PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Amatör Telsizcilik

Yogi
01-07-2014, 14:19
Amatör telsizcilik işleri ile ilgilenenler bana özelden yazabilirmi?

Danışacağım bir kaç konu varda

Yogi
02-07-2014, 09:04
güncel kimse yokmu?

Mr.K
02-07-2014, 09:08
arda jr.eseri tanıyosan irtibata geç kanka o ilgileniyodu defender varken.

Yogi
02-07-2014, 09:10
faceden bi yazayım ozaman ona

Burak Mehmet
02-07-2014, 09:21
benzer bir başlık açmak üzereydim.
Fazla kirlilik olmasın buradan devam edeyim bende ozaman..

mayıs ayındaki sınavı kaçırdım diğer sınavın nezaman olacağını bilen varmı ? daha önce bu sınava girmiş hazırlanmış olan varsa sınav için nerelere çalışmam gerektiğini yazabilirmi ? yada geçmiş yıllaarda çıkan soruların bulunduğu 200 soruluk bir soru bankası var kıyı emniyetinin sitesinde o soruları ezberlesem yetermi ?

srdralc
02-07-2014, 09:31

mayıs ayındaki sınavı kaçırdım diğer sınavın nezaman olacağını bilen varmı ? daha önce bu sınava girmiş hazırlanmış olan varsa sınav için nerelere çalışmam gerektiğini yazabilirmi ? yada geçmiş yıllaarda çıkan soruların bulunduğu 200 soruluk bir soru bankası var kıyı emniyetinin sitesinde o soruları ezberlesem yetermi ?

sen çok yanlış gelmişsin bence kardeş.

Jr.EseR
02-07-2014, 10:39

Selam,

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü (http://www.kiyiemniyeti.gov.tr/default.aspx?pid=22) buradan gerekli bilgiyi bulabilirsin. 200 sorudan oluşan soru bankasına çalışabilirsin genelde oradakilerin aynısı çıkıyor. İnternette'de geçmiş yıllara ait çıkmış soruları bulabilirsin ama genelde dediğim gibi aynı çıkıyor değişen pek soru olmuyor soru bankası yeterli olur diye düşünüyorum.. Sınavda başarılar..TB1BEY

Burak Mehmet
03-07-2014, 08:38
Selam,

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü (http://www.kiyiemniyeti.gov.tr/default.aspx?pid=22) buradan gerekli bilgiyi bulabilirsin. 200 sorudan oluşan soru bankasına çalışabilirsin genelde oradakilerin aynısı çıkıyor. İnternette'de geçmiş yıllara ait çıkmış soruları bulabilirsin ama genelde dediğim gibi aynı çıkıyor değişen pek soru olmuyor soru bankası yeterli olur diye düşünüyorum.. Sınavda başarılar..TB1BEY
Teşekkür ederim. İnşallah bende sınavdan sonra çağrı işaretimi yazabilirim...

sen çok yanlış gelmişsin bence kardeş.
peki..

0zan
03-07-2014, 19:34
her ne merak ediyorsan sorabilirsin TA2-AOM

TayfunS
04-07-2014, 08:06
Kamplara gittiğimizde lazim oluyor diye ankarada sinavina girdim b sinifi alabildim. Ve intrrnette kiyi emniyetinin sitesindeki sorulardan calistim. Ya cogu ya hepsi ayniydi. A sinfi almak gibi bi endişem olmadigi icin cok da ustune dusmemistim.

Kaan
04-07-2014, 10:55

bende sınav bekliyorum mayısı bende kaçırdım ama yılda 2 defa yapılıyor.

Sanırım mayısta yapılan 2.idi.Bu sene başka yok galiba

Bazı kaynaklardan edindiğim bilgiye göre eylülde olacak deniyor takipteyim sayfalarından.