PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 7 eylül izmir pınarbaşı pistinde drag

amg_merco35
28-08-2008, 23:00
Herkesi bekliyoruz bu seferki orginizasyon cok güsel olcak gibi

ozKn
28-08-2008, 23:05
31 ağustosta yokmuydu bide ?

gökh@n_gr
28-08-2008, 23:05
vayy pistte ne zamandır suskunluk hakimdi mahalli mi yoksa başka bişey mi??

Ahmetfikri
28-08-2008, 23:16
ankara ve istanbuldan aşırı beslemelileri görmek isteriz

M_PROJECT
28-08-2008, 23:19
bi siniflari nebilim yarisin aciklamarini yazinda sonra ankaradan istanbuldan araba cagirin bence . " haydi gelin drag var " ... havada kalmis konu . detaylarida yazin bence ..

gökh@n_gr
28-08-2008, 23:23
bi siniflari nebilim yarisin aciklamarini yazinda sonra ankaradan istanbuldan araba cagirin bence . " haydi gelin drag var " ... havada kalmis konu . detaylarida yazin bence ..

sadece yarış pisti takviminde drag gözüküyo afiş falan yok sanırım..

http://www.izmiryarispisti.org/takvim.html

M_PROJECT
28-08-2008, 23:25
sadece yarış pisti takviminde drag gözüküyo afiş falan yok sanırım..

http://www.izmiryarispisti.org/takvim.html

mahalli felan mi ? sampiyona demisler ?

Vts_Power
28-08-2008, 23:26
220 mt pistte drag hiç çekici gelmiyor izmir'liler katılır daha çok

gökh@n_gr
28-08-2008, 23:27
mahalli felan mi ? sampiyona demisler ?

mahallidir çünkü artık ulusalı izmire deil akhisara verirler pist kısa olduğu için

gökh@n_gr
28-08-2008, 23:28
220 mt pistte drag hiç çekici gelmiyor izmir'liler katılır daha çok

150 lira yaparlarsa izmirlilerde katılmaz yine bomboş kalır bu mantığıyla pist sahiplerinin

amg_merco35
29-08-2008, 01:15
31 ağustosta yokmuydu bide ?

hayr krdsm 7 eylül

amg_merco35
29-08-2008, 01:18
konuyu ben başlattım fakat içeriğini bilmiorm ama izmirden giricek araç atmosferik olarak cok var die duydum turbo'da süpriz olabilir izmir burası heryerden bi arba cıkıo:) ama istanbul ankara bursa ve dier illerden araba görmek istiyoruz.

ulasstoprak
29-08-2008, 08:42
150 lira yaparlarsa izmirlilerde katılmaz yine bomboş kalır bu mantığıyla pist sahiplerinin

aynen katılıyorum hem 150 si var hemde burundan kıl aldırmıyolar ...

egeturbo
29-08-2008, 08:49
aynen katılıyorum hem 150 si var hemde burundan kıl aldırmıyolar ...

aynen öyle hem pahalı hemde çok katı kuralları var aracı içeri 1 dk geç soktuk diye ne bağırdılar girecek arkadaşlara başarılar

Sportivo
29-08-2008, 09:14
katılım en son 100 ytl idi yeniden 150 ye mi cekmişler
bu son dragların kıymetini bilelim arkadaslar seneye izmirde mahalli dragların olacagını hiç sanmıyorum
bildiginiz üzere artık izmir yarış pisti diye bir yer yok...

emr_
29-08-2008, 09:19
Cok dandik zamana denk geldi :mad: İşallah güzel gecer katılım sağlanır ama izmir bu konuda hep sönük kalmıştır..İzmirli arkadaşlar sahip cıksın derim.

speed
29-08-2008, 09:55
bildiginiz üzere artık izmir yarış pisti diye bir yer yok...

alla alla ne olduki yarış pistine...aydınlatırmısın bu konuda bizi ?

Erol
29-08-2008, 09:57
satıldı galiba..

ulasstoprak
29-08-2008, 11:00
satıldı galiba..

işalla pist olarak kalır yoksa burdan akhisara gitmek zorunda kalcaz ...

PROMINENT
29-08-2008, 11:25
işalla pist olarak kalır yoksa burdan akhisara gitmek zorunda kalcaz ...

tabiki pist olarak kalıcak sorun yok..

Sportivo
29-08-2008, 12:47
AUTODROM İzmir'de...

Türkiye'nin ilk ve tek sürüş teknikleri eğitim kompleksi olarak T.C Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanan Autodrom®, bir yeniliğe daha imza atıyor.

Autodrom®, 1997 yılından günümüze kadar çesitli organizasyonlarla yarış severlerin hizmetinde olan İzmir Pınarbaşı Pisti'nde, yeni projelerini hayata geçirmeye hazırlanıyor.

"İstanbul Park"tan sonra Türkiye'nin en uzun pisti olan İzmir Pınarbaşı Pisti, 2008 Eylül ayından itibaren "sürüş teknikleri eğitimleri"nin yanı sıra; yarış organizasyonları ve sürpriz projelerde, Autodrom® farkı ile tüm motorsporları tutkunlarına hizmet vermeye devam edecek.

Autodrom®, İzmir Pınarbaşı Pisti'nde yaptığı yenileme çalışmaları sonucu oluşturduğu; uluslararası standartlarda karting pisti, Formula 3 okulu, otomotiv sektörüne yönelik AR-GE çalışmaları için özel test ve eğitim alanları ile 12 Eylül tarihinde koşulacak olan Türkiye Pist Şampiyonası'nın 3'üncü ayak yarışında motorsporları severlerin karşısına çıkacak

Bu açıklama sanırım yeterli olmustur...
son aldıgım bilgilere ethem genim daha cok egitim agırlıklı projeler dusunuyormus ve drag a iyimser yaklaşmıyormus

TünayK
29-08-2008, 13:51
AUTODROM İzmir'de...

