PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2.0 tfsİ cupra egzoz seÇİmİ

eren_rc
09-07-2014, 10:48
Merhabalar abiler

Şuan aracımda (cupra) 76 lık egzoz var komple ve ortada varex var şimdi bu modifiye saçmalıkları yüzünden dışarı çıkamıyorum sesi nasıl kesebilirim orjinal egsoz satan varmı veya altarnetif herhangi birşey varmı yardımcı olursanız sevinirim.

Levent Y.
09-07-2014, 11:13
Ben olsam milltek takardim hem tok sesli hemde gereksiz ses cikarmaz

speed_blue
10-07-2014, 00:08
varex sesi kesmiyormu zaten, bende aynı şekilde kullanıodum varex ve düz boru, şu anda varexe sonrasına bide 76 lık susturucu taktırdım çok güzel oldu

atituti
10-07-2014, 00:14
son susturucuyuda varex takin guzel olur

speed_blue
10-07-2014, 00:15
son susturucuyuda varex takin guzel olur

leonlarda sadece ortaya sıgıyor varex

Mrt88
10-07-2014, 01:00
Arkadaş milltek demiş de bendede downpipe milltek ve sona kadar düz sonda milltek var rolantide seyir halinde rahatsız edici bir ses yok dedigi gibi ama sonuç olarak çevirmede boşta gaz vermeni istiyolar ozaman mani olmuyor cezaya. Ben 172 ödedim ve tekrarı halinde men yiyecegim nerde ara dere var oralardan gidiyorum artık :(

ErBAY
10-07-2014, 01:18
Merhabalar abiler

Şuan aracımda (cupra) 76 lık egzoz var komple ve ortada varex var şimdi bu modifiye saçmalıkları yüzünden dışarı çıkamıyorum sesi nasıl kesebilirim orjinal egsoz satan varmı veya altarnetif herhangi birşey varmı yardımcı olursanız sevinirim.

merhabalar orjinal komple egsozları mevcut bende sadece son harıc sonada varexi takarsanız orjınal halıyle gezmıs olabılırsınız.

iynn-RS
10-07-2014, 01:36
leonlarda sadece ortaya sıgıyor varex

oval kazanlı varex son susturucu olarak kullanılabılır.

eren_rc
10-07-2014, 02:02
Benim warex ortada yalnız çok susturmuyor gibi amacım son orj gibi dursun ceza yememek ceza yesemde öderim ama araba bağlanırsa sıkıntı bi çözüm bulmam lazım abilerim ...

iynn-RS
10-07-2014, 02:29
Benim warex ortada yalnız çok susturmuyor gibi amacım son orj gibi dursun ceza yememek ceza yesemde öderim ama araba bağlanırsa sıkıntı bi çözüm bulmam lazım abilerim ...

O zaman sona orj susturucu yada sesi kesebilecek bi son susturucu takip , orta susturucunun oldugu yerede cut out takacaksin.

Bende sonda supersprint ortada cutout vardi cok rahat geziyordum hic bi sorun yasamadim.

eren_rc
10-07-2014, 02:31
Cat out geri düşürme problem olabilirmi sona ne takabilirim bende orjinal susturucular yok malesef :(

iynn-RS
10-07-2014, 02:36
Cat out geri düşürme problem olabilirmi sona ne takabilirim bende orjinal susturucular yok malesef :(

Aksine cut out gucu dahada arttiriyor.
Egzozcularda bulursun bi leon egzozu. çapı ister istemez kucuk olacagi icinde o egzozla cok gazlamazsin, gazliyacagin zamanda cutoutu acarsin hic bi sorun olmaz.

eren_rc
10-07-2014, 02:50
Orjinal leon egsoz koyabilir miyim birde bu işlem için tekrar boru çekilecek sanırım bizim rc ye yapılmıştı cat out sanki geri düşme olmuştu amacım son orjinal gibi olsun ugrasmak istemiyorum emniyete.

iynn-RS
10-07-2014, 07:50
Orjinal leon egsoz koyabilir miyim birde bu işlem için tekrar boru çekilecek sanırım bizim rc ye yapılmıştı cat out sanki geri düşme olmuştu amacım son orjinal gibi olsun ugrasmak istemiyorum emniyete.

Kardesim soru soruyosun cevapliyoruz , ayni sorulari yeniden soruyosun.

eren_rc
10-07-2014, 08:46
Son yazdığınız post yerine eski postunuzu okumusm.

Mrt88
10-07-2014, 12:13
Bende sonda milltek var peki bunu susturmak için ortaya bişey yapamazmıyız :D ?

AEAlmas
10-07-2014, 23:13
Cut out kullanın ve cut out u egsoz a baglı 2. sensörden önce takın bunun dışında orjinal son susturucu durmakta bende ama komple 76 lık boru ve orta susturucu iptal gazliyacagim zaman cut out acıyorum