PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İstanbul ~ Şarkköy Yol Durumu Hakk. Yardım

Yigit-Y
26-07-2014, 08:04
Bir yakınımı ziyarer için Bayramın 3. Günü sabah erken gidip dönmeyi planlıyorum.

Bayramin son günü ***** yerler yazlikcilarin yoğun olduğu yerler istanbul dönüşü en geç kaçta yapmalıyım.

Şarkköy hiç gitmedim yolla ilgili dikkat etmem gereken yerler durumlar nereleridir?

Detayli bilgisi olan dostlar vardır elbet.

Teşekkürler

ykavcioglu
26-07-2014, 08:35
Şarköye bağlanan 15 km hariç yollar fena değil, geçen sene bu zamanda gitmiştim, bayramın son günü sabah 10 da çıktım hiç trafik yoktu.

guwen_ar
26-07-2014, 08:43
En mantikli yol tekirdag-malkara.
Tekirdag uzerinden kesan-malkara yoluna dogru dewam ediceksn makara'ya yaklasik 7-8 km warken sarkoy tabelasi var koprunun altindan geciyosun iste ondan sonra tahmini 30 km civari dikkatli olman gerekiyor.
Yolun cogunlugu dar virajli ve kaygan bi zemin.

guwen_ar
26-07-2014, 08:47
Bu arada belki tekirdag icinde sarkoy icinde kisa sureli ufak bi trafik yogunlugu olabilir

Serhat
26-07-2014, 08:47
Bir yakınımı ziyarer için Bayramın 3. Günü sabah erken gidip dönmeyi planlıyorum.

Bayramin son günü ***** yerler yazlikcilarin yoğun olduğu yerler istanbul dönüşü en geç kaçta yapmalıyım.

Şarkköy hiç gitmedim yolla ilgili dikkat etmem gereken yerler durumlar nereleridir?

Detayli bilgisi olan dostlar vardır elbet.

Teşekkürler

Tekirdağ'dan sonra yol çalışması var tek şeride düşüyor buna dikkat edilmeli.

Onun dışında yollar duble yol güzel. Şarköy yolu bol virajlı bir yol en son geçen sene gittiğimde viyadük çalışması falan vardı ama şuan ne durumdadır bilmiyorum, asfalt olarakta güzeldir herhangi bir sıkıntısı yok.

Geri dönüşte akşam saatleri ve öğlenden sonra Y.çiftlik- Marmaraereğlisi civarı çok trafik olacaktır. Bence yola sabah saatlerinde çıkarsanız fazla trafik ile karşılaşmazsınız.

Yigit-Y
08-08-2014, 17:38
Fırsat olmadı yazmaya.

Tekirdağdan sonra yol tek şeride düşüyor kısa bir süre onun çalışması devam etmekte suan.

33 Km lik şarkköy yolunda ki viyadük çalışması bitmiş bu arada.

Önünüzde kamyon yoksa sıkıntı yok da giderken benim vardı :)

Bayramın son günü olduğundan günübirlikçi vatandaşlar yüzünden dönüş felaketti malesef.

Bayramın son günü ile pazar günü o taraflardan kesinlikle dönülmemeli mecburiyetten dökdüm bende gidiş 2 saat 30 dk dönüş 4 saat 45 dk civarı sürdü :(