PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İnternetten Satış Ortaklığı İle Para Kazanmak

BimmerM3
30-06-2014, 21:54
Arkadaşlar merhaba. Bu foruma üye olup aranıza katılalı yalnızca bir kaç ay oldu. Bir gün sohbet bölümünde gezinirken internetten para kazanmakla alakalı bir konuya rastladım fakat malesef pek gerçekçi olmayan bir yöntem insanlara sunuluyordu. Ben de uzun süredir para kazandığım iş olan affiliate marketing yani satış ortaklığı sisteminden o konu altında biraz bahsettim ve elimden geldiğince merak eden arkadaşlara yardımcı olabileceğimi söyledim. O konuda yazdığım bir kaç cümleden sonra bir gün içinde 40'ın üstünde mesaj alınca bu konuyu açmam gerektiğini düşündüm. Elimden geldiğince mesajlara cevap vermeye çalışsam da mesaj sayısı gittikçe arttığı için herkesin spesifik sorularına geri dönüş yapamadım bunun için öncelikle çok özür diliyorum. Böyle bir konu açıp merak eden arkadaşlara satış ortaklığı sistemini anlatma kararını vereli çok oldu ancak işlerin yoğunluğundan dolayı anca fırsat buldum, bunun için de kusuruma bakmayın. Benden uzun uzun cevap bekleyen arkadaşlara konu açıp detaylıca anlatacağım derken başımdan savmak gibi bir amacım yoktu yanlış anlaşıldıysam affola...

Affiliate Marketing (Satış ortaklığı)

Bu sistem hiç sermayeniz olmadan da yapabileceğiniz bir internet komisyonculuğu işidir. İnternette satılan bir çok somut ya da dijital ürünün satışına yardımcı olup, yardım ettiğiniz her satıştan komisyon kazanmanıza dayanan bir sistemdir. Yani internette halihazırda satışta olan bir sivilce kremi düşünün. Üretici bu kremi satış ortaklığı programına açıyor, satış ortağı adı verilen internet komisyoncuları da bu ürünü internette kendi yöntemleriyle tanıtarak pazarlıyor. Bu sayede satışı sizin sayenizde gerçekleşen her ürün üzerinden %80'lere varan komisyonlar kazanabiliyorsunuz! Komisyon oranları üründen ürüne değiştiği gibi bu denli yüksek komisyonlu ürünlere de satış ortağı olabilmeniz mümkün.

Bu sistem yurtdışında yıllardır aktif şekilde kullanılan bir internetten para kazanma yöntemidir ancak Türkiye'de henüz 4-5 yıllık bir mazisi var. Kesinlikle tamamen gerçek, helal ve yasal bir sistemdir. Kazandığınız komisyon tutarlarının içerisinden devlete ödemeniz gereken stopajlar dahi kesilir.

Satış ortaklığı ile günde bir saat bilgisayarınızda çalışarak kısa süre sonra düzenli bir ek gelire sahip olabilirsiniz. İsterseniz bu işi günlük harçlığınızı çıkarmak için yapabilir, isterseniz meslek olarak yapabilirsiniz. Ne kadar çalışırsanız o kadar kazanırsınız. İçine girdiğinizde çok daha detaylı bir iş olduğunu göreceksiniz. Herhangi bir vasıf, üstün bir bilgisayar bilgisi ya da yabancı dil şart değildir.

Kazanabileceğiniz miktar sizin çalışmanızla ve yaratıcılığınızla doğru orantılıdır. Şöyle bir örnek vereyim; 40 TL fiyatı olan bir e-kitaba satış ortağı olsanız ve komisyon tutarı %30 olsa, siz bu üründen günde 3 kişiye satsanız yaklaşık stopaj kesintileriyle günde 30 TL, ayda 900TL civarı bir gelir elde etmiş olursunuz ki bu çok iyimser bir örnek oldu. :) Fiyatı 100 TL olan %70 komisyon bedeli olan bir üründen günde 10 tane satabilmekte sizin elinizde. Üstelik istediğiniz kadar ürüne satış ortağı olabilirsiniz... Yani anlatmak istediğim bu işin sınırını siz belirliyorsunuz.

