PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alpa Gun - Alper Abi

Buğra A.
16-07-2014, 19:33
Aslında heyecandan konuya nasıl giriş yapacağımı şu an kestiremiyorum. Belki saçmalayabilirim, kusuruma bakmayın o yüzden.

Hayatımda ilk defa bir müzik klibinin yönetmenliğini yaptım.

Ekibimizle beraber çok güzel bir iş başardık ve yurtdışına açıldık :) İzleyin işte daha konuşamıyorum şu an :)

Yakın zaman içerisinde de; Can Sandel Atasoy tarafından çekilmiş olan backstage video klibimizide paylaşmayı planlıyoruz.

Buradan sevgili ortağım Fatih Ege'ye sesleniyorum, ellerimize ve emeklerimize sağlık. Ayrıca bizlere bu imkanı sunduğu için sevgili Aykut Karan'a sonsuz teşekkürlerimizi iletiyorum. Adamın hasısın the big boss :)

Produced By "F355 MEDIA"

3H7qvVP9ugY

http://www.videoseyredin.com/komik/beykozda-cekilen-alpa-gun-alper-abi-sarkisinin-orjinal-klipi.html

DenizKaan
16-07-2014, 19:43
Elinize emeğinize sağlık çok güzel olmuş :)

FeVıDun
16-07-2014, 19:43
cok güzel olmuş maşallah. içimizden arkadaşların böyle işlere imsa atması ınsanı gururlandırıyor. başarılanızın devamını dilerim....

Faruk'S
16-07-2014, 19:55
başarılarınızın devamını dilerim :)

Buğra A.
16-07-2014, 20:24
Elinize emeğinize sağlık çok güzel olmuş :)

başarılarınızın devamını dilerim :)

teşekkür ederim.

cok güzel olmuş maşallah. içimizden arkadaşların böyle işlere imsa atması ınsanı gururlandırıyor. başarılanızın devamını dilerim....

teşekkür ederim. bende bunları duyduğum zaman gururlanıyorum =)

_muhaRRem
16-07-2014, 20:28
buğra çok iyi kardeşim.. Başarılarnın devamını bekliyoruz

metehancihangir
16-07-2014, 20:38
Fatih abiyi facebook tan takip ediyorum çok güzel işler çıkartıyo klipte çok güzel olmuş başarılarınızın devamını dilerim

meganes
16-07-2014, 20:39
Maşallah elinize emeğinize sağlık,şahane bir çalışma :)

Oznsrl
16-07-2014, 20:40
sizin ve ekibinizin eline emeğine sağlık gerçekten güzel olmuş tebrikler

srknkr
16-07-2014, 21:33
Ekipçe elinizie sağlık, Maşallah. Demesen ilk olduğunu aklımdan bile geçirmezdim :D

boosted_pug
16-07-2014, 21:39
Link koyabilirmisiniz

srknkr
16-07-2014, 21:47
Link koyabilirmisiniz

Alpa Gun - ALPER ABI [prod. by GJANA KHAN] official Video - YouTube (http://www.youtube.com/watch?v=3H7qvVP9ugY)
www.youtube.com/watch?v=3H7qvVP9ugY

Buğra A.
17-07-2014, 00:03
buğra çok iyi kardeşim.. Başarılarnın devamını bekliyoruz

teşekkür ederim Muharrem, sevindim senden bunu duyduğuma.

Fatih abiyi facebook tan takip ediyorum çok güzel işler çıkartıyo klipte çok güzel olmuş başarılarınızın devamını dilerim

Maşallah elinize emeğinize sağlık,şahane bir çalışma :)

sizin ve ekibinizin eline emeğine sağlık gerçekten güzel olmuş tebrikler

Ekipçe elinizie sağlık, Maşallah. Demesen ilk olduğunu aklımdan bile geçirmezdim :D

teşekkür ederim.

ProdriveSTI
17-07-2014, 00:13
Çok çok başarılı Buğra...Emeğine sağlık.

Mutu
17-07-2014, 00:29
Alpa seviyeli rapcilerdendir ve de güncel olarak takip etmekteyim. Güzel de bir klip çıkmış ortaya. Ellerinize sağlık. :)

Berkan
17-07-2014, 00:40
eline sağlık Buğra nicelerine inşallah :)

Ogulcan.O
17-07-2014, 00:51
Ellerine sağlık abi çok güzel olmuş , başarılarının devamını diliyorum :)

sky clio
17-07-2014, 00:56
Alpa Gun sevdiğim bir rapçidir. Klipte 10 numara eline sağlık :)

AdemAr
17-07-2014, 01:04
Tebrikler ben begendımm :)) Yardımcı yönetmen lazımmı :D

eraslanb
17-07-2014, 01:17
çok güzel işleriniz var buda mükemmel olmuş

cabrioleter
17-07-2014, 01:48
her iş gibi bu da çok iyi olmuş abi. prodüksiyon da bayaa sağlammış =)

Buğra A.
17-07-2014, 01:49
Çok çok başarılı Buğra...Emeğine sağlık.

