PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Opel corsa ecoflex

PuT
14-07-2014, 12:32
Arkadaşlar hayırlı ramazanlar.Arkadasım 2009 model 61binde hatasız boyasız olan 90bg 6 ileri şanzımanlı corsasını satmaya karar verdi.Aracın az yakmasından ve tanıdıktan olması dolayısıyla ilgileniyoruz ama araç için 31bin istiyor.

Araç maunel içi tertemız bakımları yapılmıs ama fren balatalarına girilmesi gerekiyor bunun haricinde araçta eksik yadabir sorun yok.Gümüş gri 15jantlı modelleri 1.3 corsa enjoy + parksensörü vb var ve makyajsız corsalardan.Daha aşşağıya ınmıyor 31bine okey verirsem bugun satışını alabilirim ama biraz fazla gibi geldi bana?

ARZ1
14-07-2014, 12:46
Boyasız ve düşük km de olması bana cazip geldi o fiyat verilir bence

ulas
14-07-2014, 12:50
PuT posta kutun dolu kardeşim. Bence daha uyguna bulursun acele etme

PuT
14-07-2014, 12:57
kusura bakma kardeşim banda fiyat yuksek geldi makyajsız kasa olmasından dolayı ama tam bilgim olmadıgı için opelden sormak istedim.

AhmetKadir
14-07-2014, 13:09
binici iseniz piyasadan bilinmedik arac almaktansa tanıdıktan temız araba almak daha mantıklı bence. en azından vergı ve fren balataları gibi bikac masrafı rakamdan dusmeyı deneyın az bıraz ıkram olmus olur sıze de.
bu arada aklıma gelmısken 2011 model astra classic comfort 1.6 lpg yı (far yagmur park sensorlu dolu paket 83000km servis bakımlı tek parca vernık vardı arabada) 33000e aldık babama gecen ay.

PuT
15-07-2014, 13:12
binici iseniz piyasadan bilinmedik arac almaktansa tanıdıktan temız araba almak daha mantıklı bence. en azından vergı ve fren balataları gibi bikac masrafı rakamdan dusmeyı deneyın az bıraz ıkram olmus olur sıze de.
bu arada aklıma gelmısken 2011 model astra classic comfort 1.6 lpg yı (far yagmur park sensorlu dolu paket 83000km servis bakımlı tek parca vernık vardı arabada) 33000e aldık babama gecen ay.

malesef benzin gaz olan arabaya binmeyi kesinlikle düşünmüyorum.Dizel olması şart bu paralara clio,punto vb araçlar var ortalama fiyatlar aynı.Gönül isterki tsı leona 35 36ya binelim ama benzinle uğraşmak istemediğim için corsaya baktırıcam kısmetse yarın.