PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tomorrowland 2014

ziya46
27-05-2014, 11:39
Arkadaşlar bu sene gidicek olanlar bu konu altında haberleşip birlikte organizasyon yapabiliriz bende ilk defa gideceğim gerekli bilgileri aldım. Nerede ne yapılır gibi.

Ayrıca elimde bir adet 1.Hafta Full Madness dediğimiz bütün partilere giriş konaklama hariç bilet mevcut isteyen olursa aldığım fiyata vereceğim makbuzları mevcut.

Official Aftermovie link : https://www.youtube.com/watch?v=cUhPA5qIxDQ

Aynı zamanda daha önce gitmiş olanlar fikir öneri de paylaşırsa yararlı olur diye düşündüm. Şimdiden Teşekkürler.

nakayama
27-05-2014, 11:47
Benimde merak ettiğim konulardan birtanesi ,gitmeyi çok istiyorum ama bu yaz biraz zor gibi.Takipteyim.

Dodoo
27-05-2014, 11:53
Isle of Dreams İstanbul ile idare edicez bu sene. :)

Tunç
27-05-2014, 12:09
o fazla biletle ben gelirim istersen tayland dönüşü :D

ziya46
27-05-2014, 12:09
o fazla biletle ben gelirim istersen tayland dönüşü :D

olum tailand mı kaldı :) gel diyorum sana gelmiyorsun

Redfish16V
27-05-2014, 13:54
Isle of Dreams İstanbul ile idare edicez bu sene. :)
İstanbul'a alınmasa iyiydi :D

depresif
27-05-2014, 21:14
bu tomorrow'a nasıl gidilir?
bilet nereden alınır?
kaça gidilir? toplam kaç para harcanır?

bir yol gösterici yok mu :)

levent
27-05-2014, 21:33
İstanbul'a alınmasa iyiydi :D

Sanatçılardan da kırpmışlar, ne güzel hatunla gidicektim ben de :) Artık olympos'a gideriz :D

Dodoo
28-05-2014, 00:52
Sanatçılardan da kırpmışlar, ne güzel hatunla gidicektim ben de :) Artık olympos'a gideriz :D

En son DVBBS ve Danny Avila eklenmişti line up a.

Above&Beyond mu çıkmıştı ?

ziya46
28-05-2014, 10:14
bu tomorrow'a nasıl gidilir?
bilet nereden alınır?
kaça gidilir? toplam kaç para harcanır?

bir yol gösterici yok mu :)

Yol gösteririm ben :))
Biletler her yıl sora ile alınıyor internetten on kayıt yapılıyor ve sıraya girip alıyorsun ama bu sene 2 dakikada 300.000 bilet satıldı kimileri alamadı. Yada benim gibi konaklamasiz aldı.
390 euro bilet parası artı uçak ve konaklama bedeli mevcut uçak 1.000 tl civarı konaklama 500 tl gibi orada da yaklaşık 300 euro gibi bir harcaman oluyor max.

Kahn23
28-05-2014, 10:18
En son DVBBS ve Danny Avila eklenmişti line up a.

Above&Beyond mu çıkmıştı ?

Above & Beyond
Alesso
Avicii
Chuckie
Fedde Le Grand
NERVO
Paul Oakenfold
Sebastian Ingrosso
Steve Aoki
Paul Oakenfold
Pete Tong
Sasha
Steve Aoki & many more :D

Ana sahne: Avicii, Ingrosso, Afrojack, Axwell, Steve Aoki, JP Candela, Paul van Dyk, R3HAB, Richard Grey, Alesso, Chuckie, Fedde LeGrand, Paul Oakenfold, Nervo, Kaz James, Pete Tong, Yaxx, autoerotique, Francesco Diaz ve daha fazlası...

İkinci sahne: Cocoon, Paradise and Sankeys plak şirketlerinin temsilcisi olduğu sanatçılar 3 gün boyunca festival alanında bulunacak. Jamie Jones, The Martinez Brothers, Richy Ahmed, Infinity Ink, Russ Yallop, Sasha, Steve Lawler, Amine Edge & Dance, Manu Gonzales, Apollonia, Onur Ozer, Andy Baxter ve daha fazlası...

Dodoo
28-05-2014, 11:45
Ingrosso hala line up da gozukuyor abi.