PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : honda civic 1.6 ies

omerf.
06-07-2014, 00:49
merhaba 18 yaşını dolduran kardeşime araba alacağız maksimum 15 tl bütçesi var. honda 1.6 ies istiyor. ben eski model arabaya okadar para verilmez gel yeni 2005 accent falan alalım kaskoda da sıkıntı yaşamayız dedim ikisi de olur hangisi daha iyi dedi. ben de biraz araştırdım ama bir de size sorayım dedim. alternatifi de olur. bilgi ve önerilerinizi bekliyoruz. teşekkürler.

Y.Emre
06-07-2014, 00:53
şu piyasada eli yüzü düzgün ies 15e bulmak imkansıza yakın..

3-5 yada belden aşağı boyalısına 19 civarları fiyat çekiyorlar.. Maks tek parça boyalısını bulsam 20gibi acımadan alıcam bu çevrede öyle söyleyeyim

Seven7
06-07-2014, 00:53
Şu piyasada zaten o fiyata 1.6ies alamazsınız maalesef. Kardeşiniz 1.6ies istediğine göre de biraz kanı kaynıyor, 1.6ies hayali kuran adam Accent'e binmez. :) Temiz EG kasa, Polo, 206, Clio 1.6 sport düşünebilirsiniz.

İbrahim33
06-07-2014, 01:03
marea hlx te bakabilirsiniz. her açıdan iyidir ies'ten

omerf.
06-07-2014, 01:21
kanı kaynamaz olurmu honda diye deliriyor e36ları gösteriyor bazen bak bak nasıl araba diye :) aslında yeni birşeyler alalım diye düşünüyorum 15 yaşından büyükse kasko yapılmıyor diyorlar. heleki şu sıralar okadar çok çalıntı olayı oluyor ki daha yeni komşunun arabasını çaldılar. emeklerin bir anda uçup gidiyor o yüzden de kaskosuz arabaya binmek pek akıl işi gelmiyor bana yoksa canı sağolsun bütçeyi az daha zorlarız yine ies alırız ilk arabası sonuçta. ama bu yönden biraz fikre ihtiyacımız var. alternatif olarak marea polo, 206, 306 accent değerlendirilebilir araçlar hepsi

Seven7
06-07-2014, 01:29
Kasko konusuna bir şey diyemem, çünkü bir çok kriteri var kaskonun. Araç yaşı, araç fiyatı, bulunduğunuz şehrin kaza oranı, araç sahibinin yaşı, ehliyet senesi, kazaları vs vs. Bu arada aracı sakın onun üzerine yapmayın. Yaş kriterinden dolayı kasko da sigorta da ciddi yüksek çıkıyor, haberiniz olsun.
Madem bu kadar istiyor, eli yüzü düzgün bir EG kasa 1.5, EG kasa 1.4 Honda alın hem amacına ulaşsın dip basar, zaten gidemez kan kaynamasını egzoz sesi ile tatmin eder. :)

omerf.
06-07-2014, 01:34
Kasko konusuna bir şey diyemem, çünkü bir çok kriteri var kaskonun. Araç yaşı, araç fiyatı, bulunduğunuz şehrin kaza oranı, araç sahibinin yaşı, ehliyet senesi, kazaları vs vs. Bu arada aracı sakın onun üzerine yapmayın. Yaş kriterinden dolayı kasko da sigorta da ciddi yüksek çıkıyor, haberiniz olsun.
Madem bu kadar istiyor, eli yüzü düzgün bir EG kasa 1.5, EG kasa 1.4 Honda alın hem amacına ulaşsın dip basar, zaten gidemez kan kaynamasını egzoz sesi ile tatmin eder. :)

araba kesinlikle babamın üstüne olacak bizde böyle benimki de babamın üstüne :) şehrin kaza skoru çok düşük bu eg kasaların km'si hep yüksek bu problem olurmuki? aslında mantıklı eg 1.5 tüpte çokta az yakar bassan gitmez para bile kalır kalanla da üstüne harcar :)

LnchCntrl
06-07-2014, 09:47
ae101 de olabilir. :)