PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Finansbank Kredi Kartı - Kart Aidatı

Evrenoz
02-07-2014, 19:05
Bildiğiniz gibi kredi kartı aidatları başımızın belası.. Finansbank kredi kartıma 70 TL aidat gelmiş, sık kullanmadığım bir kart olduğundan "en kötü kapattırırım" düşüncesi ile call centerı aradım.

"Kart aidatımın iptalini, iptal edilmeyecekse kartın iptalini rica ediyorum" dedim..

Karşımdaki operatör hiç zorluk çıkarmadan, kartınızın 6 ay açık kalmasını onaylıyorsanız aidatı iptal ediyorum dedi ve onayıma müteakip 70 TL aidatı geri çekti..

Sizin de kartınıza bu aidat geliyor ise, bu şekilde geri alabilir / iptal edebilirsiniz.

sword
02-07-2014, 19:07
finansbankın fix cardı kullanıyorum aıdat yok sadece extre oderken bankametıkten yapman gerekıyor okadar

Jeandan-R
02-07-2014, 19:11
Bir banka ile bende laf dalaşına girdiğimde bana puan verelim şu kadarlık demişlerdi. İnsiyatifleri var sanırım çalışanların.

burakcan
02-07-2014, 19:15
bende finans bank kredi kartımı kapatacağımda aynı cümleyi banada kullandılar geri iade edelim diye bende geçmişe dönük hepsini verin dedim olmaz diyince acımadan kapattırdım mutluyum.Rabbim herkesi bu kredi kartı belasından kurtarsın

Onur Fatih
02-07-2014, 19:17
Bende finansın cep-şubesini kullanıyorum bu mobiller için kullanılan uygulama.
hesap hareketlerine bakıyorum arada bir ha bire hesap özeti görüntüleme yazıp kesinti yapıyor ne bu böyle bende arasam geri dönüş yaparlar mı nerdeyse her hafta kesinti yapmaya başladı çünkü.

SerkanYazgan.
02-07-2014, 19:27
Benim ögrenciyken aldığım işbankası kartın limitini 5 bin lira yapmış , gören arkadaşlarımın ağzı açık kalıyor :D En son aidat kesmişler şikayetvar.com'a yazdım kesintiyi hemen iade ettiler.

S.Saka
02-07-2014, 19:31
Lanet olasıca garanti bankası bonustan başka birşey vermiyor. Çok kavga ettim ama alamadım. Bende kartı iptal ettim.

SiMaO
02-07-2014, 19:36
Benimde bu ay finansbank 80 lira kesmiş gold kartımdan
Arıyımda bakalım iade edicekler mi
İnşallah yerlerde kartı iptal etmezler kart lazım bana :D

onursumer
02-07-2014, 19:41
benimde club finanstan 130 gibi bir rakam çekmişlerdi en son arayınca zorluk çıkarmıyorlar yeterki iptal etme :D

SiMaO
02-07-2014, 19:43
Fazla harcamada yok aslında umarım iade ederler dokunuyo valla 80 lira

FiReWaLL
02-07-2014, 20:46
Bugune kadar odediginiz kart aidatlari ve kredi dosya masraflarini , bagli bulundugunuz kaymakamliktaki hakem heyetine dilekce yazarak ve masraflari belirterek geri alma talebinde bulunabiliyorsunuz .

Bi cok tanidigim aldi bu yollara bende yaklasik 3 hafta oldu bas vurali yogunluktan dolayi 2 ay gibi bi surede onaylandiktsn sonra hesabina havale yapiliyor mebla ne kadarsa .

Son 10 yilda sadece sirkete cekilen kredinin dosya masraflari ve kredi karti aidatlari toplamda 12.000 tl ydi bizim .
Her bi bankaya toplamda 2250 tl ye kadar basvuru yapabiliyor hakem heyeti . İs yerleri icinde caglayan ticaret mahkemesine basvuru yapmaniz gerekiyor

Eger boyle biseyi olan varsa bi konu acip asama asama yazabilirim bilgilendirmek icin

TolgaEsentepe
03-07-2014, 02:26
iş bankası hiç zorluk çıkarmadı. sadece merhaba kart aidatının iadesini istiyorum dedim, iade işlemi yapılmıştır başka bir isteğiniz var mı dedi :)

buzel
03-07-2014, 02:27
akbank için bende itiraz ettim benimkinide hemen iade etti ama 6 ay kapatma diyor bizde kabullendik

mert_can 41
03-07-2014, 03:36
Geçen ay konu açılsaydı çok iyi olucaktı benim için garanti bankası kredi kartımdan 80 lira para çekmiş aradım sordum kart aidatı dedi baya itiraz ettim iş için kullanıcaktım mal almıştık onun parasını yatırmıştım bir gün önceden kartın günü diye ertesi gün çekince mağdur oldum durumu izah ettim hiç bir şey yapamayız dediler şikayet edicem şikayet bölümüne aktarırmısınız dedim telefon kapandı :D bir türlü anlaşamadım şu bankayla yaz sonu tüm ilişkimi koparıcam garantiyle bir daha kapısından geçmem

MiaMi
03-07-2014, 04:24
Finansbank aynı şeyi banada yaptı aradım iade edemeyiz kusura bakmayın diyip kapattılar,çok uzatmadım konuyu başka şekilde hesaplaşırız.

ilker_yusuf
03-07-2014, 07:40
Akbank yıllardır kredi kartımı sorgusuz sualsiz iptal ediyordu. zaten bir kartım var.
Bu senede yansıyan 150 TL lik kart aidatı için aradım. Onlarda 6 ay açık kalırsa iptal ederiz dediler.. ok dedim sağolsunlar iade ettiler.

