01:01
Merhabalar dh deki usnn ben, bende buradayım :D
Arkadaşlar oradan hepiniz telefon getirtebilirsiniz ama işiniz tamamiyle şansa kalmış bazıları 10 tane birden getirtiyor sıkıntı çıkmıyor ama bir tane getirtip takılan oldukça çok kişi var. Paranız yanıyormu tabiki yanmıyor ama satıcıyla sürekli irtibat halinde olmanız gerekecek ve geri iadeyi kabul edebilecek biri bulmanız gerekecek + satın aldığınız kişinin satış profili çok önemli onları iyice takip etmeniz gerekiyor ama yok şahıs satıcıdan almam derseniz 5-10$ daha fazla verip pandawill gibi büyük sitelerden alacaksınız ki tavsiyemde buradan almanız hiç sıkıntı yaşattığını duymadım siz söylemeseniz bile harika bir paketleme ve telefon olduğunu anlamayacakları şekilde paketleyim üzerine ev aleti oyuncak mp3 gibi şeyler yazıp gönderiyorlar. Umarım yardımcı olabilmişimdir. İyi alışverişler :)

c20let
04-04-2014, 01:07
Merhabalar dh deki usnn ben, bende buradayım :D
Arkadaşlar oradan hepiniz telefon getirtebilirsiniz ama işiniz tamamiyle şansa kalmış bazıları 10 tane birden getirtiyor sıkıntı çıkmıyor ama bir tane getirtip takılan oldukça çok kişi var. Paranız yanıyormu tabiki yanmıyor ama satıcıyla sürekli irtibat halinde olmanız gerekecek ve geri iadeyi kabul edebilecek biri bulmanız gerekecek + satın aldığınız kişinin satış profili çok önemli onları iyice takip etmeniz gerekiyor ama yok şahıs satıcıdan almam derseniz 5-10$ daha fazla verip pandawill gibi büyük sitelerden alacaksınız ki tavsiyemde buradan almanız hiç sıkıntı yaşattığını duymadım siz söylemeseniz bile harika bir paketleme ve telefon olduğunu anlamayacakları şekilde paketleyim üzerine ev aleti oyuncak mp3 gibi şeyler yazıp gönderiyorlar. Umarım yardımcı olabilmişimdir. İyi alışverişler :)

Aman 10-15 dolar fazla olsun sıkıntı olmaz. O bahsettiğiniz siteyi inceleyeceğim. En babaları pandawill midir? :D Teşekkürler bu arada.

usnn
04-04-2014, 01:18
Aman 10-15 dolar fazla olsun sıkıntı olmaz. O bahsettiğiniz siteyi inceleyeceğim. En babaları pandawill midir? :D Teşekkürler bu arada.

Bence öyle birçok alışverişim oldu :)

c20let
04-04-2014, 01:20
Bence öyle birçok alışverişim oldu :)

Peki hocam hemen sipariş vereyim. MTK6582 ve 1 gb ram (minimum) bulunduran hangi cihazı tercih etmeliyim sizce ?

usnn
04-04-2014, 01:34
Limit nedir acaba ona göre öneride bulunayım

c20let
04-04-2014, 01:41
Limit nedir acaba ona göre öneride bulunayım

150-160 dolar ile giriş yapmayı düşünüyorum ilk etapta ama şu cihaz çok iyidir ama 200 dolardır dersen onu da alabilirim. Çok sıkıntı değil ama biraz tereddütlerim var 300-400 dolar ile girmeye yemiyor açıkçası. :D

w450 adlı bi cihaz buldum 95 dolar çok ucuz :D denesem mi bilemedim ?

cabrioleter
04-04-2014, 01:44
Abiler çin malı mediatek işlemcili telefon satan dükkanlar İstanbul'da ya da İzmir'de illa ki vardır.

Zopo Türkiye satışına başladı ama 125 dolar ücretsiz kargo ile satılan ürün için 549 tl fiyat çekmişler. Ben Jiayu, Zopo, Haipai, Xiaomi gibi kaliteli çin malı diyebileceğimiz ürünlerden arıyorum.

Satan varsa aramızda yada satan yer bilen varsa yardımlarını bekliyorum.

Türkiye'ye telefon sokmak yasak ama bir yolunu bulup getirenler mevcut. Eğer yol yordam öğretmen-paylaşmak isteyen olursa da özel mesajla bilgilendirebilir. :D

125 dolar bugünkü kurlar ile yakşalık 250 tl ediyor + 120 lira sabit telefon başına ödenen vergi var + ötv ve kdv biniyor + şirketin karı ve 2 yıllık garanti desteğini de ekleyince 550 tl normal bir fiyat gibi kalıyor.

tabi ürün normalde çok ucuz olduğu için o vergiler erimiyor fiyatın içinde göze batıyor. yoksa bütün telefonları yurtdışına göre yüzde 30/40 pahalı kullanıyoruz.

c20let
04-04-2014, 01:46
125 dolar bugünkü kurlar ile yakşalık 250 tl ediyor + 120 lira sabit telefon başına ödenen vergi var + ötv ve kdv biniyor + şirketin karı ve 2 yıllık garanti desteğini de ekleyince 550 tl normal bir fiyat gibi kalıyor.

tabi ürün normalde çok ucuz olduğu için o vergiler erimiyor fiyatın içinde göze batıyor. yoksa bütün telefonları yurtdışına göre yüzde 30/40 pahalı kullanıyoruz.

Firmalara bir şey dediğim yok zaten. Ülkemizden kaynaklı farkındayım. Fakat kalkıp fazladan devlete ödemek istemiyorum.