PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Facebook a girememe sorunu.... bir garip sorun..

Yiğit G.
30-06-2014, 19:29
şu olayı bilen varmı , birden karşıma şu çıktı , ama tıklanmıyorda o yuvarlaga , orası şeffaf zaten işlem dışı yani , böyle kalıyor ekran ??

http://www.hizliresimyukle.com/images/2014/06/30/catsd4c68.jpg

Dctrlprn
30-06-2014, 19:36
,saatlik sınıra geldin. diyo abi 1 saat sonra falan mı demek istiyo acaba. Bide alttaki bu adımla ilgili sorun yaşıyorum kısmına tıklayınca seni çözüme ulaşıcak bi bölüme aktarmıyor mu ?

Yiğit G.
30-06-2014, 19:37
,saatlik sınıra geldin. diyo abi 1 saat sonra falan mı demek istiyo acaba. Bide alttaki bu adımla ilgili sorun yaşıyorum kısmına tıklayınca seni çözüme ulaşıcak bi bölüme aktarmıyor mu ?

hiç resim açılmadıki sınıra gelmiş olayım... direk bu çıktı... yok çözüme götürmüyor ne oldugunu anlatıyor sadece.

mert_can 41
30-06-2014, 19:50
Abi fotoğraflarından arkadaşını tanı banada çıkıyo ama yurt dışından bağlanıyomuş gibi gösteriyorum facebook yabancı görünce güvenlik için soruyo bana da iki kere falan sordu artık sormuyo

Yiğit G.
30-06-2014, 20:16
Abi fotoğraflarından arkadaşını tanı banada çıkıyo ama yurt dışından bağlanıyomuş gibi gösteriyorum facebook yabancı görünce güvenlik için soruyo bana da iki kere falan sordu artık sormuyo

öylde tıklanmıyor... resim açılmıyorki.. neyse yedek accountdan giriyorum beklicem bakalım

Y.Emre
30-06-2014, 20:38
biri hesabınıza girmeye çalışmış anlaşılan :D

drn106
30-06-2014, 20:51
Biri hesabınıza girmeye çalışmış, üstüne üstlük giremeyince fotoğraflarla arkadaş isimlerinizi teşhis etmeye çalışmış. Bir kaç saate kadar tekrar aktif olur fotoğraf doğrulama, ardından açarsınız hesabınızı.