Alpa seviyeli rapcilerdendir ve de güncel olarak takip etmekteyim. Güzel de bir klip çıkmış ortaya. Ellerinize sağlık. :)

eline sağlık Buğra nicelerine inşallah :)

Ellerine sağlık abi çok güzel olmuş , başarılarının devamını diliyorum :)

Alpa Gun sevdiğim bir rapçidir. Klipte 10 numara eline sağlık :)

çok güzel işleriniz var buda mükemmel olmuş

teşekkür ederim.

Tebrikler ben begendımm :)) Yardımcı yönetmen lazımmı :D

teşekkür ederim. Can Sandel'i avlama peşindeyim ama o pek yanaşmıyor :)

Bu arada; henüz 8 saat geçmesine rağmen 55.000 izlenme payını geçtik. Ayrıca YouTube'da anasayfaya düşmüşüz an itibari ile. Dünya üzerinde en çok tıklanan içerikler içerisindeyiz.

TolgaEsentepe
17-07-2014, 01:50
piyasada dönen bir çok klipten iyi, baya baya iyi hatta :) Girişte yine ufaktan arabanın detaylara dalmışsın nereden geldiğini unutmamışsın :D :D :D Tebrikler başarılarının devamını dilerim..

Ozan Özer
17-07-2014, 07:29
Emeği geçen herkesin eline sağlık..Hiçbir şey anlamasam da keyifle dinledim,müziğin güzel yanı da bu zaten :) Kaliteli şarkı,kaliteli çekim..

aTaBeY
17-07-2014, 08:43
Valla süper olmuş bu tarz rap müzikler bana hep hoş gelmiştir. Şarkıda çekimlerde 10 numara elinize sağlık..

gkhnyds
17-07-2014, 08:45
gayet başarılı. elinize sağlık

Yogi
17-07-2014, 08:57
eline sağlık killa hakan ve sido lu başka klip isteriz

ef186
17-07-2014, 09:09
Hey gidi hey afferim Buğra senelerdir her geçen gün kendine birşeyler katarak ilerliyorsun . Muzik tarzi hic benlik olmasada klibi sevdim ekipçe ellerinize sağlık.

Uur
17-07-2014, 09:25
Çok güzel olmuş elinize sağlık :) Başarılarınızın devamını dilerim.

cusse
17-07-2014, 09:35
alpa gun 36 boys'taki en iyi mclerdendir sizin de profesyonelliğinizle dünya standartlarında bir iş çıkmış ortaya tebrikler,emeklerize sağlık...:)

Makinist
17-07-2014, 09:45
Müzik ve klip çok çok kaliteli. Tesbihli son harika bir detay olmuş :)

ice
17-07-2014, 09:47
Bravo Buğra bu daha başlangıç :)

Kaan
17-07-2014, 09:48
ellerine sağlık kenks her zaman ki gibi buda 10 numara 5 yıldız olmuş :D

clioGT
17-07-2014, 09:51
çok daha iyilerini de yaparsın inşallah ilerleyen zamanlarda

eline sağlık yolun açık olsun

ÖmerF.Bayar
17-07-2014, 09:54
Belliydi arkadasim senin iyi yerlere gelip, guzel projelere imza atacagin, basarilarinin devamini dilerim, gayet guzel olmus, Allah yolunuzu acik etsin :)

Le10ur
17-07-2014, 10:14
çok başarılı gercekten guzel olmus elınıze saglık

ERTAN
17-07-2014, 10:18
Çok kaliteli olmuş elinize sağlik

by serçe
17-07-2014, 10:22
:icon_tup: eline sağlık buğra yaptığın işler her zamanki gibi kaliteli

oselami
17-07-2014, 10:26
Bikac senedir takip ediyorum gercekten her gun daha kaliteli isler cikariyosun. Hak ettigin yere gelmen dilegiyle

BARR
17-07-2014, 10:30
Şarkı ve tarz hoşuma gitmese / tarzım olmasa da klip başarılı olmuş elinize ve emeğinize sağlık.

