PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Video/montaj işinden anlayan var mıdır?

rebelh
16-04-2014, 10:33
Haziranda düğünüm var düğün öncesi için bir video hazırlatmak istiyorum
şöyle ki;

Evlenme teklifini etmeden önce hazırlıkları teklif aşamasını sonrasını falan kaydetmiştim 2 yıl önce
aradan geçen zamanda nikahım falanda oldu onunda videosu var

şimdi haziranda düğünüm var ve ben bunlardan kısa bir film yapmak istiyorum
daha önce hiç yapmadım yapıp/yapamayacağım konusunda hiç bir bilgim yok

kullanılması basit kesip yapıştıracağım fona müzik ekleyebileceğim küfürleri bipletebileceğim buzlama falan koyabileceğim amatöründen bir video hazırlama programı bilen var mı?
ya da bana yardımcı olabilecek herhangi bir şey

mmustu
16-04-2014, 10:40
nerde bu paralelciler :D

AdemAr
16-04-2014, 11:06
paralel yapıya başvur

rebelh
16-04-2014, 12:22
nerde bu paralelciler :D

forumda pek paralelci yok galiba :)

altugkocer
16-04-2014, 12:28
Ben bi ara kursuna gitmiştim ama aklımda hiçbirşey kalmadı :)

Benim bildiğim Adobe Premiere Pro, Adobe After Effects, Edius, Windows Movie Maker programları var ama temel bilgi olmadan kullanılır mı bilemem :D

rebelh
16-04-2014, 12:36

Benim bildiğim Adobe Premiere Pro, Adobe After Effects, Edius, Windows Movie Maker programları var ama temel bilgi olmadan kullanılır mı bilemem :D

eyw şimdi kurcalıyorum bu programları :)

peace
16-04-2014, 12:41
edius ve sony vegas öneririm after effects daha karmaşık gelebilir.

HondatugraL
16-04-2014, 15:28
Tugral nıklı kişiye msj at derım kendısı abım olur genelde boş zamanı yok ama denk getırırsen profesyonel bişeyler çıkartır ;)

rebelh
16-04-2014, 15:34
Tugral nıklı kişiye msj at derım kendısı abım olur genelde boş zamanı yok ama denk getırırsen profesyonel bişeyler çıkartır ;)

eyw şimdi kimseyi emeğinin karşılığı olmadan yormak istemem arkadaşın gönderdiği programlar işimi görecek şekilde ama eğer bişi çıkartamazsam ücreti karşılığında düşünebilirim :)

_FrKn_
16-04-2014, 17:02
Bende pek anlamam ama, pratik program tavsiyesi olarak Camtasia'yı önerebilirim.
Biraz kurcalamayla çözersiniz.

rebelh
16-04-2014, 17:30
windows movie maker biraz kullanışlı gibi geldi şu an için onu kurcaladım 1-2 teaser yapıcam bakalım beğenilerinize sunarım :)

serkan_2120
16-04-2014, 17:33
eğer kes-yapıştır/müzik ekle-ses kıs gibi ufak tefek tadilatlar yapılacaksa, windows movie maker en kullanışlı, en kolay, en pratik programdır. :)

lethaldoze
16-04-2014, 23:10

Efekt, montaj, kesme biçme ses ekleme silah ucu ateş çıkma ışın kılıcı vs yani kısaca herşeyi yapacağımız program hangisidir. Kısa film işine giricem de hobi olarak. Bir program indirip çalışmaya başlamak istiyorum.

furkane
16-04-2014, 23:11
kesme biçme ses ekleme adobe pro , ışın kılıcı ateş çıkma after effects

lethaldoze
16-04-2014, 23:23
kesme biçme ses ekleme adobe pro , ışın kılıcı ateş çıkma after effects

Eyv. demek ikisini de indirip çalışacağız :)