PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Taksitle alınan ayakkabı iadesi hk ??

Risendark
12-04-2014, 00:19
Geçen haftalarda zizigodan ayakkabı siparişi verdim ürünü 3 taksitle aldım ayakkabı elime ulaştı ancak numarası küçük gelince geri iade ettim kargo verdim gönderdim bu işlemlerin hepsi 5 yada 6 gün içinde oldu.iade işlemi tamam diye mesaj geldi.Buraya kadar herşey tamam ancak bu gün hesap özetine baktığımda bu ayakkabının taksidi gözüküyor ilgili firmayı aradım ben a diyorum karşıdaki b diyo istediğim yanıtı alamayınca sinirlendim kapattım telefonu. şimdi bu taksit gözüktüğü için ben ödemesini yapacak mıyım 3 ay boyunca ? nasıl bi yol izleniyo böyle durumlar da bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

onursumer
12-04-2014, 00:29
iade işlemi banka talimatı vs ile ortalama 10 gün içerisinde gerçekleşir

bankaya odeme nasıl yapıldıysa ideside oyle yapılır

yani ekstrede +x miktar - x miktar şeklinde yansıması yapılabilir

bu bankasına gorede değişiyor

ruudvan
12-04-2014, 01:04
taksıtle aldıgın ıcın odemesıde taksıtle yapılacak. yanı sen bı taksıt odemeyeceksın her ay artı eksı olarak sana odenmesi gereken bir tutar bırakmıcak fakat kart limitinde taksit bitene kadar kalan tutar kadar eksiklik olacak.

srdralc
12-04-2014, 08:02
kart kesim tarihinden dolayı bir taksit ödemiş olsan bile sana iadesi 3 taksitte yapılacak her şartta paranı alacaksın.

bundan sonraki 2 dönemde bir çekim bir iade gelir.
3'üncü dönem sadece iade gelir.

Risendark
12-04-2014, 09:03
Tamam Teşekkürler

muratburunce
12-04-2014, 09:18
yanıltmak gibi olmasın ben trendyoldan baya bir alışveriş yaptım hemde baya yani orda takasitle alıyorum sürekli iade ettiğim ürünlerin ücretleri kaç taksit olursa olsun hepsi hesabıma geri yatıyordu. 1-2 kere olan birşey değil bu yaptığım iade onud abelirtim aylık 10 ürün alıyorsam 3-4 tane iadem oluyor garanti..

Evrenoz
12-04-2014, 09:28
Firma ödemeyi yaptı ise, verdikleri ödeme emri banka sistemlerine geçtikten sonra kaç taksitle aldıysan o kadar taksitle iadesi yapılır.