En başından beri kaliteliydin devam ettiriyorsun.

Dodoo
17-07-2014, 13:20
Video baya başarılı, müzik de hoş, ama sözlere birşey diyemeyeceğim. :D

c63 amg de geçen gün huuqa nın önünde görmüştüm, bi iç çekmeme sebep olmuştu sağolsun :D

AEAlmas
17-07-2014, 13:24
Maşallah başarılarınızın devamını dilerim

majesty
17-07-2014, 13:34
çok güzel bir klip olmuş tebrik ederim. Başarılarının dewamını dilerim Buğra.

Buğra A.
17-07-2014, 16:06
her iş gibi bu da çok iyi olmuş abi. prodüksiyon da bayaa sağlammış =)

teşekkür ederim. evet, bir hayli kalabalık bir ekiptik. her şey eksiksiz olsun istedik.

piyasada dönen bir çok klipten iyi, baya baya iyi hatta :) Girişte yine ufaktan arabanın detaylara dalmışsın nereden geldiğini unutmamışsın :D :D :D Tebrikler başarılarının devamını dilerim..

teşekkür ederim, bunları duymak güzel :) zaten nereden geldiğimi hiçbir zaman unutmamak en güzeli :D

Emeği geçen herkesin eline sağlık..Hiçbir şey anlamasam da keyifle dinledim,müziğin güzel yanı da bu zaten :) Kaliteli şarkı,kaliteli çekim..

Valla süper olmuş bu tarz rap müzikler bana hep hoş gelmiştir. Şarkıda çekimlerde 10 numara elinize sağlık..

gayet başarılı. elinize sağlık

teşekkür ederim.

eline sağlık killa hakan ve sido lu başka klip isteriz

teşekkür ederim, inşallah. aynı temennilerdeyiz :)

Hey gidi hey afferim Buğra senelerdir her geçen gün kendine birşeyler katarak ilerliyorsun . Muzik tarzi hic benlik olmasada klibi sevdim ekipçe ellerinize sağlık.

teşekkür ederiz güzel abim. inşallah daha güzel ve daha başarılı günlere ulaşabiliriz.

Buğra A.
17-07-2014, 16:25
Çok güzel olmuş elinize sağlık :) Başarılarınızın devamını dilerim.

ellerine sağlık kenks her zaman ki gibi buda 10 numara 5 yıldız olmuş :D

teşekkür ederim, beğendiğinize sevindim.

alpa gun 36 boys'taki en iyi mclerdendir sizin de profesyonelliğinizle dünya standartlarında bir iş çıkmış ortaya tebrikler,emeklerize sağlık...:)

Alper Abi'nin eski zamanlarını pek bilmiyorum ama anladığım kadarıyla eskilerden. Bir hayli de büyük bir kitlesi ve bu camiada ve çok önemli birisiymiş.

teşekkür ederim güzel dilekler için.

Müzik ve klip çok çok kaliteli. Tesbihli son harika bir detay olmuş :)

teşekkür ederim. evet, güzel bir detaydı =)

Bravo Buğra bu daha başlangıç :)

teşekkür ederim abi. inşallah, Allah izin verirse daha güzelleri de gelecektir diye ümit ediyorum :)

çok daha iyilerini de yaparsın inşallah ilerleyen zamanlarda
eline sağlık yolun açık olsun

amin, inşallah. teşekkür ederim.

Buğra A.
17-07-2014, 16:32
Belliydi arkadasim senin iyi yerlere gelip, guzel projelere imza atacagin, basarilarinin devamini dilerim, gayet guzel olmus, Allah yolunuzu acik etsin :)

Allah razı olsun. Cümlemizin inşallah. teşekkür ederim ayrıca böyle güzel şeyleri duymama vesile olduğun için :)

çok başarılı gercekten guzel olmus elınıze saglık

Çok kaliteli olmuş elinize sağlik

:icon_tup: eline sağlık buğra yaptığın işler her zamanki gibi kaliteli

Maşallah başarılarınızın devamını dilerim

çok güzel bir klip olmuş tebrik ederim. Başarılarının dewamını dilerim Buğra.

teşekkür ederim.

Bikac senedir takip ediyorum gercekten her gun daha kaliteli isler cikariyosun. Hak ettigin yere gelmen dilegiyle

amin, Allah'ın izniyle inşallah. teşekkür ederim.

Şarkı ve tarz hoşuma gitmese / tarzım olmasa da klip başarılı olmuş elinize ve emeğinize sağlık.

teşekkür ederim bu güzel dileklerin için. layık olabiliyorsam ne mutlu bana.