KÖROĞLU
03-07-2014, 07:45
Yeni trend bu şekilde sanırım bonus ta ben de 50 tl olan aidat ücreti için kapatmama onaı verdim. iptal etmediler ama aidat tutarı kadar bonus yüklediler.

snan1910
03-07-2014, 07:49
Ayrıca donanimhaberdeki sıcak fırsatlarda yazılanlara göre arıyorsunuz call center i kartımı kapatmak istiyorum puan vermiyosunuz, kampanyalar çok kötü vs diyorsunuz 50tl parapuan ı anında kartınıza yüklüyorlar :)

lethaldoze
03-07-2014, 19:08
Yav bu bitek banamı olmuyo.
Yapıkredi 65 tl kesmiş. Aradım gayet kendimden emin ya iade edin ya da kapatın kartı dedim. "CART" kapattılar kartı. Hiç ikiletmediler :D :D :D mecbur ödüyoz yani kullanacaksak.

SiMaO
03-07-2014, 19:30
Yapıkredi 65 tl kesmiş. Aradım gayet kendimden emin ya iade edin ya da kapatın kartı dedim. "CART" kapattılar kartı. Hiç ikiletmediler :D :D :D mecbur ödüyoz yani kullanacaksak.

Bende kullanıyorum kartımı kapatırlar diye korkuyodum bugün unuttum aramayı :D ahahaha bakalım yarın deniycem şansımı

DOHC
04-07-2014, 07:25

Kart kapanırsa karta bağlı taksitler ne oluyor? Taksitler bitene kadar ekstre gelmeye devam ediyor ama kart kullanılamıyor mu? Yoksa taksitleri kalan tutarını tek seferde mi istiyorlar?

Evrenoz
04-07-2014, 07:34
Kart kapanırsa karta bağlı taksitler ne oluyor? Taksitler bitene kadar ekstre gelmeye devam ediyor ama kart kullanılamıyor mu? Yoksa taksitleri kalan tutarını tek seferde mi istiyorlar?

Normal şartlarda taksitlerin ay ay gelmesi gerek.. Ancak Finansbank, kalan tüm taksitlerin tek seferde geleceğini söylüyor..

Kapama emri verdikten sonra kartı kullanamıyorsun

oselami
04-07-2014, 08:22
Aynisini her yil yapiyorum ama sizin hanka insafli. Akbank 90tl den aşağı istemedi hic

imprezaWRC
04-07-2014, 08:51
Bildiğiniz gibi kredi kartı aidatları başımızın belası.. Finansbank kredi kartıma 70 TL aidat gelmiş, sık kullanmadığım bir kart olduğundan "en kötü kapattırırım" düşüncesi ile call centerı aradım.

"Kart aidatımın iptalini, iptal edilmeyecekse kartın iptalini rica ediyorum" dedim..

Karşımdaki operatör hiç zorluk çıkarmadan, kartınızın 6 ay açık kalmasını onaylıyorsanız aidatı iptal ediyorum dedi ve onayıma müteakip 70 TL aidatı geri çekti..

Sizin de kartınıza bu aidat geliyor ise, bu şekilde geri alabilir / iptal edebilirsiniz.

Kanka sen acemi operatöre denk gelmişsin; normalde ekstrende gördükten sonra aradığında, kartıda iptal etsen, Finansbank kart aidatını alıyor.

Ha ama, hangi ayda aidat yansıtıldığını/yansıtılacağını öğrenirsen yani ekstreye yansımadan aidatımı iptal edin dersen asıl o zaman iptal ediyorlar.

Sen yine şanslıymışsın :D

lnd_samet
04-07-2014, 09:31
hahahha, dün garantiyi aradım, en kötü 69 tl bonus puan verir dedim.
kadın önce 20 tl teklif etti,
2 dk sonra 40 tl teklif etti tersledim pazarlıkmı yapıcam sizinle diye.
ondan sonra kapatma teklifimi işleme aldılar 1 hafta içinde değerlendirilecektir dedi kapattı :)
aylık 5 bin liralık harcamamız vardı sanırım kapatmazlar.. yazarım burdan

Evrenoz
04-07-2014, 09:46
Kanka sen acemi operatöre denk gelmişsin; normalde ekstrende gördükten sonra aradığında, kartıda iptal etsen, Finansbank kart aidatını alıyor.

Ha ama, hangi ayda aidat yansıtıldığını/yansıtılacağını öğrenirsen yani ekstreye yansımadan aidatımı iptal edin dersen asıl o zaman iptal ediyorlar.

Sen yine şanslıymışsın :D

Belki de bu ay ödediğim extrenin çok fazla olması ( yaklaşık 10 :D ) sebebiyle müşteri kaybetmek yerine aidat kaybetmeyi tercih etmişlerdir :)

Kaan
04-07-2014, 10:53
şikayetvar.com a şikayet yazıyorum artık ben uğraşmıyorum müşteri hiz. ile çünkü sinir bozuyolar finansbankta 79 TL aidat almış benden her sene olduğu gibi bu senede iade ettiler ve kartımı açık bırakma sözü kampanya sözü vs bişey yok.Kart ztn boş sıfır kullanmıyorum hiç kenarda duruyor

sadece denizbanktan alamadım GS bonus için hem ilk kart kullanım bedeli altında 49 TL hemde kart aidatı diye 69 TL aldılar.Bende hakem heyetine şikayet ettim