PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu araba sizce nasıl alınırmı ? Araç Antalya'da...

SinanAdalı
06-05-2014, 23:46
Beyler 2 aydır araç bakıyorum Bu aracı gözüm kesti ekstrasıda mevcut rns 510 - 17'' audi jant ses sistemi falan. Telefonda konustum 34e kadar indik fiyatta. sadece otopak çıkışı kaput ucu farın oldugu yer ve camurlukta avuc içi kadar boya varmıs. Sizin fikirlerinizide alıyım dedim.İlgili ilan.... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sade-ve-ozenle-yapilmis-polo-162963776/detay/)

Doqan
06-05-2014, 23:56
Çok güzel sade araç görüyorum hep titiz birisi herhalde hiç kirli görmedim desem yeridir.Ekstrasına göre fiyatıda gayet iyi 30 bin e bi polo alsanız böyle temiz jantlar rns tamponlar direksiyon daha fazla tutar hazır yapılısını alın uğraşmayın.

Onur Fatih
06-05-2014, 23:57
Diger 1.4 pololarin fiyatlari ne durumda bilmiyorum fakat kaput ucundaki boyayi aldirmamak lazim eger digerleriyle kiyaslayinca fiyat uygun geliyorsa neden alinmasin

Sert@ç
07-05-2014, 00:07
Yapilan islemler guzel ama aci gercek 1.4 atmosferik motor
Pek gitmiyor...

Mr.K
07-05-2014, 00:08
istanbuldan satın aldıysa bana sorarsan forumdandı arkadaş 1e1 aynı polo vardı 1araştır derim..onun aracına benzettim niyeyse eğer 2. aynı araçtan yapan yoksa TR içinde..

SinanAdalı
07-05-2014, 00:13
Çok güzel sade araç görüyorum hep titiz birisi herhalde hiç kirli görmedim desem yeridir.Ekstrasına göre fiyatıda gayet iyi 30 bin e bi polo alsanız böyle temiz jantlar rns tamponlar direksiyon daha fazla tutar hazır yapılısını alın uğraşmayın.

bende senin gibi düşünüyorum kardeşim.

Diger 1.4 pololarin fiyatlari ne durumda bilmiyorum fakat kaput ucundaki boyayi aldirmamak lazim eger digerleriyle kiyaslayinca fiyat uygun geliyorsa neden alinmasin

bu modellerin ekstrasız hali 30 ile 32 arası değişiyor sanırım 33te varda oda abartı.

Yapilan islemler guzel ama aci gercek 1.4 atmosferik motor
Pek gitmiyor...

ya ben öle hızlı arabacı değilim kardeşim. Görüntü olsun yıkıyım paklayıp cilalayım oturup bakayım :)

istanbuldan satın aldıysa bana sorarsan forumdandı arkadaş 1e1 aynı polo vardı 1araştır derim..onun aracına benzettim niyeyse eğer 2. aynı araçtan yapan yoksa TR içinde..

arabayı tekirdağ'dan aldıklarını söyledi bana. Bütün poloların ilanlarına baktım böle araç görmedim O'dur heralde. Araçta tramerde yok... belki denk gelip görür..

Mr.K
07-05-2014, 00:18
hatta araç sahibinin adıda sinandı aklımda öyle kaldı :D TarikS mesaj at o tanıyodu öyle hatırlıyorum 1kez muhabbet etmiştik.

SinanAdalı
07-05-2014, 00:21
hatta araç sahibinin adıda sinandı aklımda öyle kaldı :D TarikS mesaj at o tanıyodu öyle hatırlıyorum 1kez muhabbet etmiştik.

Hoppalaa :D Şansa bak :) atıyım bakalım bi msj. Adam çok emin konustu kendinden servise istediğin yere gösterebilirsin. Kefilim araca falan dedi. Olucak heralde bu iş :cool::D

ygtkrmdnz
07-05-2014, 07:12
Ayni paraya dizelini bulabilirsiniz

HondatugraL
07-05-2014, 07:22
Arabasını bilmemde Antalyaya gelirsen şiş köfte piyaz ye öyle git :D

i-vtec07
07-05-2014, 07:47

öz şimşek köfte piyaz :D

Gry
07-05-2014, 08:26
1.4 benzinli polo için 35 lira çok değilmi yav :confused:

junicb
07-05-2014, 08:56
Araç güzele benziyor, konuyu okuduktan sonra fiyat olayını söyleyecektim ki arkadaşlar söylemiş. Biraz yüksek gibi. Yine de içinize siniyorsa alın gitsin.

onursumer
07-05-2014, 09:07
Bu fiyata chorome edition gibi climatronicli daha yuksek model polo alinabilir diyendusunuyorum bana fiyat biraz yuksek geldi

O donemde sifiri 38bin tl gibi satildi

2012de fan edition dsg olani kiz arkadasima 42ye almistik sifir

Bizdeki birebir
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-polo-2012-fan-edition-13.840-km-de-otomatik-vites-163535048/detay

Berkan
07-05-2014, 09:25
Bu fiyata chorome edition gibi climatronicli daha yuksek model polo alinabilir diyendusunuyorum bana fiyat biraz yuksek geldi