Video baya başarılı, müzik de hoş, ama sözlere birşey diyemeyeceğim. :D
c63 amg de geçen gün huuqa nın önünde görmüştüm, bi iç çekmeme sebep olmuştu sağolsun :D

sözler biraz giderli :) Almanca'sı kuvvetli olanlar dinlerlerse, bir çok espriyi yakalayacaklarından eminim. zaten güldüğümüz yerlerde olmadı değil :)

black series güzel makina valla. bindim ama kullanamadım maalesef :)

Buğra A.
17-07-2014, 21:33
1 gün içerisinde 100.000 izlenme payına ulaştık. Destekleyen herkese tekrar teşekkürlerimizle...

mrtoncl
18-07-2014, 10:26
Sizi mercekli corsa c videosundan beri takipteyim yıllardır, yaptıgınız işlerin hepsinde kalite vardı.
İşini severek ve başarılı bir şekilde icra etmen gurur verici yolun hep açık olur inşallah.

Klip hakkında bir tavsiyem olucak , herşey güzel mekan araba ışıklandırma şarkı tarzına uygun fakat 4dakika boyunca izlerken sürekli aynı şeyleri farklı açılardan gördük bu sıkıcı oldu biraz.

Dış mekanda bir kaç sahne kurulabilirdi belkide daha güzel akıcı olabilirdi.

Benimkisi sadece bir fikir, para çokomel işi bunlar tamamiyle

blow07
18-07-2014, 16:06

Kesinlikle. Zaten gurbetçi işi.

Tebrikler , ellerine sağlık Buğra abi çok güzel bir klip olmuş.

Buğra A.
18-07-2014, 20:47
Sizi mercekli corsa c videosundan beri takipteyim yıllardır, yaptıgınız işlerin hepsinde kalite vardı.
İşini severek ve başarılı bir şekilde icra etmen gurur verici yolun hep açık olur inşallah.
Klip hakkında bir tavsiyem olucak , herşey güzel mekan araba ışıklandırma şarkı tarzına uygun fakat 4dakika boyunca izlerken sürekli aynı şeyleri farklı açılardan gördük bu sıkıcı oldu biraz.
Dış mekanda bir kaç sahne kurulabilirdi belkide daha güzel akıcı olabilirdi.
Benimkisi sadece bir fikir, para çokomel işi bunlar tamamiyle

teşekkür ederim, bunları duymak güzel.

ben açık konuşacağım; 2007 senesinden beri bu sektördeyim. profesyonel olarakta 2010 senesinden beri yönetmenlik yapıyorum. bizim sektörde şöyle bir şey var; müşteri ne istiyorsa onu yapmak zorundasın. belki bunu burada açıklamam doğru bir şey değil ama şu an açıklama gereği duydum.

biz bu projeye başlarken, en başından beri istediğimiz; bir senaryo olmasıydı. ben açıkçası bu klibi bir boks ringinde çekmek istiyordum. şarkı biraz giderli bir şarkı ve köpekler, mafya üyeleri vs. tarzı işlerin olması gerektiğini düşünüyordum. ama müşteri bu tip bir şey istediği için, üstelemedik. biz ne isteniyorsa onu uyguladık, sonuçta bu bir ticaret.

döngüde kalıyor, evet. katılıyorum. biz az bir parada harcamadık bu işe, hatta Türkiye'de ki nadir prodüksiyonlardan birisini gerçekleştirdiğimizi inanıyorum. ama burada karar merci; %60 müşteri-%40 yönetmen. o yüzden el pençe görevini üstlenmek gerekiyor bazen :)

ben gurur duydum ama. çünkü bu işi ben kendim öğrendim. profesyonel insanların yanında eğitim görmedim. tırnaklarımla kazıdım ve başardığımı düşünüyorum. daha iyi işler yapmak içinde elimden gelenin en iyisini yapacağımı da bilmenizi istiyorum.

Kesinlikle. Zaten gurbetçi işi.
Tebrikler , ellerine sağlık Buğra abi çok güzel bir klip olmuş.

teşekkür ederim.

-fatih-
18-07-2014, 21:01
alpa gun önceden de dinlerdim..birde böyle bizden birilerinin emeği geçince daha da keyifle izledim..başarılarınızın devamını dilerim..

