PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : herşey CB7 accord için :)

LT_146
22-07-2014, 20:38
arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar hayırlı ramazanlar
adım erman balıkesirin Edremit ilçesinde yaşıyorum
CB7 kasa accordum var hamdolsun fakat modifiye konusunda çok sıkıntım var
bu kasa Accord hastasıyım ve elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum ve hala daha keyifle biniyorum fakat piyasada modifiye üzerine hiç bir parçasını bulamıyorum mesela headers - camber kit - coilover vs. vs. vs. birsürü çoğaltabiliriz bunu aslında.bakıyorum piyasa en çok civic parçası var peynir ekmek gibi ne ararsan anında bulabiliyorsun ama CB7 için çok büyük sıkıntı.abilerimiz yetkililerimiz veya parça satış işi yapanlar birazda bu kasa Accordlara yönelirlerse ben dahil bu kasaya gönül veren arkadaşlar çok fazla seviniriz.
herkese hayırlı forumlar saygılar...

Mutlu Değerli
22-07-2014, 21:28
Aracın motor kodunu filan yazarsanız daha çok yardımcı olurlar

LT_146
23-07-2014, 11:14
Benim niyetim sirf kendi aracim icin biseyler bulmak degil bu kasaya gonul vermis yapmak isteyipte yapamiyan butun CB7 sahipleri icin soyluyorum.amacim yollarda daha guzel CB7 ler yurusun.ozellikle tuning dukkanlari garajlari ***** sitelerde ilan verip satis yapanlar birazda bu japon harikasi araclara yönelirlerse eminimki tum CB7 sahipleri bu ise cok sevineceklerdir.

yakuza
23-07-2014, 15:33
o kadar çok parçası varki ebay den bulabilirsin

LT_146
23-07-2014, 18:06
ebay da olduğunu bende biliyorumda fakat herkes ebaydan alışveriş yapamıyo onu dile getirmeye çalışıyorum bende türkiyede niye yok ?

Mutlu Değerli
23-07-2014, 19:05
Türkiyede accord sevenlerin sayısı bellidir. Bi iES veya VTi kadar hayran kitlesi yok bu aracın. Modifiye namınada yapılacaklar sınırlı olunca insanlar başka alternatiflere yöneliyor. Siz hiç duydunuzmu ? Atmosferik Accord, Turbo Accord filan diye ? varsa yoksa 1 yada 2tanedir belkide hiç yoktur.

İlgi yok, hayran yok, üstüne düşen yok = parça yok

tkartoglu
23-07-2014, 21:58
k 24 accordlar çok potansiyel araba bence dek dez avantajı otomatik vites olması...

LT_146
24-07-2014, 09:40
Türkiyede accord sevenlerin sayısı bellidir. Bi iES veya VTi kadar hayran kitlesi yok bu aracın. Modifiye namınada yapılacaklar sınırlı olunca insanlar başka alternatiflere yöneliyor. Siz hiç duydunuzmu ? Atmosferik Accord, Turbo Accord filan diye ? varsa yoksa 1 yada 2tanedir belkide hiç yoktur.

İlgi yok, hayran yok, üstüne düşen yok = parça yok

yerinde tespit bende böyle düşünüyorum ama insanlar bu araca niye rağbet etmiyorlar bence parça yok diye.ies parçaları gibi herkesin elinin altında olsa direk aradıklarını bulsa kullanıcılar bu araçlara rağbet bi hayli artar kanaatindeyim.