Bizdeki birebir
Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-polo-2012-fan-edition-13.840-km-de-otomatik-vites-163535048/detay)

chrome edition ben aracımı aldıgım ekim kasım gibi 38.500 e bırakmışlardı manueli

simdi 0'ı 46 ya fırlamış durduğu yerde araç

KALENDAR
07-05-2014, 09:28
Bence performance beklentin iz yoksa çok güzel gözüküyor araç fiyat olarak araştırın Ekstralari hesaplayin 3 asa 5 yukarı fiyat çıkar neye göre pahalı yada ucuz belli olur ona göre teklif verirsiniz en mantıklisi bu şekilde bence.

onn_dear
07-05-2014, 09:48
bence begendiyseniz içinize sindiyse ki araç derli toplu duruyor alın binin, biraz daha uygun fiyatlısı bulunabilir ama extrası olmaz en küçük extrası dünya para. üçe beşe bakmayın derim. Tek dezavantajı motoru, 1.4 atmosferik çok yakar az kaçar :D

SinanAdalı
07-05-2014, 11:46
Ayni paraya dizelini bulabilirsiniz

dizellerede baktımda, araç üstündekileride yapmaya kalkınca bayağı bi tutuyor açıkçası.

öz şimşek köfte piyaz :D

Yemek dedinmi akan sular durur :D hayırlısıyla bi gelelim yemekte sıkıntı yok :D

1.4 benzinli polo için 35 lira çok değilmi yav :confused:

34'e indik telefonda. tahminimce 250-500 arası bişey daha indiririz diye düşünüyorum. 2 arkadaş binecez tepesine :D Kimse yanlıs anlamasın, başta bende öyle düşündüm ama genel piyasa olarak hasarlı ve değişenli fiyatları gördükten sonra bu normal geldi üstündekilerle. Günümüz Türkiyesi'nde benimde hastası oldugum 97-00 honda civic'lere bile istenen fiyatları görüyoruz. Kötülemek amaçlı sölemedim :)

Araç güzele benziyor, konuyu okuduktan sonra fiyat olayını söyleyecektim ki arkadaşlar söylemiş. Biraz yüksek gibi. Yine de içinize siniyorsa alın gitsin.

İçime sindi ya :) Bakalım hayırlısı inşallah... Bu gün para işlerimizi halledelim.

Bizdeki birebir
Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-polo-2012-fan-edition-13.840-km-de-otomatik-vites-163535048/detay)

Fiyatlar cok yukarı cıktı. birde yapılanları göz önünde bulunduruyorum.

chrome edition ben aracımı aldıgım ekim kasım gibi 38.500 e bırakmışlardı manueli

simdi 0'ı 46 ya fırlamış durduğu yerde araç

Evet malesef fiyatlar harika bi şekilde uçuşta :D

Bence performance beklentin iz yoksa çok güzel gözüküyor araç fiyat olarak araştırın Ekstralari hesaplayin 3 asa 5 yukarı fiyat çıkar neye göre pahalı yada ucuz belli olur ona göre teklif verirsiniz en mantıklisi bu şekilde bence.

Bu modelde 30 ile 33 arası bulmak mümkün. Ama 17'' jant+lastik - Rns 510 - Ses sistemi ıvır zıvır nereden baksak en az 4.500TL tutabilir diye düşünüyorum.

bence begendiyseniz içinize sindiyse ki araç derli toplu duruyor alın binin, biraz daha uygun fiyatlısı bulunabilir ama extrası olmaz en küçük extrası dünya para. üçe beşe bakmayın derim. Tek dezavantajı motoru, 1.4 atmosferik çok yakar az kaçar :D

Evet bende senin gibi düşünüyorum. Zaten az cok tutabilecek fiyatlarda belli tahmin edilebilecek fiyatlar.. Bakalım hayırlısı inşallah :)

Emre Ekrem
07-05-2014, 11:49
Bu aksesuarları kendiniz almaya kalksanız daha fazla tutar, araç düzgünse alın bence.

Gökhan Bilgin
07-05-2014, 11:54
2010 yılında 30-31 arası sıfır olarak satıldı bu arabalar :) fan edition ya da chrome alıp kendiniz yavaş yavaş yapabilirsiniz.

SinanAdalı
07-05-2014, 12:10
Bu aksesuarları kendiniz almaya kalksanız daha fazla tutar, araç düzgünse alın bence.

Araçta benim yazdığım ve söylenen harici hiç bişey yok. Satıcı sonuna kadar arkasındayım dedi. İstediğiniz servise exper yaptırabilirsiniz dedi. Bende daha fazla tutar diye düşündüm. İnşallah alacağız.

2010 yılında 30-31 arası sıfır olarak satıldı bu arabalar :) fan edition ya da chrome alıp kendiniz yavaş yavaş yapabilirsiniz.

Gel gelelimki 2010 yılında değiliz kardeşim :D fiyatlar ***** tavan. Yapmaya kalksam daha fazlada tutacağına eminim. Sağol yinede :)

SinanAdalı
07-05-2014, 15:45
Şase numarasından araç sorgulandı. İstanbul çıkışlı olup Tekirdağ'a satılmış, oradan Antalya'ya geçmiş bi araç. Plaka değişikliği olmuş tabi, ama herhangi bir hasar gözükmemekle birlikte sona biraz daha yaklaşıyoruz allahın izniyle.