RLe
18-07-2014, 21:27
kulağa hoş geliyor gerçekten emeğinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim :)

kurt4141
18-07-2014, 22:29
Başarılarınızın devamını diliyorum başarılı olmuş :)

Buğra A.
18-07-2014, 23:57
alpa gun önceden de dinlerdim..birde böyle bizden birilerinin emeği geçince daha da keyifle izledim..başarılarınızın devamını dilerim..

teşekkür ederim, sevindim =)

kulağa hoş geliyor gerçekten emeğinize sağlık başarılarınızın devamını dilerim :)

Başarılarınızın devamını diliyorum başarılı olmuş :)

teşekkür ederim.

BuğraTuna34
19-07-2014, 00:11
Gayet güzel elinize sağlık. :)

zOnstyLe
19-07-2014, 09:40
Başarılarınızın ardı arkası kesilmez inşallah kaliteli olmuş :)

Buğra A.
19-07-2014, 15:26
Gayet güzel elinize sağlık. :)

teşekkür ederim.

Başarılarınızın ardı arkası kesilmez inşallah kaliteli olmuş :)

teşekkür ederim. amin, inşallah. Allah'ın izniyle...

mrtoncl
21-07-2014, 12:35
teşekkür ederim, bunları duymak güzel.

ben açık konuşacağım; 2007 senesinden beri bu sektördeyim. profesyonel olarakta 2010 senesinden beri yönetmenlik yapıyorum. bizim sektörde şöyle bir şey var; müşteri ne istiyorsa onu yapmak zorundasın. belki bunu burada açıklamam doğru bir şey değil ama şu an açıklama gereği duydum.

biz bu projeye başlarken, en başından beri istediğimiz; bir senaryo olmasıydı. ben açıkçası bu klibi bir boks ringinde çekmek istiyordum. şarkı biraz giderli bir şarkı ve köpekler, mafya üyeleri vs. tarzı işlerin olması gerektiğini düşünüyordum. ama müşteri bu tip bir şey istediği için, üstelemedik. biz ne isteniyorsa onu uyguladık, sonuçta bu bir ticaret.

döngüde kalıyor, evet. katılıyorum. biz az bir parada harcamadık bu işe, hatta Türkiye'de ki nadir prodüksiyonlardan birisini gerçekleştirdiğimizi inanıyorum. ama burada karar merci; %60 müşteri-%40 yönetmen. o yüzden el pençe görevini üstlenmek gerekiyor bazen :)

ben gurur duydum ama. çünkü bu işi ben kendim öğrendim. profesyonel insanların yanında eğitim görmedim. tırnaklarımla kazıdım ve başardığımı düşünüyorum. daha iyi işler yapmak içinde elimden gelenin en iyisini yapacağımı da bilmenizi istiyorum.

teşekkür ederim.

İşte genel olarak sorunumuz bu , bence %70yönetmen üstün %30müşteri olmalı çünkü bu işi sen biliyorsun o bilmiyor. Yoksa fikir çok güzelmiş ring falan.Yaptıgın işler her zaman senin reklamın olucak. Başarmışsın ve daha iyisini yapabileceğine inanıyorum.Tekrar tebrik ederim.

HKA
21-07-2014, 14:02
Buğracım elinize emeklerinize sağlık. Çekimleri bende cok begendim. Kurgusu, cekim acıları, ısık her haliyle cok basarılı. Sadece kişisel fikrim keşke daha çok manken olsaymış klipte. Erkek izleyiciyi daha fazla tutar biliyorsun ekran başında :D

Buğra A.
22-07-2014, 00:28
İşte genel olarak sorunumuz bu , bence %70yönetmen üstün %30müşteri olmalı çünkü bu işi sen biliyorsun o bilmiyor. Yoksa fikir çok güzelmiş ring falan.Yaptıgın işler her zaman senin reklamın olucak. Başarmışsın ve daha iyisini yapabileceğine inanıyorum.Tekrar tebrik ederim.

yavaş yavaş her şey. sonuçta ben 28 yaşındayım. bu sektörde daha upuzun bir yolum var ve yaptığım her cv, bu oranı arttıracak bundan eminim.

teşekkür ederim.

Buğracım elinize emeklerinize sağlık. Çekimleri bende cok begendim. Kurgusu, cekim acıları, ısık her haliyle cok basarılı. Sadece kişisel fikrim keşke daha çok manken olsaymış klipte. Erkek izleyiciyi daha fazla tutar biliyorsun ekran başında :D

teşekkür ederim Hakan'cım. doğru söylüyorsun. aslında çok güzel model çekimleri oldu (tangalı vs..) ama maalesef kullanamadık çünkü müşteri pek izin vermedi.