PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ersan kuzkun sahibinden.com mağduriyeti

dersu_06
22-07-2014, 13:10
mrb arkadaşlar.başlıktaki arkadaşla bi alışverişimiz oldu gönderdiği malzeme bozuk çıktı.arıyorum telfnumu engellemiş fln.140 tl için insanların ne şekillere girebileceğini görmüş oldum.diğer ilanlarının linkini koyuyorumki başka birilerininde canı yanmasın

Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-ses-sistemleri-hoparlor-tertemiz-38-kicker-es-172845329/detay)
Connecting site... (http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-ses-sistemleri-hoparlor-tertemiz-usa-jbl-172633146/detay)

toplamda 8tane ilanı var dikkatli olun.

By_emre
22-07-2014, 13:14
Abi keske elden deneyip alsaydin boyle urunlerde kargo degilde bir tanidik yönlendirip calistigini onayladiginda alinmali cin malida cok o yuzden diyorum gecmis olsun şeref yoksunu insanlar

dersu_06
22-07-2014, 13:20
Abi keske elden deneyip alsaydin boyle urunlerde kargo degilde bir tanidik yönlendirip calistigini onayladiginda alinmali cin malida cok o yuzden diyorum gecmis olsun şeref yoksunu insanlar

2hoparlör içinde kimseyi yormak istemedim açıkçası ama işte sonuç ortada

hondafit
22-07-2014, 13:48
arkadaş siteden mi?
değilse böyle bir konuya gerek yok bence

Risendark
22-07-2014, 13:54
arkadaş siteden mi?

Nasıl gerek yok adam beni dolandırdı sizde olurda bu şeref yoksunu adamın ilanlarından birine niyetlenirseniz uzak durun diyor ben mi yanlış anladım acaba ?

dersu_06
22-07-2014, 13:55
arkadaş siteden mi?
sanırım değil.ortada bi mağduriyet var üyesi bulunduğum forumdaki insanları uyarmakta bi sıkıntı göremiyorum.uygunsuz bi konuysa kapatılabilir.

dersu_06
22-07-2014, 14:02
Nasıl gerek yok adam beni dolandırdı sizde olurda bu şeref yoksunu adamın ilanlarından birine niyetlenirseniz uzak durun diyor ben mi yanlış anladım acaba ?

gayet doğru anlamışsın

Dookan
22-07-2014, 14:02
uygunsuz olurmu kardeşim sana uygunsuz diyen zihniyette var bi problem.teşekkür ederiz insanları bilgilendirdiğin ve düşündüğün için böyle şerefsizlerden Allah herkesi uzak tutsun.

dersu_06
22-07-2014, 14:17
uygunsuz olurmu kardeşim sana uygunsuz diyen zihniyette var bi problem.teşekkür ederiz insanları bilgilendirdiğin ve düşündüğün için böyle şerefsizlerden Allah herkesi uzak tutsun.

amin kardeş.kimse parasını sokaktan toplamıyo