PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : kombi işinden anlayan yardimci olabilicek biri ?

sedat s
18-06-2014, 00:34
Arkadaşlar bu ay yeni bi eve ciktim ve kombi benim yattigim odada. Hermetik kombiymis markasi proterhm . Ben baya evhamli adamimdir kacak vsvs sikinti yaratır mi. Kombinin yerini değiştirip salona falan alsam bana ne gibi maliyeti olur bi. Bide normalde yasakmis bu sekilde olmasi ama igdasdan gelen eleman bi *** olma deyip acti gazi takma kafani falan dedi gitti.

cabrioleter
18-06-2014, 01:20
o ne biçim ev yahu yatılan oda da kombi mi olur? mutfağa, banyoya ya da en sağlıklı biçimde balkona aldırın.

internette şöyle bir yorum buldum ki sonuna kadar doğru olmuş..

"ölmeyi bayılmak sanıyosunuz heralde. sesin, uykunun filan amk; bi sızıntı olsa -ki olabilir- ölürsün. kombiyi yatak odasına takacak kadar sığır bi insan onun montajını yaparken de hata yapar.."

FeVıDun
18-06-2014, 07:50
Ben ankarada ferroli kombi yetkili servisinin eryaman bolge servis sorumlusuyum. O kombi yatak odasinda olduguna gore mutfak binanin hava bosluguna bakiuordur ki odaya yapmislar. Hermatik kombide kesinlikle zehirlenme vs gibi.bir durum meydana gelmez. Zehirleme acisindan iciniz rahat olsun. Fakat tek dez avantaji. Sesdir aksam yatarken sesden rahatsiz olmaz iseniz bir mahsuru yoktur. Kombi mutfakta olsaydi ve.ozaman bacali olmak zorundadir emin olun bacali cok tehlikeli onun icin boyle daha iyi fakat balkon varsa oraya aldirabilirsiniz.

sedat s
18-06-2014, 11:01
yok ses falan sıkıntı odada davul calsa bıle uyurumda sızıntı falan fılan ondan tırsıyorum. ben kombının yerını degıstırmek ıstesem bana ne gıbı malıyetı olur ?

MrtYILDIZ
18-06-2014, 11:46
yok ses falan sıkıntı odada davul calsa bıle uyurumda sızıntı falan fılan ondan tırsıyorum. ben kombının yerını degıstırmek ıstesem bana ne gıbı malıyetı olur ?

Bende mekanik üzerine firmam var, maliyet kocaeli için konuşuyorum minimum 1000 tl
D.gaz projesi
Malzeme
Iscilik...

teknik
18-06-2014, 18:28
Özelden mesaj attim istersen yardimci olabilirim.. erdem teknik tesisat... 0537 383 4146

ferroo
18-06-2014, 18:35
fevıdun bende tam konuya cagırcaktım senı bı baktım burdasın yerım senı :D

eren53
20-06-2014, 01:23
başlık varken bende bişey sormak istiyorum

son bi kaç gündür kombiye giren gaz borusu acayip derecede ısınmaya başladı şans eseri fark ettik etmesek belkide havaya uçmuştuk neden böyle bişey olmaya başladı acaba topraklamada mı sıkıntı var acaba

Renaultolog
20-06-2014, 02:30
başlık varken bende bişey sormak istiyorum

son bi kaç gündür kombiye giren gaz borusu acayip derecede ısınmaya başladı şans eseri fark ettik etmesek belkide havaya uçmuştuk neden böyle bişey olmaya başladı acaba topraklamada mı sıkıntı var acaba
Bir kaç yıl önce bizde de mutfakta set üstü ocağa gelen boruda olmuştu, devamında spiral boru vardı onun sayesinde oluşan statik elektrik yüzünden ısınıyormuş