PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GATA Rehabilitasyon Merkezinde yakını olan var mıdır? (Ankara)

se®k@n
18-04-2014, 02:44
Merhaba. Çok uzatmadan en kısa şekilde anlatmaya çalışacağım.

Yakın bi arkadaşımın eşi, beyninde bir gecede oluşan bir kitleden dolayı, ameliyat edilirken beyin kanaması geçirdi. Vücudunun bir tarafı felçli durumda şu anda.

40-45 gün boyunca ameliyat, yoğun bakım vs derken tedavisi bulunamadı ve hastanın beynindeki durum son evresindeymiş. İşin ilginç olan kısmı bir gecede son evresine ulaşmış. Gün geçtikçe hastanın durumu belirsizleşiyor.

Bu süreç boyunca bulunduğu hastanede (Gazi) pek bi ilerleme kaydedememişler ve hastanedeki doktorlar "GATA Rehabilitasyon Merkezine götürebilirseniz daha iyi olur" şeklinde bir şeyler söylemişler. Anlayacağınız çaresiz bir durumdalar şu anda. Ne yapacaklarını onlar da bilmiyorlar.

Arkadaşım da bana "GATA 'da tanıdık, bildiğin birileri var mı?" diye sorunca eşe dosta sormaya başladım. Bir de burada şansımı deneyeyim dedim. Burada daha önce olan yardımlaşmaları iyi bildiğimden, bir ihtimal belki bir çözüm bulabiliriz diye konu açmak istedim.

Allah eşime, dostuma, düşmanıma, kimseye baş edemeyeceği hastalık vermesin. Sağlıktan önemli hiç bir şey yok.

Teşekkürler...

MiaMi
18-04-2014, 03:11
Allah acil şifalar versin inşallah sağlığına tekrar kavuşur

TayfunS
18-04-2014, 09:19
Keske tanıdığımız biri olsa rehabilitasyonda. Allah acil sifa versin abi

muratburunce
18-04-2014, 09:29
allah acil şifalar versin zor bi durum gerçekten çaresizlik allah kimseye yaşatmasın

lnd_samet
18-04-2014, 09:38
rehabilitasyon merkezi dediğiniz yer bilkentteki elele vakfının yaptığı yerimi diyorsunuz?
orası bildiğim kadarıyla sadece gazilere çalışıyordu?

se®k@n
19-04-2014, 01:47
Evet yanlış bilmiyorsam Ümitköy ya da Bilkent taraflarında bir yerdeymiş galiba.

Teşekkürler arkadaşlar...

turbo&quattro
19-04-2014, 02:36
Gecen sene calistigim otelde Ankara'da gorev yapan unlu bir prof ve esi ile tanismistim. Facebook uzerinden mesaj attim umarim tanidiari vardir.

se®k@n
19-04-2014, 04:07
Teşekkür ederim.

ulas79
19-04-2014, 07:24
rehabilitasyon merkezinde tanıdığa gerek yok ,belli kontenjanda sivil hasta alımı var direkt telefonla bilgi alabilirler merkezden(nereden biliyorsun dersen g.doğu gazisiyim 6-7 ayım orada geçti)

makif84
19-04-2014, 07:39
TSK Rehabilitasyon Merkezi Bilkentte belli kontejanda sivil hasta alınıyor,bilginiz olsun

se®k@n
21-04-2014, 02:24
Teşekkürler. Bu bilgileri ileticem kendisine.

Rawr
21-04-2014, 09:59
Sivil hasta alıyor , önce kendileri muayene ediyorlar. Doktorun raporuna göre fizik tedaviye alıyorlar , ama en az 1 ay sonraya gün veriyorlar yoğunluktan dolayı. Geçmiş olsun