Bir sorum olucak, her ihtimale karşı Antalya'daki arkadaşlara bi sorum olucak. Olur ya kafamıza bişey takılır ekstra bişey gerekli olur. Arabayı hemen götürebileceğimiz güvenilir tanıdık bi yer söyleyebilirlermi ?

Jön Türk
07-05-2014, 16:13
Şase numarasından araç sorgulandı. İstanbul çıkışlı olup Tekirdağ'a satılmış, oradan Antalya'ya geçmiş bi araç. Plaka değişikliği olmuş tabi, ama herhangi bir hasar gözükmemekle birlikte sona biraz daha yaklaşıyoruz allahın izniyle.

Bir sorum olucak, her ihtimale karşı Antalya'daki arkadaşlara bi sorum olucak. Olur ya kafamıza bişey takılır ekstra bişey gerekli olur. Arabayı hemen götürebileceğimiz güvenilir tanıdık bi yer söyleyebilirlermi ?

Kendim araç alım satımı ile uğraşıyorum dükkana gelebilirse araca bakabilirim.Boya durumu hakkında bilgin olur.

Gry
07-05-2014, 16:22
34'e indik telefonda. tahminimce 250-500 arası bişey daha indiririz diye düşünüyorum. 2 arkadaş binecez tepesine :D Kimse yanlıs anlamasın, başta bende öyle düşündüm ama genel piyasa olarak hasarlı ve değişenli fiyatları gördükten sonra bu normal geldi üstündekilerle. Günümüz Türkiyesi'nde benimde hastası oldugum 97-00 honda civic'lere bile istenen fiyatları görüyoruz. Kötülemek amaçlı sölemedim :)

es7 civic yada fd6 ta olur bu paralara yani illa polo diyorsan bişey diyemem :)

ikuybu
07-05-2014, 16:53
bu jant takılı olan 34snn43 plakali polo vardi,aractan herseyi soktu oyle satti,jantlarini tekirdagda 59zh plakali bi poloya satti, yani bu arac polo forumundan twincept nickli arkadasin eski arabasi diye biliyorum.

ikuybu
07-05-2014, 17:00
http://i60.tinypic.com/2lne32v.jpg

Uzerindeki ekstralar dusunulce fiyat normal.

Link vermek sorun olurmu bilmiyorum ama buda aracin konusu.

http://www.vwpolom.com/index.php/forum?view=topic&catid=17&id=72

Doqan
07-05-2014, 17:05

2010 ilk seri 29 a almıştım + sis farlı :) ama şu zamana bakarsan fiyatı gayet normal sadece jantı direksiyonu iyi para..

Gökhan Bilgin
07-05-2014, 17:07
2010 ilk seri 29 a almıştım + sis farlı :) ama şu zamana bakarsan fiyatı gayet normal sadece jantı direksiyonu iyi para..

10 gün sonra makyajlının lansmanı olucak değer kaybı olur diye düşündüğümden belirttim zevkler ve renkler tabi :)

Emre-U
07-05-2014, 20:10

Aracin satilik olduğu mahallenin alt caddesinde oto expertiz var eski sanayide boran egzoz yaninda derseniz rahatlıkla bulabilirsiniz.

SinanAdalı
07-05-2014, 23:01
http://i60.tinypic.com/2lne32v.jpg

Uzerindeki ekstralar dusunulce fiyat normal.

Link vermek sorun olurmu bilmiyorum ama buda aracin konusu.

Vwpolom.com - Poloturkiye.com Forum | Polo 6N | 6K | 6N2 | 9N | 9N2 - 9N3 | 6R :: Konu: By Twincept GTİ Evrimi Resimler Sayfa 1 SATILDI .. :) (1/47) (http://www.vwpolom.com/index.php/forum?view=topic&catid=17&id=72)

Aracın konusunu bulup verdiğiniz için çok teşekkürler. Kesinlikle işime yarayacak :bravo::icon_tup:

Aracin satilik olduğu mahallenin alt caddesinde oto expertiz var eski sanayide boran egzoz yaninda derseniz rahatlıkla bulabilirsiniz.

Eyvallah dostum çok sağol inşallah servis expertizi dışında bi yere gerek kalmaz. Ama her daim alternatifimiz olursa işimizi garantiye alırız. :D

Kendim araç alım satımı ile uğraşıyorum dükkana gelebilirse araca bakabilirim.Boya durumu hakkında bilgin olur.

Geleceğim gün belli oldugunda, bu pazartesi olabilir. Sizinle bağlantıya geçebilirim. Teşekkürler.

es7 civic yada fd6 ta olur bu paralara yani illa polo diyorsan bişey diyemem :)

Aracı evdekilerde kullanacağı için mecburen sadece kendi beğendiğim arabayı alamıyorum. 1 evin tek arabası olmasından dolayı bazı durumlarda dezavantajım oluyo işte :(