PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ufak kaza exper hakkında soru?

rebelh
16-07-2014, 19:57
aracıma park halindeyken sanayide dokundular sol farım 2 bağlantısından kopmuş ön panfur yerinden çıkmış tamponda hasar var sisler sol sinyal ve klima çalışmıyor

bugün ustaya gittim tutanağı tuttuk eksper yarın gelecek ama dedi klimayı yapmazlar belki öncesinde kaçak vardı
halbuki 1 hafta önce kontrol yaptırıp bastırmıştım gazı muhtemelen borulara bir temas oldu yada hortum patladı
araç c2 yarın exper klima bizi ilgilendirmez yapmıypruz derse nasıl bir yol izlemeliyim?
ayrıca farlarımın içi boyalıydı şimdi 1i değişecek saçma sapan duracak diğerinide experin değiştirme ihtimali var mı yoksa ben mi almalıyım?

Kadyr
16-07-2014, 20:03
Klimayi yapmama sansi yok. Farinda ayaklarini tamir edebilirler sanirim sifir vermeyebilr

rebelh
16-07-2014, 20:09
Klimayi yapmama sansi yok. Farinda ayaklarini tamir edebilirler sanirim sifir vermeyebilr

ustada öyle dedi ama iki yerden kırılmış tamiri kötü olur diye düşündüm yoksa renk olarak işime gelir

klimayı yapamayız bizlik değil derse ne yapabilirim?

OrcunInce
16-07-2014, 20:24
ustada öyle dedi ama iki yerden kırılmış tamiri kötü olur diye düşündüm yoksa renk olarak işime gelir

klimayı yapamayız bizlik değil derse ne yapabilirim?

dokunmaktan fazlasını yapmış sizin ki :D

ben farı tamir etmesinler diye kırmıştım iyice eksper gelmeden :o

rebelh
16-07-2014, 20:33
dokunmaktan fazlasını yapmış sizin ki :D

ben farı tamir etmesinler diye kırmıştım iyice eksper gelmeden :o

tampon kenardan attı baya esnemiş anlaşılan benim arkam dönüktü

siz tamir etsinler diye mi kırdınız yanlış mı okudum?

emre55
17-07-2014, 00:39
Acami kiriksa degisir farlari, klimayi mecbur yaptiracak kaza bu :) geçmiş olsun :)

rebelh
17-07-2014, 12:33
teşekkür ederim
yapmıyorum derse şirketi değiştirme şikayet etme falan gibi bir hakkım var mı?

pesimist206
17-07-2014, 12:37
söküldüğünde ustanız fotograflarıyla alırsa ıctekı hasarı yaptırmak zorunda far olayına gelınce kasko sızın sonradan yaptıgınız hıc bır aksesuar veya modıfıyekasyonu odemez faturalı sekılde kaskoya ısletmedıgınız surece.

Burak Mehmet
17-07-2014, 13:00
merhaba,
öncelikle geçmiş olsun... klimanızda kaza ile alakalı herhangi birşey varsa yapılır,mesela radyatörü veya hortumları delinmiştir onarılır klima faal hale getittirilir.Fakat sıkıntı kaza ile alakasızdır ozaman sigorta ödemez...

Far konusuna gelince hasarınızı kaskonuzdan mı trafik sigortanızdanmı yaptırıyorsunuz ona göre daha net bilgi verebilirim.