Türkiye'nin ilk ve tek sürüş teknikleri eğitim kompleksi olarak T.C Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanan Autodrom®, bir yeniliğe daha imza atıyor.

Autodrom®, 1997 yılından günümüze kadar çesitli organizasyonlarla yarış severlerin hizmetinde olan İzmir Pınarbaşı Pisti'nde, yeni projelerini hayata geçirmeye hazırlanıyor.

"İstanbul Park"tan sonra Türkiye'nin en uzun pisti olan İzmir Pınarbaşı Pisti, 2008 Eylül ayından itibaren "sürüş teknikleri eğitimleri"nin yanı sıra; yarış organizasyonları ve sürpriz projelerde, Autodrom® farkı ile tüm motorsporları tutkunlarına hizmet vermeye devam edecek.

Autodrom®, İzmir Pınarbaşı Pisti'nde yaptığı yenileme çalışmaları sonucu oluşturduğu; uluslararası standartlarda karting pisti, Formula 3 okulu, otomotiv sektörüne yönelik AR-GE çalışmaları için özel test ve eğitim alanları ile 12 Eylül tarihinde koşulacak olan Türkiye Pist Şampiyonası'nın 3'üncü ayak yarışında motorsporları severlerin karşısına çıkacak

son aldıgım bilgilere ethem genim daha cok egitim agırlıklı projeler dusunuyormus ve drag a iyimser yaklaşmıyormus

cokta fifi.....

Erol
29-08-2008, 19:15
zaten yaklaşsa bile oda biliyorki yakında artık manisa var ;) izmire fazla yarış vermeyebilirler.

Sportivo
30-08-2008, 03:32
ama proje bittiğinde izmir gercekten bir yarış pistine sahip olucak

ahk
30-08-2008, 09:19
nerde katı kurallar valla çok rahat girip çıkıyordum bende tam tersine çok rahat kurallardan yakınabilirim hb arabada bagajsız kalkanlar koltuklarını, döşemelerini bile sökenler, stroker kit ile çıkanlar vs. iyi olmuş belki bi düzene girer.

Erol
30-08-2008, 09:24
cacık olmaz bence..

+ tezcan birler gazlayan adamlarız drag olmazsa O pistte time trial le yada ne bilim başka dallarla zor kalkınmaları neyse allah yardımcıları olsun.

azrail
31-08-2008, 12:00
AUTODROM İzmir'de...

Autodromda drag ve time trial organizasyonlarına izin vermiyorlar. Aynı kişiler pisti aldığına göre pınarbaşı pistinide kaybetmiş oluyoruz. Eğitim onların işini maddi olarak görüyor. Şimdi Ethem Genin e biri mikrofon dayasa gençler yolda gazlamasın pistlere gelsin demeyi bilir. İnşallah körfez pisti için projeleri yoktur :ofk: :ofk:

sercangolge
31-08-2008, 13:18
gecen senede sınavım vardı aöf bu senede sınavım var:D allahtan sabah saatınde sınavda gelirim pınarbaşına izlemeye

Sportivo
31-08-2008, 23:10
cacık olmaz bence..

+ tezcan birler gazlayan adamlarız drag olmazsa O pistte time trial le yada ne bilim başka dallarla zor kalkınmaları neyse allah yardımcıları olsun.

erolcum artık kalkınmak gibi bir duşunceleri yok
erol abi den tamamen farklı bir strateji ile işleri yureyecek ve suan cok buyuk bir yatırım yapılıyor orayam bittiğinde bizim gelip yarıştıgımız pist burasımı diceksin
soyle bir örnek vereyim sana kafeteryanın oldugu yer komple renault takımının garajı oluyor bir değişiklik bu

M_PROJECT
31-08-2008, 23:16
ama proje bittiğinde izmir gercekten bir yarış pistine sahip olucak

kac kisiye nasip olur oraya cikmak ? eheh kimeye yar etmezler dragmis felan sallamazlar bence ..

gokhan035
31-08-2008, 23:19
izmir' in pistini izmir li bile kullanamadıktan sonra ne anladım ben o işten... Erol abi ticaret adamı ama ticaret zekası sıfır. Hep bişeyler yapalım dediğimizde engel oldu bize. Yolunacak kaz gibi gördü. şimdi de ethem genim olaya el koydu bu sefer de eğitim diye diye bişey yaptırmıycaklar. görende herkes siena cup a, türkiye pist yarışına girmek için can atıyo sanır. motor sporların da başka dallarında olduğunu ve gençlerin bunlara da ilgi gösterdiğini birilerinin anlatması gerekir. umarız hep eğitim olucak pist yarışı vs olucak mantığıyla gidilmez. Umarız bize yardımcı olurlar da bizde burdan keyifli haberler veririz.

AriS®
31-08-2008, 23:39
AUTODROM İzmir'de...

son aldıgım bilgilere ethem genim daha cok egitim agırlıklı projeler dusunuyormus ve drag a iyimser yaklaşmıyormus ehtem genim in ağırlıklı düşündüğü projeler genellikle drag adı altında ileri sürüş eğitimi şenlikleri oluyor şuan şans bulduğumuz tek pist izmit körfez pisti başka seçeneğimizde yok sadece orası var yakında onuda kaldırırlar bizde trafikte videolar koymaya kaldığımız yerden devam ederiz ( tabi youtube açılırsa :) )

ulasstoprak
01-09-2008, 08:54
bizi gene otoban paklar...

tool
01-09-2008, 09:04
izmir ve cevresindeki sirketlerinde kaymagini yesinler tabi :D

Fır@t
01-09-2008, 13:33
kesın bılgı nasıl edınılebılır?