PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : RC 4wd Kullanıcıları

bayramoglu
19-07-2014, 13:12
merhabalar ne zamandır aklımdaydı bugün alayım dedim fakat iki seçenek arasında kaldım siz olsaydınız hangisini alırdınız :) şimdiden teşekkürler :)

Uzaktan Kumandalı Elektirikli ve Yakıtlı Model Araba Uçak Helikopter ve Tekne Satış ve Servisi (http://www.erenhobi.com/Hsp-118-Elektrikli-Buggy-24ghz-RTR,PR-8218.html)

Rcx 1/14 Buggy Uzaktan Kumandalı Araba Fiyatı - Taksit Seçenekleri (http://www.hepsiburada.com/liste/rcx-1-14-buggy-uzaktan-kumandali-araba-/productDetails.aspx?productId=oyunreelrcx6002&categoryId=1201466)

melihyilmaz
19-07-2014, 21:11
Alttaki linkteki oyuncak bu iki link arasinda kaliyosan ustteki daha mantikli ama yedek parca gelan olayi hep sikinti olur tavsiyem biraz daha para biriktirip adam akilli biseyler almaniz

evolution_9
19-07-2014, 21:16
bunlarla fazla eglenebileceğini sanmıyorum boşuna paranı harcama

Onur Fatih
19-07-2014, 21:22
bencede üstnü tamamlayıp daha kaliteli bişeyler almanı tavsiye ederim

powERS
19-07-2014, 21:46
Bunlar seni en fazla 2 hafta eglendirir

Bugggy caddede guzel gitsede belli bi sure sonra keyif vermeyebilir onroad biseyler bakmalisin bence.

melihyilmaz
19-07-2014, 21:56

Bugggy caddede guzel gitsede belli bi sure sonra keyif vermeyebilir onroad biseyler bakmalisin bence.

Bende slash 4x4 var 100+ km hizlara cikiyo o bile bi saatten sonra sikmaya basliyo. Bunlar sana cok yavas gelir.

powERS
19-07-2014, 22:07
Ya isin sonu yok zaten bu acaip lanet bisey

En guzeli benim yaptigim
Gibi

Aldim dislisini siyirdim 1,5 sene yatti disliyi aldim disli kutusu patladi 6 ay yatti kutuyu aldim pil gitti 1,5 seneden fazla yatti pil
Aldim 2 ay sonra sarj aletini degistireyim
DEdim aldim 2 defa kullandim belki kullanmadim. Servo merkezini kirdim. 3 hafta yatti yeni sase geldi 2 3 aydir saft ayarlicam ole bazen cikartiyom arkadan iter kullanmaya calisiyom :)

Saftida ayarlarsam guzel olcak

Sindire sindire oynucan yani :)

Benim aldigimdan beri oynadigim 10 saat olmamistir heralde :)

Ama zevklimi cok zevkli :)

bayramoglu
19-07-2014, 22:59
Alttaki linkteki oyuncak bu iki link arasinda kaliyosan ustteki daha mantikli ama yedek parca gelan olayi hep sikinti olur tavsiyem biraz daha para biriktirip adam akilli biseyler almaniz

bunlarla fazla eglenebileceğini sanmıyorum boşuna paranı harcama

bencede üstnü tamamlayıp daha kaliteli bişeyler almanı tavsiye ederim

Bende slash 4x4 var 100+ km hizlara cikiyo o bile bi saatten sonra sikmaya basliyo. Bunlar sana cok yavas gelir.

teşekkür ederim yorumlarınız için araba alacağım için çok fazla harcamak istemiyorum aslında hobi benimkisi bunun dışında on road var var renault f1 orjinal lisanslı aracı ters / kilit diferansiyel bağımsız süspansiyon falan var aracı sorsanız kutusunu açmaya kıyamadım ama deniz kenarında yaylada falan eğlenebileceğim bişeyler arıyorum o yüzden çok fazla hızlı olması önemli değil fazla para harcamak istemiyorum zaten heves diyelim ama ilerde bitane benzinli nitro rc almayı düşünüyorum çocukluktan beri hastalık olmuş bende :)

Ya isin sonu yok zaten bu acaip lanet bisey

En guzeli benim yaptigim
Gibi

Aldim dislisini siyirdim 1,5 sene yatti disliyi aldim disli kutusu patladi 6 ay yatti kutuyu aldim pil gitti 1,5 seneden fazla yatti pil
Aldim 2 ay sonra sarj aletini degistireyim
DEdim aldim 2 defa kullandim belki kullanmadim. Servo merkezini kirdim. 3 hafta yatti yeni sase geldi 2 3 aydir saft ayarlicam ole bazen cikartiyom arkadan iter kullanmaya calisiyom :)

Saftida ayarlarsam guzel olcak

Sindire sindire oynucan yani :)

Benim aldigimdan beri oynadigim 10 saat olmamistir heralde :)

Ama zevklimi cok zevkli :)

haklısınız kenara da koycak olsam insan bir kez olsun deneyim kazanmak istiyor en azından bu yaşlarda yapayım diyorum ileride zaten fırsatım bile olmicak :)

arifozcelik
20-07-2014, 11:25
çevrende beraber takılabileceğin birileri yoksa hiç uğraşma