PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : vw 1303s rektefiye maliyeti

06UZ
16-04-2014, 14:38
iyi günler herkese,
merak ettiğim bir konu var

ankarada 1303 s rektefiyesi iyi şartlarda ne kadara mal olur(işçilik dahil)

birede bu araca verimli bir şekilde lpg uygulamasını yapacak yerin.vereceği fiyat ortalama ne kadardır

teşekkürler

Doğu
16-04-2014, 15:22
rektefiye derken nelerin yenilenmesi gerekiyor.

ankara da vosa lpg yi şaşmazda tataroğlu bağlıyor. istanbuldan bile gelip burada yapanlar var. bende 2011 de ve 2013 de iki vosuma taktırdım. 1. de sorun yaşamadım ama 2.de gaz ayarı vs. çok geldim gittim.

bana kalırsa işinin ehli her usta takabilir.

motor ustan yoksa kendi ustama yönlendirebilirim

evrendogu
16-04-2014, 15:33
Eğer 1303 e sadece ayağını yerden kesmesi amacıyla biniyorsan hiç uğraşma sat o paraya maruti al bence, çok daha rahat edersin. Ben bunu seviyorum hem de günlük bineyim beni üzmesin diyorsan lpg ve benzin arasında ki farkı, araç bakımı ve yakıt olarak 1 sene de geri döndürebilirsin. Yok ben gerçek bir böcek hastasıyım diyorsan o zaman lpg den uzak dur derim. Motor rektifiyesi her yerde 2000-3000 arasıdır.

Kolay gelsin.

06UZ
16-04-2014, 16:43
rektefiye derken nelerin yenilenmesi gerekiyor.

ankara da vosa lpg yi şaşmazda tataroğlu bağlıyor. istanbuldan bile gelip burada yapanlar var. bende 2011 de ve 2013 de iki vosuma taktırdım. 1. de sorun yaşamadım ama 2.de gaz ayarı vs. çok geldim gittim.

bana kalırsa işinin ehli her usta takabilir.

motor ustan yoksa kendi ustama yönlendirebilirim

teşekkür ederim.şuan almadım ama almayı düşündüğüm bir 1303 s var.şu an pek cesaret edemiyorum ama kesinleşirse sizin gibi arkadaşlardan usta konusunda yardım almayı isterim tabiki.bu arada rektefiyeden kastım açıkcası A dan Z ye tüm motor

Eğer 1303 e sadece ayağını yerden kesmesi amacıyla biniyorsan hiç uğraşma sat o paraya maruti al bence, çok daha rahat edersin. Ben bunu seviyorum hem de günlük bineyim beni üzmesin diyorsan lpg ve benzin arasında ki farkı, araç bakımı ve yakıt olarak 1 sene de geri döndürebilirsin. Yok ben gerçek bir böcek hastasıyım diyorsan o zaman lpg den uzak dur derim. Motor rektifiyesi her yerde 2000-3000 arasıdır.

Kolay gelsin.

acıkcası haftasonları biniyim lpg li biniyim taraftarıyım.zaten günlük kullanımda maddı manevi beni cok yorar gibi geliyor