Size burada paragraflarca bu işin inceliklerini anlatmak isterdim ancak çok uzun sürer. Bu işle ilgilenen ve daha detaylı bilgiler edinip satış ortaklığı sistemine başlamak isteyen forumdaşlara imzama tıklamalarını öneririm. Aklınıza ne takılırsa takılsın bu topic altında sormaktan çekinmeyin elimden geldiğince yanıtlarım, bu işin kendi ülkemde de tanınması bana keyif veriyor. Muhtemelen aramızda başka satış ortakları da vardır onlarla da bilgi alışverişinde bulunmamız interaktif bir ortam oluşturur. İlk kez duyan ve başlamak isteyen satış ortaklığı adayları için de yararlı olur umarım. Herkese bol kazançlar diliyorum şimdiden... :)

slowmotion
30-06-2014, 22:01
Bitmez :) :)

Kahn23
30-06-2014, 22:04
Bitmez :) :)

Biri gidiyor biri geliyor. Bumerang gibiler:D

ersandeniz
30-06-2014, 22:08
yaşasın artık forumca hayalimizdeki arabalara binebileceğiz :D

Sadrive
30-06-2014, 22:12
Böyle bir yöntem var yahu bende palavra bu işler derdim üniversitede ev arkadaşımın hesabına yatan parayı görünce ufkum genişlemişti niyetlendim bi ara ama erteleyip durdum :D

Kubilay
30-06-2014, 22:17
Boşa mı okudum ben bu yazıyı kolpa mı şimdi bu anlamadım :beuj:

BaDCaT
30-06-2014, 22:24
Bunun bi de network marketing versiyonu vardı Mega Holdings diye girip hala totosunu zarardan kurtaramayanlar var :)

http://sohbetodam.org/wp-content/uploads/2014/01/kedi.jpg

ersandeniz
30-06-2014, 22:25
Böyle bir yöntem var yahu bende palavra bu işler derdim üniversitede ev arkadaşımın hesabına yatan parayı görünce ufkum genişlemişti niyetlendim bi ara ama erteleyip durdum :D

yöntem var tamam da, hep kazıklayacak birilerini bulmaya dayalı bir system, bir nevi saadet zinciri, sadece göstermelik 1-2 malzeme koyuyorlar, mal satıyoruz diye

onursumer
30-06-2014, 22:34
1 liralık malımı 10 liraya satarsanız bende komisyon veririm :D

TD251
30-06-2014, 22:34
Forumda cok bilen arkadaslar var yalan oldugunu dusunmuyorum gayet bu isi yapip ekmegini kazanan arkadaslarim var :)

ersandeniz
30-06-2014, 22:52
yalan diyen yok ki :) kazıklayacak saf insan çoksa çevrenizde, kazanmanız normaldir, bu isle uğraşanlar bir de böyle işi engelleyici yorum yapanlara cahil cühela gözüyle bakarlar

Sadrive
30-06-2014, 23:05
yöntem var tamam da, hep kazıklayacak birilerini bulmaya dayalı bir system, bir nevi saadet zinciri, sadece göstermelik 1-2 malzeme koyuyorlar, mal satıyoruz diye

Açıkçası bahsettiğiniz network marketing olayını da biliyorum o iş zamanında çok patladı mantığı olan girmez zaten ama bu satış ortaklığı saadet zinciri gibi bir olay değil hatta alakası bile yok. Arkadaşım 4-5 dvdlik ingilizce eğitimi satıyodu mesela hatırladığım kadarıyla çocuk gayette küçümsenmeyecek paralar kazanıyodu. Ayrıca kimseyi kandırığını da düşünmüyorum sonuçta bir mal var ortada ve alan razı veren razı.

Mr.K
30-06-2014, 23:14
Forumda cok bilen arkadaslar var yalan oldugunu dusunmuyorum gayet bu isi yapip ekmegini kazanan arkadaslarim var :)

saat falan hediye etmişler mı ?:soru:

STHL
01-07-2014, 03:18
bu işlere girmeden önce 5 kez düşünün. n.marketing fln hikaye.saadet zincirinin çeşitli varyasyonları. üzülürsünüz, ne kadar ekmek o kadar köfte :D

tylan
01-07-2014, 05:16
Bi de bunların gano Kahvecileri var. Bi bitmediler

skunk11
01-07-2014, 06:23
size saadet zinciri ile mutluluklar :)